Skocz do zawartości

Alien demo


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, postanowiłem ulepszyć i kontynuować mój projekt, który ostatnio dałem na lidze 24, chodzi się obcym (ale nie chodzi o obcego z filmu, ale coś podobnego), nalezy wybić wszystkich ludzi na planszy, grafika moja oprucz ludzików, których trochę przerobiłem. Przeciwnik widzi nas jeśli jesteśmy blisko światła i nie jesteśmy zasłonięci (przez skrzynki nie można przejsć, ale przeciwnik może nas zauwarzyć). Światła niszczymy tak jak i ludzi, przez dotyk, broń u ludzi jest losowa (natrazie tylko karabin i miotacz ognia). Aby ukończyc demo należy wybić wszystkich ludzi.

 

 

Tutaj link do gry http://www.gmclan.org/uploader/863/ALIEN_DEMO.rar

 

A tu screen screen_alien.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi głównie abyście sprawdzili i ocenili teraźniejszy silnik, poprzednibył bardzo pomięciorzerny (przy tamtym jak zabudowałem ponad 70% mapy (640x480) gra się przycinała, w tym gra działała płynnie gdy zabudowałem mape 2 razy większą (z jeszcze większą nie chciało mi się próbować XD)). W następnej wersji gra będzie tudniejsza (np. działka automatyczne, żołnierze z lepszymi broniami, pojazdy oraz więcej świateł, przez co trudniej bedzie się schować). Jeśli macie jakieś pomysły co do gry, to piszcie, jeśli jakiś pomysł wykorzystam, albo podobny do waszego, napisze o was w twórcach. I jeszcze jedno, co sądzicie o klimacie gry, udany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajna gierka, ale mógłbyś w full wersji poprawić to coś , czym się steruje :jezor: .

 

Moja ocena:

 

Grafika: 7/10 - popraw niektóre elementy

Dźwięk: 7/10 - ciekawe - jedno chyba takie jak w Infeccie Online, Borka, a jedno podobne do tego z

"Kostucha - Just one fix" :P

Grywalność: 8/10 - ciekawie się zapowiada

 

Ogółem: 7.333333333333... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra. Fajny mroczny klimat (choć momentami ciut za ciemno :P ). Wszystko mi się podoba. Nie ma się do czego przyczepić. Fakt, krótkie to ale biore pod uwagę że to demo. Jedna z oryginalniejszych gier robionych w GM. Oby tak dalej :thumbsup: .

 

Moja ocena: 9.5/10

 

Z niecierpliwością czekam na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...