Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Joke, nie joke, ale Sernat wyciągający temat aborcji po tym jak Bedziom wrzucił swoje zdjęcie...

 

#bezcenne

 

FTFY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Nikas wrzuca zdjęcia na trzeźwo, to ja muszę poczynić odwrotnie. Ostrzegam NSFW! Ja ten z lewej... chyba...

Edit: Dzień przed końcem głosowania CA wyciekają do internetu moje pijane zdjęcia! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W sensie że nalałeś alkoholu do aparatu?

 

ANtY kim jest ta cygańska hostessa i dlaczego taka reklama miałaby zachęcać do wpisania adresu i ściągnięcia gier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To nie są najlepsze aplikacje.

2.Słaby przekaz.

3.Prawdopodobnie reklama dojdzie do tylko nastolatków.

4.Dlaczego półnaga kobieta ?

5.Jak widzę reklamę na jakiejś stronie gdzie jest rozebrana panienka i napis " najlepsze aplikacje " to już wiem ,że to oszustwo albo wirusy ( nie twierdze ze wy wysylacie wirusy i oszukujecie ).

6.Jak to jest zdjęcie z jakiegoś waszego programu do dodawania tekstu panienkom to propsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja :D Ale warto zrobić coś pożytecznego niż nacinać innych.

PS. Tłumacz w sklepie play rozwala. "Człowiek pierdnięcie" , "Dziecko pierdzi tańczy" , "Strzelaj Owocami". Dobrze ,że nie przetłumaczyli Angry Birds albo GTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja :D Ale warto zrobić coś pożytecznego niż nacinać innych.

PS. Tłumacz w sklepie play rozwala. "Człowiek pierdnięcie" , "Dziecko pierdzi tańczy" , "Strzelaj Owocami". Dobrze ,że nie przetłumaczyli Angry Birds albo GTA.

śmieszny troll jak pewna partykuła #nie

 

#butthurt mode on

 

Chyba tylko no-life'y propsują panny w stylu tamtej (czyt. ryj konia i cyce [2/10]). Akurat ta reklama to wiadomo, że kpinaakaprowoaka#beka, ale jeśli już komentować samą laskę z wyglądu to serio słabo ;/ . Ja polecam mój trick. Bierzesz lustrzankę czy dowolny aparat wyglądający na pro. To krok pierwszy. Krok drugi może być nieco cięższy, ale da radę. Zagadujesz pierwszą laskę spotkaną na ulicy (najlepiej ładną, ale uwaga - to wymaga praktyki [polecam odstawić komputer na chociaż miesiąc i popróbować czegokolwiek, nawet o godzinę pytać, jestem pewien, że i to by sprawiło dla 90% GMClanu problem #kompleksy]) i gdy już pozyskasz jej zaufanie, co powinno zająć maks. 10 sek, bo kolejne już mają o wiele mniejsze znaczenie (#badania jakieśtam i to nie było chyba 10 sek. ale kit), to walisz prosto z mostu: Chcę dla ciebie wykonać foto do swojej galerii, całkowicie za darmo, potem Ci mogę przesłać na maila (przy okazji można se numer wyciągnąć a co). To też może was zdziwić, ale co najmniej 50% lasek się zgodzi. No chyba, że jesteś rudy. Ale to niewiele zmienia. Jak jesteś rudy i masz piegi to w sumie też nie. Gorzej jak masz brzydki ryj (#rudy), mówisz niepewnie i wstydzisz się nawet złapać pannę za rękę. Wtedy odradzam. Dotyk > all. Ale wszystko kwestią wprawy. W ten oto sposób udało mi się pozyskać sporo zdjęć przydatnych do wielu celów (#fapfolder) na całkowicie wolnej i legalnej licencji, zdobyć jakieś-tam doświadczenie w kadrowaniu i ogólnie oświetleniu, a także podkręcić bajerę do perfekcji. Wiem, że dla wielu z was to może być kosmos, odlot, a także niemożliwe i "dziwne". Ale to chyba nie tylko gmclanowicze tak mają, więc wybaczam. Tak tylko chciałem poradzić młodszym jak można łączyć pożyteczne z jeszcze bardziej pożytecznym :))) . Podryw to najlepsze lekarstwo na aspołeczność. Kontakty x100, pewność siebie x1000. Pozdro.

 

#sernat mistrz bajery

 

Ewa Farna > Koń pospolity > Honey > Jola Rutowicz czy jak ona miała > Ta pani od Antego > Gówno

 

(No cóż mogło być lepiej #next time) => #wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...