Skocz do zawartości

Scuba Kidz Remake demo


Nildonar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Prezentuję moje pierwsze dzieło stworzone w GM :)

Jeszcze wiele trzeba poprawić. Ale już teraz chciałbym poznać wasze zdanie na temat mojej gry. Więc mam pytanie: robić dalej czy olać? :D

 

Jeżeli będą pozytywne głosy to poprawię grafikę nurka, dodam animowane roślinki, jakieś kamyczki, muszelki i takie tam podwodne bzdurki.

 

Screen z gry:

screenfc6.jpg

 

 

Demko: https://gmclan.org/up1590_4_s_k.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem grafikę nurka, a także grafikę tego czegoś czym strzela :)

Zmieniłem sposób ukończenia planszy. Na swojej drodze spotkamy teraz bramki do których otwarcia potrzebujemy klucz i takie które wymagają diamentów. Złe wykorzystanie kluczy uniemożliwi ukończenie planszy.

Nowe demo zawiera cały pierwszy poziom gry.

 

Demko: http://www.gmclan.org/up1590_4_s_k_d2.html

 

Screen:

screenbs4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POomysl naprawde fajny, wykonanie jak na pierwsza gre to zalicza sie do tych lepszych ;) co wystepuja na tym forum :)). fajnie by bylo jakby koles strzelal z tego jak to sie zwie ;p harpun? :D No i jak plyniemy w Prawo (lub lewo) to moglby lekko (ale naprawde lekko) opadac, a jak nic nie przyciskamy to szybciej ;)... do tego mozna by plynac szybciej w dol bo nieraz smetnie sie plywa :)

no ale ocenka 7/10

 

EDIT: Mam nadzieje ze zatrzymamy Cie tu na dlugi dlugi czas :D hah wstaw sobie jakis avatar (tylko nie wilka) :P i jakas sygnaturke :))

a GDZIE moje manery :D (chyba nizej)

 

WITAJ PRZYBYSZU XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem screenshota, przypomniały mi się levele w wodzie z Jazz Jackrabbit 2 :) . Tak po screenie mogę powiedzieć, że przydałoby się, jakbyś poprawił poza nurkiem też interface, oraz zrobił trochę inne tło, bo teraz ono wygląda jakby to było na ścianie namalowane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...