Skocz do zawartości

123el's ZOMBIES : The sequel of Aliens


123el

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to FPS o zombiakach, który rozgrywa sie w laboratoriach (coś jak film RESIDENT EVIL-nie mylić z President Debil). Jest to gra, której silnik był robiony od samego początku, a nie czyiś przerobiony, dlatego mam wszelkie prawa autorskie! Życze miłego grania i troche lepszej opini niż o Aliens.Rapid share

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co! Nie umiem zbytnio edytować muzyki aby zajmowała mniej, bez muzyki gra ma jakieś 2mb. A screenów nie dam bo mi sie nie chce jak ktoś będzie chciał grać to i tak zagra! Prosze się nie zrażać długim wyczekiwaniem na ładowanie.

 

Jak to przecież muzyka jest a strzela się insertem, najlepiej chodzić przyciskami tam obok strzałek gdzie + i -.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć chyba dla wygody macie ten insert zaraz koło strzałek, a chodzenie na boki 1 i 3 czyli End i Pg Dn, tak wogle to se moŻna sterować numerkami o co wam chodzi !Dla głupich chyba pisze, że insert nie ten pod Scroll lockiem!

 

Jeszcze raz dla tempych (mądrzy niech nie czytają) inserty są 2 i ten którym macie strzelać jest obok strzałeczek napisany w skrócie a nad nim na tym samym przycisku jest napisane 0!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tępy jeżeli już to jesteś ty. Ta gra jest denna, nie ma celu, pierwszy level nie ma muzyki, na dodatek są białe ściany i mgła, beznadziejne sterowanie. Nudne jak nie wiem. Nie uwierze że sam zrobiłeś silnik tej gry. Nie widze nic co by przypominało laboratoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik pewnie jest z dema dla zarejestrowanych z oficjalnej strony. On sam nie mógł po kilku dniach kiedy się pytał jak coś dodać do rooma, napisać gre 3D... Ja pisze gry i 3D jeszcze nie potrafię chodź po trochu to pojmuje...
Mam nadzieję, że to żart... Nie możesz rozumować w taki sposób: "Hmm... Ja nie umiem jeszcze 3D, chciaż ucze się dłużej od niego... Więc to niemożliwe, żeby on, ucząc się krócej, już to potrafił!".

 

Dziecku podniósł się poziom cukru :/
??? Omg, jaki poziom cukru? 0.o Mogło się podnieść co najwyżeej ciśnienie...

Poza tym, to "dziecko" miało rację w swoim ostatnim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...