Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhh... No slyszalam juz to u kumpeli na fonie :) A ja mam ci dawac przyklad? Tylko czego....??

@Edit:Wiem Wiem jestem malo kapujaca i sie do tego przyznaje....

Spokojnie, nie, ja mówię, że masz przykład jak to brzmi.

Wg. mnie ten gatunek jest w Polsce mało popularny, w UK to wygląda masakrycznie :)

 

EDIT:

Ja słucham muzyki na X360 i telefonie w słuchawkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ze masz na oku kogoś innego? Zawsze masz drugie oko, zapasowe hehe

ktoś tam na górze był na tyle mądry żeby dać facetowi 2 oczy, 2 ręce i miliony chętnych suk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Yoda, zrób komiks o tym wątku. Ja podsunę scenariusz :D

 

scena 1: Widok małego miasteczka zwanego gmclan. Ptaszki świergocą, psy srają na chodnik, drzewia przyjemnie szumią.

 

scena 2: W jedynej karczmie, będącej centrum życia towarzystkiego miasteczka, zjawia się nikomu nieznana wcześniej postać. Tak to ona, młoda i gniewna Ddusia. Skąd się wzięła? Kim jest? Dokąd zmierza? Ta zagadka trapi chyba wszystkich.

 

scena 3: Nagle otacza ją zbiegowisko tubylców żeby "obczaić" nietutejszą biesiadniczkę. Wśród kaprawych mord można dostrzec prawdziwego macho, wysportowanego lowelasa, któremu żadna się nie oprze - G-Enjoy, zwany także Bagnem, miejscowy postrach nieśmiałych dziewuszek.

 

scena 4: G-Enjoy rozpoczyna atak... i po dwóch godzinach zażartych dyskusji na różne tematy i końskich zalotów już wiadomo, Ddusia została pokonana, a jej serce zostało skradzione przez naszego amanta.

 

scena 5: Mostek nad rzeczką. G-Enjoy i Ddusia trzymają się za ręce. I nagle staje się coś czego chyba nikt nie mógł przewidzieć! G-Enjoy daje kosza Ddusi, ponieważ jego mniemaniu nie zasługuje ona na tak świetnego i przystojnego faceta jakim jest. O nie! Nie dla psa kiełbasa!

 

scena 6: Smutny koniec. Ddusia skacze z mostu i topi się w rzecce z żalu za obiektem swoich westchnień.

 

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda, zrób komiks o tym wątku. Ja podsunę scenariusz biggrin.gif

 

scena 1: Widok małego miasteczka zwanego gmclan. Ptaszki świergocą, psy srają na chodnik, drzewia przyjemnie szumią.

 

scena 2: W jedynej karczmie, będącej centrum życia towarzystkiego miasteczka, zjawia się nikomu nieznana wcześniej postać. Tak to ona, młoda i gniewna Ddusia.

 

scena 3: Nagle otacza ją zbiegowisko tubylców żeby obczaić nietutejszą biesiadniczkę. Wśród nich można dostrzec prawdziwego macho, wysportowanego lowelasa, któremu żadna się nie oprze - G-Enjoy, zwany także Bagnem.

 

scena 4: G-Enjoy rozpoczyna atak... po dwóch godzinach rozmów i końskich zalotów już wiadomo, Ddusia została pokonana, a jej serce zostało skradzione przez naszego amanta.

 

scena 5: Mostek nad rzeczką. G-Enjoy i Ddusia trzymają się za ręce. I nagle staje się coś czego chyba nikt nie mógł przewidzieć. G-Enjoy daje kosza Ddusi, ponieważ nie zasługuje na tak świetnego i przystojnego faceta jakim jest G-Enjoy.

 

scena 6: Smutny koniec. Ddusia skacze z mostu i topi się w rzecce z żalu za obiektem swoich westchnień.

 

Koniec.

Za długie to. Ale mogę skrócić. Czekajta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...