Skocz do zawartości

Zablokowane bigshark


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem za co bigshark wyleciał, ale myślę, że jako stary GMClanowicz powinien powrócić do nas. Kto jest za, kto przeciw i kto się wstrzymał :P Najlepiej jak osoba głosująca opisze krótko jak głosował i dlaczego.

Mój głos jest na TAK, ponieważ lubiałem bigsharka. Jego posty były nawet ciekawe i rozsądne. Miał swój niepowtarzalny styl pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jego posty były nawet ciekawe i rozsądne. Miał swój niepowtarzalny styl pisania.
Pozwole sobie skorygować powyższe stwierdzenie ;p

Jego posty były zupełnie nudne i bezsensowne. Miał swój niepowtarzalny styl pisania (o, to na pewno! Tylko byłoby fajnie, gdyby ten styl nie był żałosny ;p).
Takie jest moje zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawa Ranmusa, on banuje kogo chce i kiedy chce, więc takie głosowania są bezcelowe. ;f

Kurna, czy ty nie rozumiesz, że jest jeszcze coś takiego jak przyjaźń i koleżeństwo. A gdzie Wasza solidarność i sumienie. Czy decyzja kogoś wyższego jest nieodwracalna? Przecież tak nie może być. No chyba, że nie chcecie gościa, to odrazu zamknijcie temat i będzie git. Ja uważam, że admin ma dużo do powiedzenia, ale my też. Przecież bez nas te forum nie istniałoby. Trzeba dbać i szanować userów, a nie tylko ich karcić. Takie jest moje zdanie.

 

EDIT:

Dajcie mu jeszcze jedna szanse, no chyba że on sam niechce już tu być :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię NIE :D Może czasem pomaga, ale potem zbytnio przeginał xD

Symulacja rozmowy user'a z Bigshark'iem mojego autorstwa:

 

user:thx bigshark, bardzo mi pomogłeś!

Bigshark: Wiem, bo jestem cudowny i zawsze pomagam i jestem boski, normalnie jestem IDEALNY!

 

No takie troche to krótkie :P Takie moje zdanie o nim xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yay, samozachwyt u bigsharka byl masakrycznie depresjonujacy xd btw nie dopisalem, ze dziadek ma racje, wiec dopisuje: dziadek ma racje. wlasnie gadam z ranmusem anyway, chyba nie masz na co liczyc valdemor ;q btw jakas taka spolecznosc sie ulozyla. pieter lubi valdemora, a valdemor bigszarka - wszystko sie zgadza ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yay, samozachwyt u bigsharka byl masakrycznie depresjonujacy xd btw nie dopisalem, ze dziadek ma racje, wiec dopisuje: dziadek ma racje. wlasnie gadam z ranmusem anyway, chyba nie masz na co liczyc valdemor ;q btw jakas taka spolecznosc sie ulozyla. pieter lubi valdemora, a valdemor bigszarka - wszystko sie zgadza ^_^

Tiaaaa, jak to sie mówi umiesz liczyć, to licz na siebie :lol:

Powiem krótko lubie Was wszystkich nie tylko bigsharka, może i przeginał, ale to nie powód, żeby odrazu psy na nim wieszać. A może ktoś nie lubi go, bo prawde pisał? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Patrysław:

Zgadłeś.

 

@Pieter:

ja mówię TAK ponieważ bardzo przyczynił się do rozwoju GMXXL tak jak Valdemor (chodź strona i tak upadła tongue2.gif)
Nic tylko pogratulować argumentu. :]

 

@Valdemor:

 

Sorry, ale po co odświeżasz tematy definitywnie zakończone. Bigshark dostał bana i koniec kropka. Jeżeli chcesz wiedzieć czemu, to napiszę:

 

Jeżeli jakaś osoba zaczyna z czasem odwiedzać serwis tylko po to, by specjalnie ironizować i stosować zaczepki słowne wobec innych, to ja nie widzę sensu, żeby ona w ogóle tutaj wchodziła, bo nie dość, że nic konstruktywnego nie wnosi do toczących się dyskusji, to działa na zasadzie mechanizmu trującego bluszcza. Ile można było mu popuszczać? Przypominam Ci, że Bigshark zarejestrował się na długo przed tobą i już wtedy nie popisywał się, zaliczał tymczasowe bany itd. Pomogło, ale nie na długo. Ja już nie wiem która to szansa z kolei. A zasługi? One są na drugim miejscu, zaraz po zachowaniu.

