Skocz do zawartości

Beta GMCLANu v4


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
W dniu 2.06.2023 o 17:53, adam014 napisał(a):

Btw nadal ikonki na Safari sie nie wyświetlają :D 

 

Tak, to jest następne na liście. Obstawiam, że chodzi o inną kolejność odczytywania przez Safari --var() . Mam teraz remont w domu, stąd lekki poślizg, ale czeka nas długi weekend, więc mam nadzieję puścić co najmniej to co już zrobiłem, chociaż chciałem też z tą ligą ruszyć, może jednak zabraknąć godzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy

Beta 0.7

 

nowości:

- [nowe] podświetlanie (nie)przeczytanych komentarzy na stronie głównej tak samo jak postów na forum (również dla gości), ułatwiające zauważenie nowych wpisów (w kolejnej inkarnacji myślę nad rozszerzeniem tego o shoutbox)

image.png

- [nowe] przy komentarzach dostępny jest prosty edytor bbcode

image.png

- [nowe] nowa podstrona /login

- [nowe] lazy load youtubowych filmów (przyspiesza ładowanie strony)

 

bugfixy:

- w shoutboxie niezalogowane osoby widzą informację, że trzeba się zalogować (bez opcji wpisania wiadomości)

- przywrócono przycisk zamykania sidebara przy ankietach

- przebudowana strona /gamemaker

- zmiana rozmiaru fontu w aktualnościach z forum/komentarzach

- poprawiono kolory w dropdownie z wyborem motywu

- w jumbotronie na głównej/gamemaker pokazuje się ponownie numer najnowszej wersji GM miesięcznej do pobrania

- przebudowanie jumbotrona: przycisk rozwijający wrócił na górę strony, poprawione animacje ukrywania

- poprawienie wyświetlania gradientu w ikonach na iOS (jedna linijka css, a zajęła godzinę!)

- niezalogowane osoby nie widzą teraz domyślnego avatara w górnym menu, co łatwiej pozwala odróżnić gdy nie jest się zalogowanym

- poprawki zliczania odsłon różnych typów zasobów w katalogu

- przyciemnienie tła w jasnym i ciemnym motywie:

Przed/po:

image.pngimage.png

image.pngimage.png

 

Uff, to teraz czas na ligę :)

 

Co do nie odświeżania sie listy tematów, myślę, że to jakiś problem z forum a nie z nową stroną - może forum nieprawidłowo odznacza które tematy przeczytaliście (lub nie weszliście w ich ostatnią stronę)? Próbowałem wiele razy, ale nie mogę tego u siebie zreprodukować, a ten blok nie ma żadnego cache, bo jest dynamicznie generowany dla danego usera (bo musi uwzględniać niewidoczne kategorie czy ukryte posty które widzą admini).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administratorzy

Beta 0.8:

 

- przepisanie Ligi 24

- swiper na homepage pokazuje teraz również najnowsze zasoby

- w showcase można wejść w daną grę i napisać komentarz

- showcase pokazuje się w wynikach wyszukiwania

- generowanie obrazków og:image używanych przy wrzucaniu newsów/artów/plików/linków na facebooka, twittera i discord

- nowy zarąbisty guziczek w dolnym menu na telefonach:

image.png

- poprawki cssów w uploaderze i paru innych miejscach, aby odpowiadały wybranemu motywowi

- przeniesienie 90% adminu panela

- przepisanie kategorii z "nazwa,nazwa,nazwa" na korzystanie z "id", co ułatwia przenoszenie kategorii i artykułów, oraz zmniejsza liczbę zapytań SQL

- poprawki seo, opengraph

- nowy font nagłówków

- poprawka przycisku "Idź" w paginacji, gdy wybieramy dowolną stronę z zakresu

- mnóstwo zmian "pod maską" których nie widać na zewnątrz

- przycisk beta przeniesiony na dół strony; jest to ostatnia wersja w której jest on dostępny

- łącznie zmieniono 193 pliki (155 w nowej, 18 w starej wersji strony, oraz 19 cssów i obrazków)

 

To jest ostatnia beta, przy następnej aktualizacji stara wersja strony przestanie być dostępna (google i goście widzą już wyłącznie nową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...