Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

@Mathew dupki/dupy to raczej nei określenie pejoratywne, gdybym chciał kogoś obrazić pisał bym blaza,torba itp.

@G, naprawde, do dzis mnie to boli heh, ale jak sobie nawkrecasz odpowiednie myslenie to idzie sie przyzwyczaic do myślenia za 2. jak bedziesz niezdecydowany to laska bedzie Toba manipulowac i kręcić, sam anie wiedząc o co chodzi, jak jest powiesz wystarczająco dobitnie że czarny jest tak naprawde niebieski - to w końcu uwieży i bedzie z Toba szczesliwa. Nie wierz w to że laski lecą na romantycznych Romeo, którzy w życiu jej nie zdradzą/nie spojrzą na inną laske. To im sie podoba przez pierwszy tydzien, ale i tak najlepiej zacząć od razu z grubej rury, i pokazać kto tu kogo zarywa, i kto o kogo musi sie starać. laska nie dopuści jeśli wywrzesz na niej dobre wrażenie do tego żebyś jej olał i to ona bedzie robic wszystko zebys nia nie pogardził, jak bedziesz udawał że pierwszy raz w zyciu aniola widzisz to ch** z tego bedzie, jak potraktujesz ją jak fajna laske jakich miliony sa na swiecie - i pokazesz ze Ci sie podoba ale nie zalezy Ci na niej - to wtedy jest Twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda laska tak ma. a te co lubią romeo zmienią zdanie za 3 lata. facet nie może być leszczem jak chce mieć fajną dupe. zresztą jak skończył romeo? gdyby nie julka umarłby jako prawiczek, posrane.

A taki casanovał spał z większą ilością lasek niż umie policzyć, brzydki był jak noc a mógł miec każdą laske, i to laski leciały na niego nie on na nie, bo znał sie na rzeczy i nie był pipą jak romeo.

 

Sam osobiście lubie idąc do klubu i podchodząc do laski usłyszeć na starcie hasło 'sorry, mam chłopaka" i udowodnić jej że to że ma chłopaka nic nie znaczy i dla niej i dla polowy innych lasek w klubie

i zawsze motywacja wieksza niz jak sie rwie samotne laski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propaganja: Hmmm sa dziewczyny ktore tylko leca na "Romantyczne Romea" Ale nie ja xD Ja wole silnych psychicznie i zdecydowanych :P

Takie myślenie mi się podoba, jak zauważyłem silnych już zachciało mi się zwracać, gdy doczytałem do końca, zaimponowało mi to.

Nie będę jej podrywał, powody?

- Na pewno ma chłopaka

- Nie te miasta

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...