Skocz do zawartości

NecroArcher


Adriann

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.53e0c21da5711f4986ad336e0a00a196.png

Witajcie!

Jak pewnie widzieliście bo wrzucałem tu i tam pracuję nad grą NecroArcher czyli platformówką akcji z tytuowym uroczym łucznikiem. 
Postanowiłem założyć ten post bo ruszyłem ze zbieraniem wishlisty na steamie oraz itch.io, gorąco zapraszam: 
https://store.steampowered.com/app/1903710/NecroArcher/
https://clockworkmustache.itch.io/necroarcher
Gra jest dość prostą strzelanką ubogaconą przedmiotami, sklepami czy kasynem. Starałem się zachować stylistykę retro i dość nowoczesne jak na ten gatunek rozwiązania w kwestii mechaniki. Chyba najważniejszą cechą gry jest zróżnicowanie, każda misja dodaje minimum jednego nowego przeciwnika lub inną przeszkodę.
Cóż, tyle, premiera w wakacje :)

 

ScreensScreen_37.thumb.png.d9ac72ec86b7078361c0ff89856f59f2.pngScreensScreen_33.thumb.png.a6476e731ee1cff815cb9a808a423935.pngScreensScreen_32.thumb.png.91530f6abc62b67b599010782b85141f.pngScreensScreen_30.thumb.png.e917f8e9baefadca1a4baffc0dd8a510.pngScreensScreen_28.thumb.png.df011f33510552f5940d33e23f57668e.pngScreensScreen_24.thumb.png.f2effb163c85541c12abd525cb548c4b.pngScreensScreen_22.thumb.png.c5c630187a9810aa878b345f2113d88d.pngScreensScreen_15.thumb.png.c00b8c9c2de5115c2008addb214eb6e8.pngScreensScreen_14.thumb.png.41f5b9cb1ccfa749fc3b9fd20c627490.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pierwsze, co ze screenów widzę, to to, że przydałaby się korekta angielszczyzny ("ammo to boomerang", powinno być "for"). 

 

A swoją drogą - amunicja do bumerangu? Musi wybrakowany jakiś, skoro nie wraca po rzuceniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O, tu jeszcze są te stare grafiki, gdzieś podmienię w międzyczasie
No nic.
Ogólnie to gdyby ktoś nie wiedział zmieniła się w metroidvanię ii nagrałem do niej eksperymentalny devlog, próbowałem wczesniej po angielsku ale jakoś koślawo to szło.
W filmie jest sporo materiałów z aktualnej wersji gry.
Potrzebuję opinii co sądzicie, wygląda i brzmi to jakoś przyzwoicie?

Steam:(tu strona wymaga jeszcze aktualizacji)
https://store.steampowered.com/app/1903710/NecroArcher/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wszystko wygląda. Zmiana graficzna niczym z Rogue Legacy 1 na Rouge Legacy 2, a to wszystko w przeciągu jednego dema 😄 Te wstawki z twoim avatarem i generalnie cała forma prezentacji - no przyjemnie się to ogląda. Szczególnie język polski na + 😄 Dodane do wishlisty, będzie grane, nawet już saldo przygotowane 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ależ to wygląda coraz lepiej! Niektóre fragmenty wyglądają już na wylizane tak, że nadają się na premierę, a coś czuję, że i tak jeszcze wszystko zaliczy upgrade. Mam nadzieję, że sterowanie będzie przyjazne padom, bo coś czuję, że świetnie by się w to grało na Steam Decku!

 

Dodałem już wcześniej do wishlisty, a teraz także do Showcase GMCLANowego: https://gmclan.org/showcase .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administratorzy

Normalnie sprite ma teraz coś takiego jak broadcast event i tam można, ale dla spine to nie zadziała z dwóch powodów. Po pierwsze, nie ma podglądu spritów ze spine (xD - ale jest taki feature request zgłoszony), po drugie w spine można zrobić merge między dwoma animacjami i wtedy by się na siebie czasem także różne dźwięki nakładały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciężko mi porównać bo dopiero wchodzę w temat.
Z pewnością trzeba być na bieżąco i podążać za trendami bo siedzenie na takim np twitterze już specjalnie nie ma sensu.
No i mogę wrzucać te same materiały co na youtuba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch nowych przeciwników, Zombie Sowa i Szkielet. Oba prawie wyłącznie pojawią się w pierwszych minutach gry więc są dość proste do pokonania. Szkielet to słabsza i wolniejsza wersja zombie. 
Z drobnostek wzmocniłem miecz, przyspieszyłem postać i dodałem kilka drobnych efektów 🙂

https://www.instagram.com/p/Cx3g5hciqxu/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.09.2023 o 20:08, gnysek napisał(a):

Na co? Na tik taka? Z ciekawości, lepsze są tam zasięgi niż na YT?

Bardzo fajny projekt. Może kupię do testu. Jaką cenę przewidujesz?
Co do Tiktoka - w dziesiejszych czasach jak chcesz istnieć to YT, Tiktok to obowiązkowa pozycja.

 

BTW dodam od siebie pogadaj z jakimiś młodymi Youtuberami playerami - darmowa wersja/demo co tam chcesz - bedziesz miał darmową reklamę.

 

 

pozdro,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2023 o 17:35, Buziol napisał(a):

Bardzo fajny projekt. Może kupię do testu. Jaką cenę przewidujesz?
Co do Tiktoka - w dziesiejszych czasach jak chcesz istnieć to YT, Tiktok to obowiązkowa pozycja.

 

BTW dodam od siebie pogadaj z jakimiś młodymi Youtuberami playerami - darmowa wersja/demo co tam chcesz - bedziesz miał darmową reklamę.

 

 

pozdro,

Michał

Dziękuję bardzo :)
Za ile to jeszcze nie wiem, zależy jak gra się rozrośnie :D
No i oczywiście jak się będzie dało to na polski rynek ustawię znacznie niższą cenę.
Co do youtuberów to tak, oczywiście będę pisał jak tylko dojdę do etapu dużego demka :D


Iiiii przy okazji..
Nowy devlog na angielskojęzycznym kanale :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, Mr.Protek napisał(a):

Dodałem do whishlist. Zapowiada się świetnie! Ta babkowina w sklepie przypomina mi świniaka z Wonder Boya 3 (moja ulubiona gra z dzieciństwa).

 

 

WB3.jpg

Dziękuję, nie bez powodu go przypomina 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...