Skocz do zawartości

Zablokowane Ocen


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 794
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaklub

N: X/10 - Postanowiłem nie oceniać nicków bo każdy ma prawo mieć nick jaki chce i nie można go krytykować

Każdy też może mieć avatar jaki chce, sygnaturę i może być userem takim jakim chce być, więc nie można go krytykować. :rolleyes:

Tu chodzi o to, żebyś wyraził swoją subiektywną opinię na temat wszystkich tych rzeczy a nie o czystą krytykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima Predator

 

A; ?/10 brak :P

S: ?/10 patrz wyzej :P

N: 7/10 - nawet ciekawy

U: 6/10 - zupenie cie nie znam, bo jestes nowy

 

Makary155

 

A: 8/10 - niezly

S: 4/10 - dziwna, nie kumam o co w niej chodzi

N: 5/10 - numerek psuje oglne wrazenie

U: 7.5/10 - nie za bardzo cie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black

 

Avatar:3+/10 Jakiś taki...dziwny....

Nick: 5-/10 Standardowy. A poza tym blackmaul lepsze.

Sygnaturka: 9/10 Wymiata! Ta sygna mnie rozwaliła!

User: 8/10 Cóż. Mi też pomogłeś.

 

Uwaga! Teraz mam sygne (nie to co kiedyś) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyberdog:

 

A: 7/10 (jest ok)

S: 4/10 (co to ma znaczyć?)

N: 6/10 (mało oryginalny)

U: 6/10 (zbyt dużo gier nisko ocenionych, za mało gier wysoko ocenionych. Dlaczego tego się czepiam? No cóż, taki recenzent co tylko gani twórców gier zostałby szybko wywalony z redakcji, chyba że gani jakieś prawdziwe gnioty. Ale to sprawa gustów. Musisz popracować nad swoją grą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub:

A: 3/10 - nie podoba mi się xd

S: 1/10 - zwykły wypis projektów, nic szczególnego

N: 8/10 - fajny, ale dziwny w wymowie

U: 7/10 - spoko jest, ale te jego ostatnie wymysły mnie wkurzyły

zbyt dużo gier nisko ocenionych, za mało gier wysoko ocenionych. Dlaczego tego się czepiam? No cóż, taki recenzent co tylko gani twórców gier zostałby szybko wywalony z redakcji, chyba że gani jakieś prawdziwe gnioty. Ale to sprawa gustów. Musisz popracować nad swoją grą

ROTFLMAO(..) A teraz mi powiedz, który recenzent z CD-Action, lub który krytyk filmowy ma na swoim koncie jakąś produkcję porównywalną z tymi co krytykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mi powiedz, który recenzent z CD-Action, lub który krytyk filmowy ma na swoim koncie jakąś produkcję porównywalną z tymi co krytykuje.

Ale on przynajmniej umie określić, czemu gra jest badziewna nie używając niepopartych argumentów.

 

A moje ostatnie wymysły nie będą jeszcze ostatnie. A moje pomysły pochodzą od tego, że malarz, który namalował jeden obraz nie może zwać się malarzem, a nauczyciel, który przeprowadził jedną lekcję, nie może nazywać się nauczycielem. Ta argumentacja jakiś sens ma. I proszę na to NIE odpowiadać.

 

Marmot:

A: 4/10

S: 4/10

(Jeśli chcesz pokazać, że lubisz ten zespół, zrób to w nieco subtelniejszy sposóB)

N: 7/10 (ok)

U: 7/10 (ok, ale jego ostatnie odpowiedzi też mnie wkurzyły. :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...