Skocz do zawartości

Złap Księżyc


DeathDaro

Rekomendowane odpowiedzi

https://gmclan.org/up1660.html To Moja pierwsza gra do mojego bloga, wkrótce udostępnie jom na moim blogu:) GM mam od wczoraj i jusz mi takie coś wyszło, i jak wam sie podoba jak na poczontkujacego?? Mam jeszcze duzo pomysłów ale dopiero sie ucze :) https://gmclan.org/up1660.html

 

Twoja ortografia jest tragiczna. Strzeż się.

Dawidsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ludzie napisałem ze toma pierwsza gra jakom kiedykolwiek w zyciu zrobiłem, i mam 13 lat. Przeciesz na poczatem ucze sie na przykładach a potem swoje, mi i tak sie podoba. Wielu osobom co niewiedza o istnieniu przykładu do sie świetnie podobało jak żem przesyłał :) Kazdy musi od czegos zacząć, a to że komus po 110 p. sie zacieło to znak że ma coś z kompem ja dszłem do 425p. i mi sie nic nie zacieło. oceniajcie grafike i muzyka. No i czytajcie co pisze! Zreszta takie gry sie przydają świetnie świczy sie mięsnie palca, haha :-D Zreszta ogladam na forum inne gry od niekturych i szok niby cos nowego innego ale grafika do dupska to już lepiej moja gierka z tą grafiką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele bardziej liczy się grywalność i orginalność od grafiki. Jakby wszyscy tak sądzili, to nawet firmy takie jak Electronic Arts prześcigały by się z innymi i wydawały ciągle tetrisa z coraz lepszą grafiką. Jeśli masz 13 lat, to chyba masz same pały z polaka. Rozumiem że można zrobić pare błędów, ale uciebie jest ich pełno. Urzywaj takich liter jak "ą", "ę", a jeśli nie zamierzasz pisać "ó" to pisz "o" a nie "u", i nie myl "ć" z "ś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mam dla was pytanie co do kolejnych plansz. Chciałbym zrobic "Złap Księzyc 2", takie pytanko: jak zrobic że jak zdobędzie sie 200 punktów to automatycznie przejdzie sie do 2 planszy a w drugiej jak sie zdobedzie kolejne 200 p. do automatycznie przejdzie sie do 3 planszy, jak ?? prosze piszcie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest denna nawet jak na pierwszą grę. Przyłóż się chłopie, ja mam 12 lat (a jeszcze dwa tygodnie temu miałem 11), a już nie robię z przykładów (no, może raz zrobiłem, ale teraz już nie robię), a jedna moja gra nawet dostawała oceny rzędu 8/10. Rozumiem - pierwsza gra, może być słaba, ale wkurzają mnie nieco osobnicy, którzy przerabiają grafikę w przykładach i publikują to z dopiskiem "To ja zrobiłem!". Cieszy mnie to, że nie zmieniłeś tylko grafiki, ale dodałeś menu. Przynajmniej tyle.

 

Powodzenia w przyszłości.

 

4/10 - za grafikę i muzykę. (I mnie g**no obchodzi, że może cudze, efekt się liczy, bo po grzyba byłyby strony z multimediami. A muzyka dobra tylko w menu, ale brak kompresji - łeee.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...