Skocz do zawartości

Piotrek1910

Użytkownicy
 • Postów

  419
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Piotrek1910

 • Urodziny 09.03.1999

Informacje

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Użytkownik Godot
  Nie
 • Steam
  76561198069437571

O mnie

 • Płeć
  Male
 • Adres www
 • Hobby
  Programowanie, gry

Osiągnięcia Piotrek1910

Forum Veteran

Forum Veteran (6/13)

0

Reputacja

 1. Zauważyłem jedną głupią rzecz. Czcionka jest rozpikselowana.
 2. Jestem ciekaw jak dobrze działa eksportowanie klocków na kod.
 3. Tak jakoś wyszło w fazie produkcji :D Nie miałem zbyt pomysłu na poziomy.
 4. Według Wakatime (taki plugin do Visual Studio który liczy czas w którym pisałem kod) to mniej więcej 57 h i 25 min Dzięki za pomysł, w sumie na to bym nie wpadł :D
 5. Tytuł: Ball Bounce Gatunek: Zręcznościowa Opis: Ball Bounce to remake mojej starej gry Ball Odbij 2 stworzonej w Game Maker. Gre pisałem od nowa w czystym C++ z użyciem biblioteki SDL 2 do obsługi eventów. Do renderowania grafiki użyłem DirectX 9. Spytacie po co robiłem taki gniot? Chciałem po prostu sprawdzić swoje umiejętności i może czegoś się nauczyć (nauczyłem się sporo). Ogólnie zasada rozgrywki jest taka sama z takim wyjątkiem, że gdy wygramy poziom z np. 3 życiami to wtedy dostaniemy bonus 30% z punktów tego poziomu. Analogicznie jeżeli 2 życia 20% jeżeli 1 życie 10%. Download: Download Rozmiar pliku: 594 kB zip, 1,33 MB po rozpakowaniu Autorzy: Programowanie: Piotrek1910 Grafika: YoYo Games Screeny: Jak ktoś chce sprawdzić poprzednią część to nie polecam bo mocno rakotwórcza. Link Jakby kogoś ciekawiło to tutaj są statystyki kodu: ------------------------------------------------------------------------------- Language files blank comment code ------------------------------------------------------------------------------- C++ 33 880 30 2835 C/C++ Header 31 285 11 800 ------------------------------------------------------------------------------- SUM: 64 1165 41 3635 ------------------------------------------------------------------------------- Ball Bounce + Engine (mój własny) + Map edytor (mój) + program do pakowania plików (także mój)
 6. pop44 Przeczytaj najpierw treść tematu a potem odpowiadaj.
 7. O wielkie dzięki! Nie chciałem być lamusem i nie robić setki obiektów lecz jeden.
 8. Witajcie! Tworze sobie silnik (w gm ;d) animację szkieletową opartą na Animacji szkieletowej z gmc. Niestety mam problem z rysowanie spritów. Chodzi o to, gdy narysuje całą postać, z części, to niestety układają się one głębokością odwrotnie. Czyli chodzi o to, że np. ramie jest nad torsem niż pod. I nie wiem jak można ustawić depth rysowania. Próbowałem dawać depth przed metodą draw_sprite_ext ale niestety nic to nie dało. Jak ktoś wie jak to zrobić proszę o odp. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
 9. Nie. Jedynie zostaje Wi-Fi. Kup sobie router z wifi. Ok. 80 zł.
 10. Wystarczyło by canvas_w=get_integer('cośtam',1); Bo get_integer samo w sobie jest liczbą realną.
 11. Piotrek1910

  Masakracja

  Ciekaw jestem jak zrobiłeś multika :D. Mam nadzieje, że nie wziąłeś autoupdatera v1 tylko v2. Bo v1 to była taka kaszana, że... Ogólnie nawet fajny pomysł na gre. Poczekam na ten tytuł i zobaczymy ;)
 12. Piotrek1910

  Drunken Pistoletov

  Widze, Nikas kolejny skok na kase :D
 13. Nie wiem czy umiesz czytać ale projekty prezentujemy według tego szablonu https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4124 Żeby nie było offtopu to powiem, że gra wygląda ładnie na screenach. Zaraz pobiore na tableta i zobaczę. @Edit; Ładna grafika i wykonanie, pytania dające do myślenia, statystka kto co kliknął. Ogólnie nawet spx. daje 5/5
 14. Może w step masz instance_create(*,*,*); który bez końca tworzy cały czas nowy obiekt.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...