Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że Borek ma już jakiś kawałek "mapki"... xD

 

Lol mapke robić jak oni silnika jeszcze nie skończyli :|

 

@Ranmus: hmmm myślałem że jest z 20% :P Ale to były tylko domysły :F A to info na stronie odnośnie Gear-Engine? ;> Czyżby to był jakiś fajny silniczek^^

A i mam pytanko - czy IF pójdą na moim żałosnym kompie? :D Choć do przyszłych wakacji to chyba już wymienię sprzęt xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ale to były tylko domysły :F A to info na stronie odnośnie Gear-Engine? ;> Czyżby to był jakiś fajny silniczek^^
Hmmm... To akurat Borek zapodał na stronę, w sumie nie wiem po co. W sumie to on lubi takie bajerki dodawać, zobacz ile jest różnych grafik na stronie. :)

 

czy IF pójdą na moim żałosnym kompie
Powinno spokojnie chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dotacja to coś dobrowolnego i nie można się o zwrot upominać.

Można coś dotować (sponsorować), nie używając tego - a nikt nie obiecywał, ze jeżeli dasz dotację na Almorę, to będziesz grał do końca świata. Dotację mogły nawet dawać babcie od Rydzyka i to nadal była by dotacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Prace nad aktualną wersją silnika Almory są już definitywnie zakończone, czy to tak trudno zrozumieć? Jednak nie tyczy się to samej gry, bo kiedyś zapewne wyjdzie odświeżona wersja, może z numerkiem 2, ale nie nastąpi to wcześniej niż przed paroma innymi projektami, a już na pewno nie przed Infernal Warriors...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Almora była fajna - nadal uważam że plik serwera mógłbyś udostępnić - bo rozwijać jej dalej nie ma co ;p A szkoda żeby odeszła w zapomnienie :y

 

A co do

ale Almore w wersji PL jako singleplayerowa gra, to nawet w GM da się zrobić smile.gif Co prawda wątpie w komercje, ale ja lubie dłubać gierki tego typu tongue2.gif

Chętnie bym zobaczył takiego RPGa o wile chętniej niż jakiś mmorpg ;p Mogłaby być ciekawa gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Oj tam głupie pierdzielenie. Kiedyś stworzymy pogromcę WoWa. ;)

 

hehe, to ja się dołączam do tego wtedy :P

 

kod almory? catch the clown by z tego zrobili i tyle. jak borek dałby tu źródło, to sam pousuwam wszelakie linki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja nie jestem złośliwy - po prostu uważam, ze to zły pomysł i nie Borek nie powinien tego robić. Zresztą i tak on sam najlepiej wie, co ma robić, ale myślę, że podzieliłby moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...