Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Lepiej żeby podszedł do ciebie gracz i tak: mieszkam tu i tu, mam do ciebie nie daleko co to jest pare km, pozycz mi 20zeta w realu albo rozwale twoją postać (bądź na odwrót, hehe)

albo:

buy hgjksgfk 452k <offer> FAST FAST

 

no dobra może pierwsze troche rzadkie ale coś mi sie zdaje, że wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm... co do odzywek to wydaje mi się, że osoby nie będą pisać przy chęci sprzedarzy lub kupna przedmiotu : "buy dfbdfbj MSG ME FAST <miasto>" a pisać będą "Kupię gbfg miecz", gdyż w to powinni grać głownie polacy... ale z poza naszego kraju też znajdzie się kilka gości. Miejmy nadzieje, że projekt wypali:D

 

 

Co do samej gry :

Czekam już na Almorę (wcześniej HS) już bite pół roku... proszę Borek skończ szybciej!! Wiem, że to mozolna praca, ale znam kilka osób co czeka z niecierpliwością na początek tego MMORPGa :/

 

Gdy pierwszy raz w HS zagrałem to byłem zszokowany, poziomem gry wykonanej w GMie, ponieważ gry które sobie z nudów robiłem to nawet w 1/1000000000 nie były w stanie dorównać HSie..

 

Proszę szybciej :D mam nadzieję, że na ferie sobie pogramy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było :) Dopiero teraz mam okazję do wyrażenia co myślę o tej grze. Wg. mnie to bardzo dobry pomysł i możecie liczyć, iż przerzucę się na tę grę z Tibi (Oczywiście od czasu do czasu ją odwiedzę [Tibię]). Na prawdę zapowiada się na świetną grę!

PS Czekam niecierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lubię expować. :( Może i kiedyś bym zagrał w klasycznego rpg mmo, jednak skupiałem się głównie jrpg. I żeby od razu siedzieć w tawernie i czatować z innymi pijąc wirtualne piwko? Strata czasu. A jak już, to jest WoW mamy 3D świat pełną gębą. Sa jednak pewne granice twórczości w GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże... każdy ma jakieś "moim zdaniem"... ;)

 

A przeciez to gra Borka i on zrobi z nią co zechce.

Jest mnóstwo MMO i każdy ma jakiś swój ulubiony styl - nie ma takiej opcji, żeby Borek zaimplementował wszystko co gdzieś widzieliście i się Wam podobało. Nie ma też opcji, żeby Almora dorównała "prawdziwemu" rpg - przecież to jest gra komputerowa - tu o coś zupełnie innego chodzi. I nie da się tego w żaden sposób zmienić.

 

Moim zdaniem już przesadzacie z "zaśmiecaniem" tematu - zwłaszcza, że beta jeszcze nie wyszła. Poczekajcie z sugestiami przynajmniej do wydania dema. Inaczej biedny Borek dostanie kociokwiku od natłoku pomysłów, zanim jeszcze gra będzie grywalna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominam już o tym, że dochodzi też możliwość tworzenia mikstur ze znalezionych ziół, które rosną na polach itd.

Ziół powiadasz ;) Borek wiesz ze nie zagram jak nie dodasz ganji? :P joke oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe może dodać ziele fajkowe ... albo rajskie ziele :lol: Pamiętam jak grając w ultime zrobiłem nałogowego palacza ziela fajkowego. Poza tym przecież klimat nie musi być wskazany ... znajdzie się pare osób które zamiast ciągłego expienia z chęcią przyklapną w tavernie i poopowiadają sobie o swoich przygodach przy jakimś trunku :D Swoją drogą ucieszyłbym się gdyby w grze była możliwość kupienia książki i zapisywania w niej czegoś np. Opowiadań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć - książka to dużo kodowania i kombinowania z zapisem na serwerze.

 

Nie przesadzacie przypadkiem? Dajcie Borkowi odetchnąć - gry nawet jeszcze nie widzieliście a już są tysiące poważnych sugestii.

 

Wstrzymajcie się z pomysłami do dema - to przecież jeszcze tylko kilka dni. Wtedy będziecie mogli faktycznie stwierdzić czy czegoś grze brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee spokojnie to tylko sugestie przecież nie naciskamy na Borka aby koniecznie to wprowadzał to tylko i wyłącznie pomysł a czy on go wprowadzi w życie i kiedy to już jego osobista decyzja. Przecież ja nie powiedziałem że ma być tylko że bym się ucieszył z takiej możliwośći, nie zmienia to faktu że i tak gra będzie hitem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że to tylko sugestie - ale spójrzcie ile już tego wyprodukowaliście ;).

Borek jak sam pisze - na razie walczy, żebyście w w ogóle mogli sobie pograć, a wy zasypujecie go stertami pomysłów jakby gra już była gotowa i tylko trza było dodać parę bajerków, żeby podbić świat.

Potem gra wyjdzie i nagle się okaże, że to tylko Almora - fajny MMO, a nie połączenia WoWa z grafiką Obliviona i bajerami z kosmosu ;) i będziecie zawiedzeni.

 

Może to nie jest bezpośredni nacisk ale myślę, że jakiś wpływ na psychikę biednego Borka jednak macie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... napisanie danych, upload na serw i przyporządkowanie do danego id przedmiotu. :)

 

Hehe chciałbym żeby tak było :), o tym na jakiej zasadzie powinno to działać wie praktycznie każdy, ale jak to wygląda od strony kodu i aktualnego silnika, to już nie każdy, a co do tego drugiego, to nikt.

 

OK chłopaki, koniec z pomysłami, nie wprowadzam nic nowego teraz. Wyjdzie demo, będzie dobre, to będę tworzył nowe bajery, ponieważ teraz sami sobie dodajecie kolejne dni oczekiwania, robocopem nie jestem ;) Wczoraj odpaliłem grę z trzema znajomymi na cholernie zlagowanych łączach ( specjalnie ) i co ? i DUPA! blacha w twarz, postacie źle się zachowują, tak to poza tym jest dobrze, ale mam problem z tym. Wiadomo, że nie ma co oczekiwać od gościa zlagowanego, ale to było co innego, bo chrzaniły się animacje itp. Wczoraj pracowałem nad tym dosyć długo i myślę że jest lepiej. Druga sprawa to musiałem poprawić chat, tak aby był wygodny. No i ukochany UPLOAD, jak jest dużo potworów walczących z duża ilością graczy, to wysoko skacze, ale to już całkiem inna sprawa, lecz też daje powody do zmartwień. Wyjściem z sytuacji jest dawanie mniej potworów w jednym skupisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to poza tym jest dobrze, ale mam problem z tym."

to Ci cos niewyszlo :D

 

Ano :D zamieszałem się ;) Chodzi mi o to, że reszta wszystko jest OK, tylko mam problem właśnie z poruszaniem się postaci i jej animacją podczas gdy gracz ma słaby ping w granicach 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne - światła mi się bardzo podobają - tworzą odpowiednio "dungeonowy" klimacik. Aż chce się potworki rzezać :D.

 

A jak tam nadzieje na demko? Można mieć jakieś?

 

PS. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wygląda na to, że zostałem Twoim przedstawicielem na GMC ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest coś w stylu grobowca, bo skąd tam te skrzynie i czemu to takie pokręcone (architekt musiał być pijany^^) - to co do klimatu, bo grafika grafiką, ale musi to też być w miarę realne.

Poza tym musisz się nieźle narobić tworząc każdy dungeon "odręcznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...