Skocz do zawartości

Złap Księżyc


DeathDaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chobyście nie zaówazyli to gra niejest jakas taka se zrobiona tylko do bloga skygreen jak sama naza wskazuje na blogu jest zielony szablon i zielony księżyc co wyróznia bloga a dlatego gra ma taka nazwe i łapie sie zielony księzyc, jak by sie nazywała inacze a łapało by sie cos innego np lelki barbbie to by pasowało do www.skygreen.blog.onet.pl ? pomyślcie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy żeście się tak uwzięli z tym wiekiem. Co nas to kur*a obchodzi ile macie lat :] . Ważne, żebyście się zachowywali jak ludzie, a nie jak stado rozwydrzonych dzieciaków które dostało wiaderko i lecą do piaskownicy. No i Propaganja wasze posty świetnie podsumował :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chobyście nie zaówazyli to gra niejest jakas taka se zrobiona tylko do bloga skygreen jak sama naza wskazuje na blogu jest zielony szablon i zielony księżyc co wyróznia bloga a dlatego gra ma taka nazwe i łapie sie zielony księzyc, jak by sie nazywała inacze a łapało by sie cos innego np lelki barbbie to by pasowało do www.skygreen.blog.onet.pl ? pomyślcie troche

nienawidzę takich typów jeszcze mówił na blogu że to on robił <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gra to niedosyc że jest najgłupsza na świecie to jeszcze jest to przerobiony przyklad

2.Grafika jest ładna ale pewnie także nietwoja

3.Nie reklamuj swojego dennego bloga

4.Wszedłem na tego twojego bloga i jak zobaczyłem twoje zdjęcie to się przestraszyłem i wyłączyłem go (wyglądasz jak dziewczyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wady:

1. Przerobione "Hit the ball"

2. Nudna i prosta

3. Ksiezyc mi sie pojawil tam gdzie menu i nie moglem go "zlapac"

4. Jak chwile sie poczeka w menu (np. czyta sie info) muzyczka po ok. 30 sek. sie wylacza

Zalety:

:D

 

Ocenka:

Grafika 2/5

Muzyka 2/5

Grywalnosc 1/5

Ogolem -2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumie co wy macie do przerobienia przykładów !!

Przecież jeśli ktoś tylko skożysta z enginu a dużo zmieni to NIC ZŁEGO!!

Po za tym Po co robicie te przykłady jak narzekacie że ktoś je przerabia

 

Przykłady się robi po to żeby podejrzeć jak coś zostało zrobione, na enginie opiera się gra (chociaż niektóre przykłady to też engine). Pojęcie "przerabianie przykładu" to podmiana grafiki, dołożona fabuła i już - ktoś się cieszy, że gre zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie napisałem ze toma pierwsza gra jakom kiedykolwiek w zyciu zrobiłem, i mam 13 lat.

 

Widziałem wielu 13, ba 10 latków siedzących w GMie, którzy robili bez problemu swoje pierwsze gry bez przykładów...

A co do twojej ortografii, to z tego co widziałem niedawno w szkole to drugi klasy robią mniej błędów ortograficznych niż ty... Większosc wogóle nie robi, ale to co ty robisz to przesada... ja nie wierzę, że masz 13 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...