Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe w sumie mógłbym użyć jakąś inną muzykę niż swoją, ale wiesz jak to jest, takie rzeczy się rozchodzą, ludzie z GMComm. zaraz wyłapią, tymbardziej że w temacie o Hidden Swords jakiś gościu podał link do tego tematu tutaj i powiedział, że Borek najprawdopodobniej robi MMORPG'a :sp_ike:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ehhh nie mam wogule sie po co pytac czy mógł bym byc Beta testerem :] :]

Więc po cholerę ten post? :blink: Poczekaj sobie na pełną wersję.

 

@Borek: Wyraziłbyś zgodę na jakiś inny kontakt niż tylko przez forum? Chodzi mi o to żebyśmy zgrali się w czasie odnośnie startu testowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jak rozumiem, chodzi o wyłapanie najbardziej rzucających się w oczy głupich błędów. Takich, które zawsze się pojawiają i robią obciach twórcy gry ;).

 

Do tego wystarczy spokojnie mała liczba osób grających kilka dni. Cholerka - moim znajomym zwykle wystarcza 20 minut, żeby wyłapac masę idiotycznych bugów w nowych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zrobic MMORPGa bez zadnego bledu - hmm to juz chyba niewykonalne. Chociaz zobaczymy moze Borek nas zaskoczy ;) Betatesterom życze jak najmniej roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbijam teraz i ide pkować!

Jak zobaczyłem to, to zrozumiałem, że Almora będzie kolejnym mmorpg w którym będzie pełno lamerstwa i tylko zabijania potworków dla exp. Szkoda, bo myślałem, że chociaż Almora będzie MMORPG, w którym można będzie czuć klimat i nie będzie odzywek typu "hahaha jakiś noob na 5 lewelu!!!!!11".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą, wśród nieoficjalnych serwerów do WoW'a można znaleźć takie w których przede wszystkim stawia się na klimat, tzn. brak języka potocznego, skrótów itp. odzywek oraz odpowiednia kultura grania. każdego kto nie podporządkowuje się temu kickują/banują przez co gdy ktoś wbije na serwer pograć może naprawdę poczuć klimat fantasy, nie niszczony zwrotami "omfg, stfu n00b" etc.

 

może wprowadzić coś podobnego do Almory? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem to, to zrozumiałem, że Almora będzie kolejnym mmorpg w którym będzie pełno lamerstwa i tylko zabijania potworków dla exp. Szkoda, bo myślałem, że chociaż Almora będzie MMORPG, w którym można będzie czuć klimat i nie będzie odzywek typu "hahaha jakiś noob na 5 lewelu!!!!!11".

 

Takie coś to tylko w mudach... no chyba że Borek to zmieni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą, wśród nieoficjalnych serwerów do WoW'a można znaleźć takie w których przede wszystkim stawia się na klimat, tzn. brak języka potocznego, skrótów itp. odzywek oraz odpowiednia kultura grania. każdego kto nie podporządkowuje się temu kickują/banują przez co gdy ktoś wbije na serwer pograć może naprawdę poczuć klimat fantasy, nie niszczony zwrotami "omfg, stfu n00b" etc.

 

może wprowadzić coś podobnego do Almory? :P

 

nie wszystkim by to odpowiadało, ja tam takie zabawy lubie ale niektórzy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zając:

Ale tak, to ta gra jest kolejną Tibią :/ . A taka gra, w której najważniejszy by był klimat, przyciągnęła by wielu fanów fantasy, którzy muszą się męczyć na nielegalnych serwerach WoWa lub w singleplayerowych rpg-ach.

 

nie w każdym mmorpg jest jak w tibii, ja np gram na prywatnym serwie w WoW'ie nie Role Play i jakoś tak tragicznie nie jest, bo np czasami to by śmiesznie wychodziło, 2 graczy w mieście

1: Idę polować na potwory aby stać sie potężniejszym

2: Dobrze więc, ja udam się na zachód do jaskini zombie

 

o.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...