Skocz do zawartości

GM Zin


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Logo jest troszkę... ubogie(tandetne?). Sorki za krytykę ale sam bym chętnie korzystał z tego "dzieła" :) Wciąż mało wiem na temat GM, a konkretnie GML, ale to chyba normalnie dla newbie :)

 

Edit: WOW pisząc tego posta pojawiły się 3 nowe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok marninzzz95 napisz na gg do mnie

EDIT: Co do komiksu to musze go najpierw przegrać z laptopa. A tak wogole to nie bede go pokazywal calej spolecznosci GM CLANU tylko redakcji bo co to by była za niespodzianka jakby w gazecie był już stary komiks ;)

EDIT 2: Teraz mamy prawdziwego logosa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mała uwaga do Miki77, bo zauważyłem, że trochę się rozbrykałeś. Tak wiemy, że wpadłeś na pomysł, założyłeś temat i w ogóle, ale nie masz patentu na zina i nie upoważnia Cię to samomianowania się na redaktora naczelnego i przyjmowania każdego jak popadnie, bo zaraz część osób się oburzy, zabierze klocki i zrobi własnego zina.

 

 

Do czego zmierzam? Jeżeli projekt ma wypalić, to:

 

1) Zrobić na forum nabór redaktorów.

2) Następnie redaktorzy wyłaniają w głosowaniu redka naczelnego, o ile jest więcej niż jedna chętna osoba.

3) Dalsze działania.

 

Tak więc jak chcesz być redaktorem naczelnym, to musisz stanąć w szranki z innymi. No chyba, że chcecie Mikiego77 na reda naczelnego bez głosowania, to wtedy nie było rozmowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus spokojnie narazie wybieram redaktorów a później zobaczymy kto zostanie dalej. Black jesteś przyjęty.

EDIT: Jeśli któryś z juz przyjętych ma wolny czas, proszę żeby zrobił czat byśmy mogli dyskusje robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Miki77: Nie o to mi chodzi. Ja myślałem, że to ma być zin jako inicjatywa wspólnego projektu robionego przez gmclanowiczów. A pisząc "wybieram" zamiast "wybieramy" dochodzę do wniosku, że chcesz mieć władzę absolutną zamiast demokracji w zarządzie i reszta będzie pisała arty pod twoje dyktando. :/ Po prostu napisz czy miałeś pomysł na wspólne zrobienie zina czy poprostu chcesz może go samemu stworzyć i tylko poszukujesz redaktorów do pisania artykułów - bo to jest kolosalna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "wybieram" dlatego, że po prostu ja narezie przyjmuje redaktorów. A później będziemy wszystko po kolei wybierać.

EDIT: acha i jeszcze jedno... mam do ciebie Ranmus prośbę nie mów do mnie Miki77 tylko miki77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój mózg, to odwala wam z tymi czatami, a po jednym dniu stają się one bezużyteczne. :)

 

UP: Mamy dyskutować na forum. Na razie trzeba zwerbować większą liczbę potencjalnych redaktorów, bo ta aktualna jest nikła i, bardzo przepraszam jeśli kogoś urażę, złożona raczej z amatorów, a także ludzi, którzy nie władają językiem polskim zbyt dobrze. Następnie każdy powinien napisać dowolny artykuł, abyśmy mogli sprawdzić jego umiejętności (chyba, że ktoś opublikował już na stronie/forum jakiś dobrej jakości art). Odrzucamy tych, którzy nie przeszli selekcji, bierzemy kilka najlepszych z napisanych artykułów do numeru, piszemy resztę, dzielimy przy tym obowiązki, składamy zina w całość i wydajemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jeśli mógłbym coś doradzić... Nie sądzicie, że przydałaby się tu lepsza organizacja? Bo jak na razie widzę tylko ogólny pomysł zinu (który zresztą wciąż się zmienia ;p) i posty ze zgłoszeniami poprzeplatane z resztą. miki77: opracuj sobie najpierw dokładnie koncepcję :) Często takie "super projekty" upadają z powodu nadmiernego chaosu, a że ten pomysł wygląda mi na ciekawy, fajnie by było gdyby przetrwał chociaż miesiąc =P

Jeśli coś się z tego wykluję, chętnie wspomogę w redagowaniu =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystając z okazji - mógłbym zrobić pare reklam-plakatów ze swoich gierek? ;P

tak swoją drogą. ale nie będąc taki samolubny - moge spróbować napisać jakąś recenzję, tylko musze znajeźć jakiś dobry temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja miałem właśnie do ciebie napisać żebyś się przyłączył :) A co do plakatów to fajnie by było gdybyś zrobił jeden z R.I.P. bo sygnatura wygląda bosko ;) A co do czatu to skorzystamy z propozycji Patrysława ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...