Skocz do zawartości

Tanks


Trzynasty

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Tanks

 

Gatunek: Strzelanka

 

Opis: Rozpocznij emocjonującą rozgrywkę i stawo czoło dziesiątką wrogich czołgów. Graj salo lub użyj trybu dwuosobowego. Podczas pokonywania kolejnych poziomów będziesz musiał się wykazać zdolnością szybkiego planowania, aby ominąć kule jednocześnie trafiając wrogów często z dużych odległości.

 

Więcej info na podanej stronie w "Download".

 

Download: http://sekastudio.host247.pl/games.php (Strona jest jeszcze w budowie!)

Rozmiar pliku: 2MB

 

 

Autorzy:

Wszystko: Ja

Screeny:

screen_Tanks1.pngscreen_Tanks2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Rozpocznij emocjonującą rozgrywkę i stawo czoło dziesiątką wrogich czołgów. Graj salo lub użyj trybu dwuosobowego. Podczas pokonywania kolejnych poziomów będziesz musiał się wykazać zdolnością szybkiego planowania, aby ominąć kule jednocześnie trafiając wrogów często z dużych odległości.

 

Download: http://sekastudio.host247.pl/games.php (Strona jest jeszcze w budowie!)

Screeny:

screen_Tanks1.pngscreen_Tanks2.png

prosze, powiedz ze zartujesz

prosze prosze prosze prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

to jest tak gdzieś pół poziomu wyżej od catch the clowna, pisownia leży, reklama też jest z dupy kompletnie, z jednej fatalnej gry o czolgach robicie strone studia, po wyjsciu z gry pyta o przeniesienie na strone domowa. Klikam a to nie moja strona domowa tylko jakies glupie studyjko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak gdzieś pół poziomu wyżej od catch the clowna, pisownia leży, reklama też jest z dupy kompletnie, z jednej fatalnej gry o czolgach robicie strone studia, po wyjsciu z gry pyta o przeniesienie na strone domowa. Klikam a to nie moja strona domowa tylko jakies glupie studyjko
Ok, może nazwałem źle - chodziło o stronę domową studia. Po za tym większy projekt jest jeszcze wykańczany, a stronę wole zrobić najpierw. Moją słabą stroną jest sztuczna inteligencja i mimo to zrobiłem tanks, a nie catch the clown i tym te gry się róźnią m.in. To jest mini gierka, a wy oczekujecie jakiś superprodukcji.

 

@e:

Miał na myśli żebyś wrzucił na np. gmclanowy uploader.

Ale ten GMclanowy uploader jest mniej pewny bo ma limit i wcześniej czy później stare rzeczy muszę z niego usunąć.

 

@e2: Co do tej stronki jeszcze - tylko mała gierka, bo od czegoś trzeba zacząć;) A ludzie lubią minigierki - wiem z doświadczenia :D

Może jeszcze przekompiluje na HTML5, ale chyba nie warto:/

 

@e3: Czy taki problem wejść w stronkę w download kliknąć i już? a to lepsze niż GMCU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdybyś poprawił grafikę, AI i żeby była trochę dynamiczniejsza to by się dało w to grać.

 

Ale ten GMclanowy uploader jest mniej pewny bo ma limit i wcześniej czy później stare rzeczy muszę z niego usunąć.

Jest większa szansa że twoja strona padnie z powodu nieopłacenia hostingu.

Co do limitu to najpierw wykorzystaj dostępne miejsce a potem się martw.

Najlepiej wrzucić na 2 hostingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ale mam słaby net i o ile tą grę mogę wrzucić bez problemu na 2 hostingi to większe projekty (15mb+ przy moim necie) to strata czasu. Host opłacony jest na 1rok i pewnie bd przedłużał, a podobno ma być niedługo nowy gmclan i nie wiem co z plikami:/

 

@Uterminko:

Dziękuje za poważne podejście do tej mini gry, znam twój pomysł z 2x speedem, i jak dokończę tanks 2 obiecuje że wyjdą 2 wersje: zwykład i speed - specjalnie dla ciebie. Co do it to jest moja pięta achillesa, grafika podobnie - a do tak małej gry szukać grafika to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakbys nie robil super reklamy o dynamicznej grze, specjalnej stronie i powaznego studia ktos podchodzilby do tej minigry tak jak sobie tego zyczysz
Ja na prawdę nie mam siły... Idź hejtować bierdornke;) Założyłem stronkę i co z tego? Ludzie czasem zakładają je zupełnie bez powodu, a ja nawet jeśli założył bym tylko dla 1 minigry to co z tego? Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, nie stać cię na własną stronę, czy jesteś z tych, którzy nigdy nie zrobiom czegoś co zaspokoi ich ambicje? Chell, z tą dynamiką może przesadziłem, ale dla mnie jest to coś w tej grze gdy musisz czasem strzelać kilka sekund przed wrogiem, aby pocisk zdążył dolecieć. Być może tylko ja to czuje, ale trudno. Kiedy wrzucam to na ligę, nie ma problemu - wrzuciłem tu i nagle coś ci nie pasuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja na prawdę nie mam siły... Idź hejtować bierdornke;) Założyłem stronkę i co z tego? Ludzie czasem zakładają je zupełnie bez powodu, a ja nawet jeśli założył bym tylko dla 1 minigry to co z tego? Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, nie stać cię na własną stronę, czy jesteś z tych, którzy nigdy nie zrobiom czegoś co zaspokoi ich ambicje? Chell, z tą dynamiką może przesadziłem, ale dla mnie jest to coś w tej grze gdy musisz czasem strzelać kilka sekund przed wrogiem, aby pocisk zdążył dolecieć. Być może tylko ja to czuje, ale trudno. Kiedy wrzucam to na ligę, nie ma problemu - wrzuciłem tu i nagle coś ci nie pasuje...

"zrobiom" --> zrobią

A do hejtów Chella powoli się przyzwyczajaj ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...