Skocz do zawartości

Jak zrobić grę strzelanke samolotem


MatiZZek

Rekomendowane odpowiedzi

Na jaką odpowiedź oczekujesz? Krok po kroku jak zrobić? A nawet jeżeli byś taką dostał to potrafiłbyś sam coś w niej zmienić?

No właśnie...

Najpierw naucz się podstaw, a nie będziesz zadawał więcej takich pytań.

 

A tak btw - da się robić gry w pawet pointcie. Nie robiłem nigdy, ale widziałem takie gierki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką odpowiedź oczekujesz? Krok po kroku jak zrobić? A nawet jeżeli byś taką dostał to potrafiłbyś sam coś w niej zmienić?

No właśnie...

Najpierw naucz się podstaw, a nie będziesz zadawał więcej takich pytań.

 

A tak btw - da się robić gry w pawet pointcie. Nie robiłem nigdy, ale widziałem takie gierki :P

 

 

Daj linka do teog poradnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste! Rozbrajasz cały samolot, prócz pistoletu. Ustawiasz tak wszystko aby było celem i łatwo się poruszało pistoletem. No i proszę! Gra zrobiona. Have fun GL xD

Nie to nie tak się robi!!

Kupujesz jakiś samoloty, jakiś tani np: F18(tylko ok. 1mld $) wynajmujesz taliba samobójce, i każesz mu lecieć na przeciwko i strzelasz do nich ;)

Grafika fotorealistyczna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatiZZek, nie wszyscy chyba pamiętają, jak sami chcieli zrobić swoją pierwszą grę i mieli podobne problemy.

Nie znajdziesz niestety nikogo, kto zrobi za ciebie całą grę. Większości musisz nauczyć się sam. Szczęśliwie GM ma szeroką bazę przykładów i tutoriali na swojej stronie, Lechu4444 podał adres z tutorialami, od których zresztą sam zacząłem przygodę z GM-em 5 lat temu. Dodatkowo, na stronie naszego forum znajdziesz dział "Download", w ktorym jest jeszcze więcej przykładów, przydatne narzędzia pomagające początkującym w napisaniu swojej gry i wiele więcej. To sporo pracy, ale nie ma za bardzo szans na łatwiejszy start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...