Skocz do zawartości

Przeciaganie liny


Markos

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ze wstawiacie tu gry nie tylko wykonane w GM wiec pokaze wam swoja gierke wykonana we flashu...

 

Od niedawna zaczalem uczyc sie action script i postanowilem zrobic cos naprawde prostego :)

www.marekhp.boo.pl/lina.html zagrajcie ocencie. Zrobie jeszcze kilka gierek prostych (dla siebie :P) poucze sie i moze niedlugo cos tu wstawie, cos "dobrego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna czcionka - trudno się czyta :/

Nie mialem innej "fajnej" :P ale to moze dlatego ze Ty pierwszy raz to czytasz :D bo ja tam widze juz normalne literki XD :) ale dzieki

ej nie powiem, fajne. 8/10, bo troche za latwe.

Normalnie na kompie jest trudniejsze ale jak jest online to wszystko troche wolniej chodzi ;/ i latwiejsze jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietrus a moze cos o gierce :P?
Ogólnie o minigrach ciężko co kolwiek powiedzieć. Fajne, samemu na jeden raz, na kilka osób może na więcej razy. Ale wykonanie porządne ;]

 

BTW. Grasz/Grałeś w Tibię? Bo wśród znajomych kiedyś krążył taki nick (najlepszy polak czy coś takiego) ;P

 

edit: A czyli myliłem się. A ja nie jestem przeciwnikiem Tibii. A i sam w nią gram. A poza tym co w twoim poście robi antyanty? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiem wiem chcialem zobaczyc czy rozumiem cos z AS 1.0 i wyszlo ze rozumiem :P do grafik sie nie przykladalem... :D Moze zna ktos z was jakis kurs Action Script 2.0 poniewaz bardziej interesuje mnie programowanie obiektowe :P pozniej bedzie latwiej z Javascript :D A programistow Java jest duze zapotrzebowanie :)
Java i JavaScript to dwie różne rzeczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...