Skocz do zawartości

Strona internetowa


Matrix_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
To w jaki sposób zrobić przeglądarkę w GM:S ?

nie pytając na forum o magiczną linijkę kodu, a zaprzęgając mózg i google do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wygooglować: game maker making a browser, bądź game maker making an internet browser.

Obie opcje znalazły mi twoje upragnione wyniki, jednak, nie oczekuj na dar z nieba, aby ci ktoś napisał cały kod.

W razie gdyby ci Google nie znalazło, zawsze masz Bing, DuckDuckGo, oraz wiele innych darmowych wyszukiwarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wygooglować: game maker making a browser, bądź game maker making an internet browser.

Obie opcje znalazły mi twoje upragnione wyniki, jednak, nie oczekuj na dar z nieba, aby ci ktoś napisał cały kod.

W razie gdyby ci Google nie znalazło, zawsze masz Bing, DuckDuckGo, oraz wiele innych darmowych wyszukiwarek.

 

Nie potrzebuję całego kodu do stworzenia przeglądarki.

Potrzebuje tylko linijki kodu, które otworzą mi stronę w programie moim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się w tym momencie ofiarą prowokacji. Komputer nie zrobi tego, czego ty chcesz - zrobi to, co mu będziesz kazał. Jeśli chcesz przeglądarkę w twojej aplikacji, musisz ją najpierw zrobić...

 

Nie chodziło mi o to żeby Ciebie sprowokować, Przepraszam.

Tylko ja nie chce zrobić całej przeglądarki, z cofaniem, ustawianiem strony domowej, zakładek, dodatków, kart itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

window_show_url()
to jaka werzja GMS zna tako komende? :)

 

robice z tego tajemnice wojskowo a duzo informacji z googla jest do kitu.

 

ja przyznaje niewiem jak na to, bo z webem niedzalialam, ale niejest to tak proste dla kogos kto niejest zbiegly roboto na webie prze gm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale glowa mi to niebierze.

 

jesli niemozna wogule pokazac strone internetowo v GMS, to dlaczego chlopaka gonicie po googlu apod ? :)

 

szperam bo tema mnie interesuje z dlugiej perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja mu powiedziałem, że nie można. Po prostu reszta odsyła do googli bo sama nie zna odpowiedzi. Tak jak w szkole, jak nauczycielka pyta "kto lubi koty", ale zamiast "ja, ja" są odpowiedzi "ja nie, ja też nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...