 

Kurna, czy ty nie rozumiesz, że jest jeszcze coś takiego jak przyjaźń i koleżeństwo. A gdzie Wasza solidarność i sumienie. Czy decyzja kogoś wyższego jest nieodwracalna? Przecież tak nie może być. No chyba, że nie chcecie gościa, to odrazu zamknijcie temat i będzie git. Ja uważam, że admin ma dużo do powiedzenia, ale my też. Przecież bez nas te forum nie istniałoby. Trzeba dbać i szanować userów, a nie tylko ich karcić. Takie jest moje zdanie.
No właśnie tutaj ujawnia się solidarność osób, które poparły moją decyzję. Trafiłeś w samo sedno. :) Widzisz jak wielu z aktywnych gmclanowiczów, którzy pamiętają bigsharka, po prostu nie życzy sobie tutaj jego obecności? Wiesz, koleżeństwo, koleżeństwem, ale ja nie założyłem tej strony, by gadać za przeproszeniem o dupie maryni. To jest witryna czysto tematyczna - Game Maker, i chcę by trzymała jako taki poziom, więc koleżeństwo - oczywiście, ale nie kosztem burdelu. Wtedy by mi było żal na to wszystko czasu i pieniędzy. A niestety przez takie osoby jak BG nie można połączyć przyjemnego (ww. koleżeństwa, dobrej atmosfery) z pożytecznym (pomaganie w GM). Koleżeństwo bez Bigsharka istniało i istnieje. :)

 

Co do głosów, to w sumie tylko jeden konkretny głos za - twój. Pieter6 nawet nie umiał porządnie uargumentować swojej wypowiedzi.

 

Jeszcze jedna notka. Zachowałeś się nie fair tym tematem. Trochę czasu ubyło od twojej ostatniej wizyty, dowiadujesz się, że bigsharka już tutaj nie ma i zamiast uszanować to co się stało, zakładasz temat, w którym oczekujesz wyjaśnień. Ani do mnie nie napisałeś prywatnej wiadomości w tej sprawie, ani nic, tak jakbym ja, jako admin nie istniał. Czemu to miało służyć? :( Wszak informacje warto uzyskiwać z PIERWSZEJ RĘKI.

 

I na koniec chciałbym podziękować za głosy poparcia. Jesteście koffani. ;)

 

EDIT: Otworzyłem temat. Tylko proszę odpowiedzi na temat. Ciekawie się zrobiło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Otworzyłem temat. Tylko proszę odpowiedzi na temat. Ciekawie się zrobiło. :)

No i oto chodzi. Z emocjami trza się czasami wsztrzymywać. Słuchaj wielki adminie GMClan. Napewno są tu osoby wdzięczni Tobie, że dajesz tyle zapału i kasy, na to aby mogli se tu troche pospamować, ale widzisz zamykanie tematu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Szanuj troche userów, bo od nich dużo zależy. Dlaczego nie napisałem PW do Cię <_< Może chciałem poznać zdanie chłopaków z forum, bo jakby to powiedzieć trochę straciłem jak narazie zaufanie do Ciebie, ale to nie ważne. Ważne jest to, że chłopaki podzielają zdanie z Tobą, najwidoczniej chłopak zasłużył na to, ale wiesz, że czasami hormony buzują w tym wieku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za, ale to dlatego że nie znam go na tyle długo żeby mnie wkurzyć.

Ale nie zmuszam i nie prosze nikogo o odbanowywanie - co sie stało to sie nie odstanie, trzeba było płakać przed a nie po fakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za, ale to dlatego że nie znam go na tyle długo żeby mnie wkurzyć.

Ale nie zmuszam i nie prosze nikogo o odbanowywanie - co sie stało to sie nie odstanie, trzeba było płakać przed a nie po fakcie :)

 

sieeedz cicho ^_^ poczytaj jego poprzednie posty. najpierw bedziesz sie smial, potem umieral ze smiechu, dostaniesz przepukliny, potem Ci przejdzie, potem juz zauwazysz, ze big rzuca sie do absolutnie wszystkich, a potem to juz jest teraz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...