Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(nie da sie przejsc 5 lvlu bodajze xD)

 

I co jeszcze?

Sam przeszedłem tą grę z 4 razy a i nawet kumpel sobie poradził, po dwóch godzinach gry :D

 

Dawidsu postarał się o dużo lepszą oprawę

 

Cholipa, wiedziałem że trzeba było się postarać nad grafą, ale mi się nie chciało :).

 

-Maurycy

 

EDIT: No, właśnie przeszedłem po raz kolejny.

 

A tak wogóle, to postąpię znów honorowo [Tj, tak jak mi się podoba] i mój głos na gre Dawidsa.

 

EDIT2:

Dawidsu, przeszedłem całą gre (gdy odkryłem że nie trzeba wszystkiego zdobyć by pokonać etap, to już mi się dobrze grało ). No, jak dla mnie gra łatwa byłą (I w sumie krótka).

No i denerwowało mnie to, że wszystko się enterem robi. Nie lubie takiej konfiguracji :). Ale jak mówiłem, mimo wszystko gra fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra skella wymiata!

Hanjuso, jak ci się tak podoba to może byś chciał etapy poukładać? :D

Bo myśle czy może by nie zrobić drugiej wersji już z ładniejszą grafiką i większą ilością elementów (Jak zmieniacze kierunków, scrollowane etapy, etc...) jak będe miał wolny czas :D.

 

-Maurycy

 

Edit: A mam nadzieje, że to pogrubienie mojego nicka oznacza, że na mnie głosujesz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja oddaje Walkover'a jeżeli taki temat jest :P.

 

Powód? Nie lubie skoków narciarskich, i nie chce mi się robić ;).

 

Więc można nową ture równie dobrze zacząć jutro :). Z jakimś tematem [i beg you, tylko nie sport, chyba że naprawde chcecie żebym nie brał udziału :D]

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe, jesteście brzydale :(

 

skell i Dawidsu - po 3pkt.

ToMoEX - 2pkt.

 

W takim razie temat kolejnej tury brzmi:

Mistrz Zła (pomysł Ptrysława)

Gracz wciela się w rolę, najogólniej rzecz biorąc, czarnego charaktera. Nie ratuje świata, ale chce nim zawładnąć, a najlepiej zniszczyć. Reszta to wasza inwencja.

Do roboty! :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra skella jest dziwna. Beznadziejne poziomy

Dziwna, to fakt. Ale beznadziejne poziomy? Czuje się urażony :). Jestem zmuszony zarządać konkretnego uścislenia dlaczego poziomy są beznadziejne [Nie lubie ciężkiej bezargumentowej krytyki].

 

My? Źli? To nie my wymyśliliśmy taki... Taki... conajmniej dziwny temat :P.

Ale teraz temat przedni, tylko nie wiem czy chce mi się coś skrobać odnośnie tego... Zobaczymy :).

 

Ide oglądać "End of Evangelion" :P.

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, np. skell teraz w sojej geirce w którą gra się jednym klaiwszem zmieni grafike, aby postać była jakimś demonem itp. doda fabułe że jest się kimś z łym itd. i już gra na temat, czemu odrazumusi być rpg? Ja na przykład tworzyłem swoją gre że lata się spodkiem i niszczy się miasto w ciągu 24 godzin,gra nie była rpg, a mogła by się zaliczyć do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...