Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

znałem kilka takich ;) chociaż prawda ze słabe mają główki do trawki dziewczyny :) kiedyś wioche mi jedna narobiła poszliśmy do baru na piwko, ja odpaliłem cichaczem gibonka, wyglądało to mniej więcej tak - 3 buchy ja, 1 buch ona, w polowie lolka zasneła i lekki wstyd :D

Ale znam jedną laske która pali prawie tyle co ja, cwaniara jedna, do tego śliczna :)

No i podejrzewam że jestem jedynym człekiem z tego forum który palił bata z policjantką, do tego musiałem jej pomagać usta-usta z inchalacją bo jej nie szło zaciąganie sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znałem kilka takich ;) chociaż prawda ze słabe mają główki do trawki dziewczyny :) kiedyś wioche mi jedna narobiła poszliśmy do baru na piwko, ja odpaliłem cichaczem gibonka, wyglądało to mniej więcej tak - 3 buchy ja, 1 buch ona, w polowie lolka zasneła i lekki wstyd :D

Ale znam jedną laske która pali prawie tyle co ja, cwaniara jedna, do tego śliczna :)

No i podejrzewam że jestem jedynym człekiem z tego forum który palił bata z policjantką, do tego musiałem jej pomagać usta-usta z inchalacją bo jej nie szło zaciąganie sie :P

dla mnie to tylko teraz lolerzd xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No tak, Yoda się oburzył, bo po jego zdjęciach też była mowa, że wygląda jak dziewczyna ;P

Bo to głupie mówić że ktoś wygląda jak dziewczyna. Lepiej wyglądać jak dziewczyna niż mieć krzywy ryj. (to nie jest do nikogo skierowane żeby nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

nie mów hop bo sie wypier****sz..

znam typa który nie dość że wygląda jak dzieczyna to jeszcze nosi obcisłe ubrania/kiecki/k**** nawet rajstopy, i kto wie czy sie nie maluje ;]

co innego ze jest pedałem i troche skrzywiony ma umysł (moze nie tylko troche)

ale smieszna opcja jak widzi sie zarywajacych do niej/niego facetów, i ich mine kiedy 'laska' przedstawia sie jako łukasz (czasami jako mariola)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...