Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

jak już to Gnys, a linków nie mam, bo kasowałem to :P

 

@x-drb: jak się ze mną idzie, to się nie ma praw autorskich, wiadomo, że ja człek światowy i mam kilka stron gdzie foty mogą trafić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem tak jak powiedział StigSaus 3 od prawej na samej gorze. A ten to Beniek zawsze tak wychodzi. A ten na samym dole chłopak to Malina(rzuca się w oczy)taki p*** do wszystkich dziewczyn zyga i robi świnstwa :). Lowrider coś też mówił że zna Mateusza z tej klasy ale niewiem czy tego na górnym rządzie 1 od prawej, czy 3 od prawej w środkowym rzędzie(sorki za długi offtop chyba że nie jst to offtopem)

Edit:

co wystepowala w tv albo jakiegos pokemona ;p

A pamiętasz z czego Marmot zrobił avatar pingwina?? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny godzien zaufania to ten 1 od prawej na dole, tu diabel, tam usmiech pokemona, tu jakis rockowiec wlosy po pas.

 

Patrzcie! Ten koles nad ta z pieknym usmiechem ma podobny [usmiech] i nawet taki sam kolor outfitu! Moze to rodzenstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ta srodkowa pani na dole z taka tabliczka V C.. widzicie chyba :P taka bezradna jakby niby... Dodajcie nastepne V do wczesniejszego V xD bedzie VV C xD

 

wydaje ci sie, popatrz dokładnie na tabliczkę, ja tam widzę V C:

 

grela.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowrider coś też mówił że zna Mateusza z tej klasy ale niewiem czy tego na górnym rządzie 1 od prawej, czy 3 od prawej w środkowym rzędzie(sorki za długi offtop chyba że nie jst to offtopem)

Hah, jak Cię śledził i ścigał to sie nie dziw.Wie nawet gdzie mieszkasz...

 

Co do tematu - kurde, tam każdy przypomina mi "Adasia" ]XD

 

BTW. - Sam dół - Od lewej - Czwarta - ma wąsy czy mi się zdaje ? @_@ ROXIASTE >D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, lekko poszerzyłem jej uśmiech, ale to zdjęcie się o to prosiło :P to z wc też dodałem :P

 

tu jest oryginał: https://gmclan.org/uploader/1072/grel.jpg

Muszę powiedzieć, że nie wiele różni się od oryginału :D co za piękny uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...