Skocz do zawartości

GM Zin


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra! Jest już kilku chętnych (Marmot, Szymek, Patrysław, marcinzzz95, Black, propaganja, Pieter6 i Wisznu) więc możemy zaczynać sprawdzian :) Prosze przysyłać na mój mail: kozminek@o2.pl , teksy z recenzją gry SoccerMan. Każdy musi napisać tą recenzję nawet jeśli zgłosił się na kodera.

EDIT: Oczywiście nadal można się zgłaszać na redaktora. Acha i potrzebuję jeszcze kogoś do pomocy kto pomógłby mi sprawdzać te recki. Może Patrysław?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Chyba nie czytałeś dokładnie moich poprzednich postów. Napisałem, że nie chcę być w redakcji, tylko od czasu do czasu mogę przesłać jakiś artykuł (do pierwszego wydania nie dam rady). Poza tym mam windowsa, choć nie wiem jakie znaczenie ma tutaj system operacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się na recenzenta, kogoś od publicystyki, designera layout'u, technika, bidonowego, ziomka od jakiegoś freestyle-działu, i w ogóle pomysł jak najbardziej mi się podoba :-) Mogę podrzucić gotowe recenzje, które pisałem podczas obecności w Markolfie i Deadline w ramach próbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje możliwości to sobie możesz sprawdzić chociażby w felietonach, artykuł "Pomysł na grę". Zresztą ja zajmę się raczej grafiką. Poza tym mam mieszane uczucia będąc ocenianym przez ciebie.

Ptrysław, a ja właśnie prosiłem żebys mi pomógł oceniać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, ludzie, ludzie... dlaczego miki77 robisz sobie takie problemy? Rekrutacja, selekcja... ble. Nie lepiej gdyby ktoś kto działa na scenie GMa od poru lat zabrał się za to wszystko? Po pierwsze taki ktoś zna ludzi którzy mogą się nadać na dane stanowisko, po drugie sam ma dużo do powiedzenia w tych sprawach - było by wszystko załatwione od ręki a tak (za przeproszeniem) pieprzycie się i nie posuwacie do przodu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnej recenzji Soccermana pisać nie będę. Czemu? Proste - nie ściągam gier robionych w GM już od dłuższego czasu, bo nie mam zamiaru bawić się w ich emulację. Dziękuję za uwagę.

 

Poza tym, ja się pisałem na coś takiego jak podsumowania tego co się działo na forum w ostatnim miesiącu, tygodniu etc. Dlatego, że nie będę pisać takowej recenzji o której pisałeś, możesz mnie z redakcji wywalić. Jeszcze raz dziękuję za uwagę.

 

A jak chcesz zobaczyć moje zdolności redaktorskie/pisarskie, to na GMCLAN jest dużo moich artykułów, w większości tłumaczenia helpa. Większość z nich była pisana 2-3 lata temu, przez co zalecam tylko czytanie Kursu GMLa, który jest moim niedawnym dziełem, z wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku***! Nikt nie przysłał recenzji. Tylko Piczer postarał się i wysłał mi swój kurs PHP xD Nie wiem czy to z powodu dawnego nie odświeżania działu czy może z nudy. A więc zrobimy inaczej. RECENZANCI przysyłają czego chcą reckę. Black piszesz Temat Numeru czyli recke Almory. Pieter6 robisz wywiad :D Marmot podsumowanie z forum. Patrysław okładkę gazety (wyśle ci na PM szkic). Szymek kody. Piczer reszta kursu PHP. Teraz robię tak jak mówił Dark Maximal:

Trzeba wszystko po prostu zorganizować i startować z zinem, a nie chrzanić się z naborem redaktorów.

Więc do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz mnie. :] Zajmuje się ogólnie pojętym programowaniem w co wchodzi C++, C# ( żeby Ranma nie myślał że się go nie uczę xP ), GML i kilka mniej istotnych, projektowanie i wykonywanie stron internetowych czyli PHP, XHTML, HTML, CSS, Javascript, oraz grafiką czyli pixelart, tradycyjny oraz od niedawna Photoshop. Znam też podstawy grafiki 3D - jej wykonywanie jak i programowanie.

 

Muszę przedstawić jakieś moje prace? :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...