Skocz do zawartości

Zombies Everywhere!


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Zombies Everywhere!

 

Gatunek: Platformowa strzelanka survival

 

Opis:Jesteś komandosem który rozbił się w dżungli.

Nagle dookoła wybiegają zombie.

Może ktoś podsunie lepszy pomysł na mini fabułę do tego? XD

Narazie grę zamieszczam tylko na tej stronie. Jeśli zostanie zasponsorowana to dodam ją na inne strony.

 

Graj w przeglądarce: http://www.newgrounds.com/portal/view/619165

lub http://www.kongregate.com/games/Nirvan93/zombies-everywhere

Rozmiar pliku: 3,9mb

 

Wszystko poza muzyką zrobiłem ja.

Autorem muzyki jest Johnny, bardziej znany jego projekt muzyczny ForTiorI: https://www.facebook.com/ForTiorI.de?fref=ts

 

Screen:

 

70fb2352bb07c46deb581f483457e4a4.jpg

 

Filmik:

 

Jakie opinie?

Bo planuje może jeszcze coś niewielce zmienić, zanim skończy się licytacja ( o ile rozpocznie ) a to potrwa z mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna choć łatwo przypadkowo umrzeć jak na razie udało mi się tylko około 1000pk zdobyć :P

 

opis:

Na tajnej rządowej wyspie zostało zerwane połączenie. Jako jeden z marines zostałeś wysłany do zbadania sprawy, jednak twój helikopter zostaje zeszczelony, wyskakujesz z spadochronem lądując w środku nieznanej ci puszczy, na ziemi próbujesz złapać kontakt przez radio, nikt jednak nie odpowiada, nagle słyszysz coś biegnącego w twoją stronę (i tu gra się zaczyna).

 

Co bym ja zmienił to ze jakoś można się jeszcze zombiakowi wyszarpać i się podnieść chyba że na tobie jest więcej niż 1 zombie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynig.png

 

Gdyby mi tylko nie zadzwonił telefon... :D

 

To dobry pomysł z tym, że można by się wybronić, jak już cię złapie zombie.

Ale tak, to gra całkiem fajna, chociaż tego typu to szybko się nudzą, bo ile można tłuc te zombiaki tylko dla wyniku (no, chyba że się rywalizuje ze znajomymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ogólnie jest na spróbę, robiłem ją przez 4 dni pare mies temu i teraz na długi weekend postanowiłem to skończyć. Zobaczymy czy sponsorzy polecą na te zombie czy nie. Jak tak to zrobię większą wersję z fabułą, misjami, planszami itp.

 

Widze że dużo headshotów :P Ale chyba mało tych zabić jak na 5 minut :] znaczy jak dla mnie. Zaraz sprawdzę ile ja zabije przez 5 minut.

 

edit:

score5min.jpg

troszke wiecej :D

Score za czas jest uzalezniony od liczby zabic, zeby nie latac 15 minut z jednym wrogiem i nabic nie wiadomo ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ssę, ale trochę praktyki i będzie dobrze. :)

Grałem jak dałeś link na shoutboxie wcześniej.

 

Podoba mi się efekt slow-mo przy niektórych skokach. Mogę dobrze wycelować w główkę. (A może to tylko u mnie?) Anyways, gra chodzi mi bardzo płynnie, i dam za to plus. :)

Nie podoba mi się zbytnio grafika, ale cała reszta niezła. (Ja we flashu próbowałem zrobić silnik pokemonowy, nie umiem zrobić statusów nawet. ;_;)

 

Mój haj skor to 188. Jak biegałem po dolnych platformach to spadłem jak jeszcze na niej stałem. Iii jeszcze zombie stał na dolnej i zrobił jakiś króliczy skok na górną. (Nie środkową)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reviewerzy sapią że za trudne :P Przez nich zniszczylem gre i zrobiłem łatwiejsza :D Dodałem kilka dodatkowych efektów. Można oberwać raz i apteczki czasem wylatują z tych z plecakami i mikolaja.

To ze spadaniem nie wiem, coś kolizje widać nie złapało za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reviewerzy sapią że za trudne :P Przez nich zniszczylem gre i zrobiłem łatwiejsza :D Dodałem kilka dodatkowych efektów. Można oberwać raz i apteczki czasem wylatują z tych z plecakami i mikolaja.

To ze spadaniem nie wiem, coś kolizje widać nie złapało za bardzo.

zrób poziomy trudności i przelicznik jakiś punków, np na hard x3 czy coś :D Contra nigdy latwa nie byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On Cie nie zabije, tylko swoja eksplozja moze zrobic Ci krzywde :D

Tutorial bo mnie przymusili :D

 

I nieźle, minute dluzej i z 2k punktow iwecej, potem szybciej punkty rosna, ale teraz im dalej tym trudniej troche moze byc przez to przyspieszenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyłącza tutorial?

Iii mógłbyś dodać możliwość zmiany układu klawiszy.

I że postać się ślizga tylko jak się długo biega bo wciskam strzałkę i od razu puszczam i tak dziwnie wygląda trochę. (Lodowisko?)

 

EDIT: Na średnim mi się łatwiej gra niż na łatwym. :D I don't even bomb.

EDIT2: 4 Minuty. 1487 pkt. Nadal nie poprawiłeś tych króliczych skoków zomibe. :<

A jak mi trzy zombie naraz spadły to się zrobił taki dziwny dźwięk i GUI zniknęło na chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale przydatny ficzer :D Chciałem zrobić żeby nogi układały się w dobrą stronę ale niestety nie wygram z originem zeby byl poprawnie ;(

 

edit: a obszedlem to, teraz mozna strzelac ladnie do tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale przydatny ficzer :D Chciałem zrobić żeby nogi układały się w dobrą stronę ale niestety nie wygram z originem zeby byl poprawnie ;(

 

edit: a obszedlem to, teraz mozna strzelac ladnie do tylu

 

Ale może ustal, żeby prędkość biegu do tyłu była zawsze taka sama :thumbsup:

 

Nie rozumiem też zasady zwalnianie tempa. Na pewno zwalnia czasami jak zombie cię atakuje, ale nie zawsze się to zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...