Skocz do zawartości

123el's ZOMBIES : The sequel of Aliens


123el

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Realnie to nic, przecież MO nie będzie się sądził z każdym piratem (który jest w większości dzieciakiem), ale:

- Lepiej się nie przyznawać, bo nie ma się czym chwalić,

- Nie sprzedawać gier zrobionych w pirackim GM,

- Nie próbować na stronie oficjalnej konwertować, odzyskiwać haseł na bazie pirackich. Temat był już wałkowany na forum oficjalnym - Mark Overmars się strasznie przez to WKURWIA.

 

Pieter, sam mówiłeś, że przykłady są po to, żeby z nich korystać, a teraz marudzisz na gościa. O co wam chodzi -_- .
Ehhh, takie rzeczy tłumaczyć... oj Marmot. :)

Chodzi o to, że ten użytkownik pisze już drugi temat, z którego jasno wynika, że ma jakąś manię na punkcie "sam zrobiłem, nie plagiatowałem", że nie oszukiwał i sugeruje, że niby inni tak robią. Mi to przypomina kaczory, które wszędzie weszą spisek, a sami uważają się za świętych. Zawsze domniema się, że autor gry sam ją zrobił, więc po co takie teksty. Także gdyby nie pisał takich głupot, to byśmy się nie czepiali (hipokryzm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam wam proponować słoik smalcu ze skwarkami, albo grzybami, kto jak chce? A tak na serio to wiem Micanser, że mnie nie trawisz, ale czy ty nigdy nie byłeś nowicjuszem? Może jest jakaś istota humanoidalna w kosmosie, której spodoba się ów FPS, co do pierwszej części to dobrze wiem, że była cienka, ale nie polegała na chodzeniu i strzelaniu tylko...ludzie nie graliście w żadną część House of the dead? Przecież tam sie wogóle nie chodzi a tu przynajmniej od czasu do czasu wciśniemy strzałke w góre, heh. Kto z was stworzył za życia jakiegoś FPS'a, nie strzelanine, ani nie FPP. Tylko FPS tak abym mógł zobaczyć jakiegoś i sprawdzić co braknie memu. Życze udanego groróbstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka zła gra, wydaje się być w pełnym 3d i sceneria jest wmiare dokładna, muzyka nie najgorsza to było na plus. Teraz minusy: powolne poruszanie się postaci

wrogowie żywcem wyjęci z dooma

gdyby ściany były niższe to i wrogowie idąc byliby szersi, a tak są chudzi

 

Nie, nie fajna gra na 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zachowujecie się jak małe dzieci! To temat o grze 123el'a, a nie miejsce na skakanie sobie do gardeł :/

Radzę przyhamować, bo niezbyt dobrze to o Was świadczy...

Sam chciał aby dać mu jakąś gre fpp do porównania więc dałem.

Kto z was stworzył za życia jakiegoś FPS'a, nie strzelanine, ani nie FPP. Tylko FPS tak abym mógł zobaczyć jakiegoś i sprawdzić co braknie memu. Życze udanego groróbstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...