Skocz do zawartości

Power Bomberman 0.5.3


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

ze względu na to, jak działa ai, można byłoby to jakoś ogarnąć, ale z tym rozgałęzianiem się eksplozji jest taki problem, że mechanizm mógłby być mało przewidywalny. poza tym, pierce bomb ma po prostu mieć eksplozję przebijającą się przez zniszczalne klocki, a czerwona eksplozja to wizualny bajer, który dodałem dla hecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

wiem, dlatego dodaje do niego jakies znaczenie

also co z tego ze ai sie psuje jak ja tez sie bede psul? ma byc ciezko, dynamicznie i w ogole, pomijam już fakt że jakoś zawsze wie ile klocków się odsunąć od bomby żeby go nie bolało :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, dlatego dodaje do niego jakies znaczenie

also co z tego ze ai sie psuje jak ja tez sie bede psul? ma byc ciezko, dynamicznie i w ogole, pomijam już fakt że jakoś zawsze wie ile klocków się odsunąć od bomby żeby go nie bolało :\

kiedy przechodząc sobie spokojnie korytarzem zostaniesz dźgnięty przez czerwoną eksplozję, szybko przekonasz się, że jest wystarczająco znacząca ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w tej grze jakiegoś przechodzenia jej. Można by było zrobić jakiś tryb wyzwań. Ustalona była by ilość przeciwników itemy i mapa.
być może będzie normal mode, ale na pewno pojawi się kiedyś survival mode z botami, normalnymi wrogami i zmieniającą się mapą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie, oraz co nowego pojawi się w nowej wersji?

 

Już w większość map graliśmy na obu wariantach. Nie włączaliśmy tylko tej na której błędy z mapą zgłoszono.

 

Czy dodasz myk, że jak trafi się przeciwnika lecącą bombą, to wypuszcza losowy power'up który ma?

 

Dodatkowo w jednej wersji bombermana można było wybać czas zmniejszania się planszy pod czas nagłej śmierci.

Wyglądało to mniej-więcej tak:

czas gry: 2:00

nagła śmierć: 0:30

 

i jak zostało już 30 sekund to uaktywniała się nagła śmierć.

Kiedy była ustawiona np na 1:30, to już po 30 sekundach się zaczynała ale trwała aż półtorej minuty co wywierało przyjemną presję na zawodnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie, oraz co nowego pojawi się w nowej wersji?

nie wiem kiedy będzie nowa wersja

będzie nowy tryb (survival lub online), liczba plansz będzie podbita do minimum 20, nowe itemy; generalnie więcej contentu + bugfixy

screenshot220.png

przydałby się grafik ;p

Czy dodasz myk, że jak trafi się przeciwnika lecącą bombą, to wypuszcza losowy power'up który ma?
prawdopodobnie ta

Dodatkowo w jednej wersji bombermana można było wybać czas zmniejszania się planszy pod czas nagłej śmierci.

Wyglądało to mniej-więcej tak:

czas gry: 2:00

nagła śmierć: 0:30

 

i jak zostało już 30 sekund to uaktywniała się nagła śmierć.

Kiedy była ustawiona np na 1:30, to już po 30 sekundach się zaczynała ale trwała aż półtorej minuty co wywierało przyjemną presję na zawodnikach.

niewykluczone, że to ustrojstwo też się pojawi, ale nie wiem czy w następnej wersji czy później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

filmidło z nowościami. jest ich dużo. przed maturką postanowiłem pracować wyłącznie nad tym (poza nauką oczywiście hih)

grałem na padzie z gałką więc gram źle lul

będzie nowy tryb do przechodzenia, plansze są losowane z duużej puli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awsom ci ta giera wychodzi, aż żal że nie możesz iść z tym w komerche. Na tym silniku można zrobić ciekawe plansze, mam więc nadzieje że jak najmniej zrobiłeś ich tak randomowo na odpierdol.

 

Edt: Myślałem że

jakieś gumowe kaczki będą spadać xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awsom ci ta giera wychodzi, aż żal że nie możesz iść z tym w komerche. Na tym silniku można zrobić ciekawe plansze, mam więc nadzieje że jak najmniej zrobiłeś ich tak randomowo na odpierdol.

dzięki, plansze są różne - są prostsze, takie jak mapa przyspieszająca wszystkie postaci do zawrotnych prędkości (tej na filmie nie ma) lub ta z wodą, ale i dziwy podobne do tej z piniatą lub z iluzjami graczy dla zmyły (tej na filmie też nie ma). a jeśli chodzi o score mode to designy będą jeszcze dopracowywane - są zarówno ciekawsze jak i bardziej eleganckie okazy.

Edt: Myślałem że
jakieś gumowe kaczki będą spadać xD
hihi xD

screenshot315.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe demo

5.png

https://dl.dropboxusercontent.com/u/4211550...omberman031.rar - demo

https://dl.dropboxusercontent.com/u/4211550...an031/music.rar - muzyka

 

plansz jest 24, itemów ponad 30, rozgrywki drużynowe, nowy tryb dla jednego gracza

 

sprawdzać czy bugi są proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wlasnie z dziewczyna skopalismy tylki frajerom na team matchu :D Na wielu graczy to to juz w ogole ocieka miodem.

Faktycznie powinienes rozwazyc challenge, jak ktos wyzej wspomnial za ktore mozna odkryc nowe pick-upy, mounty czy mapy. Wtedy gralbym az po grob <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

są nowe wersje dzięki za goty lofciam was

041.PNG

ficzery:

- są wyzwania jajajaja

- obsługa większej ilości padów

- bajerasy

- i inne dobre fajne rzeczy

https://dl.dropboxusercontent.com/u/4211550...omberman041.rar

https://dl.dropboxusercontent.com/u/4211550...man041music.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

o stary, to wymiata jeszcze bardziej :D tylko dzwieki sie nie wylaczyly jak je wylaczylem w opcjach i jak byl ten fajny poziom z platforma to mnie teleportowalo na opony i nie moglem nic zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samych dźwięków nie da się w tej wersji wyłączyć (jedynie muzykę i głosy), a usterkom się przyjrzę, wersja z bugfiksami będzie niedługo, narazie repojtujcie, dzięki za granie i bawcie się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danke. zaaktualizowałem plik z grą - jest parę istotnych bugfixów, nic poza tym. jeśli ktoś już ściągnął, polecam pobrać jeszcze raz plik z grą i stuffem, ten 11MB (muzyka bez zmian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłapałem jeszcze że jak robisz custom match i chcesz ustawić ilość rund to gdy zjedziesz poniżej 1 przeskakuje na 3 zamiast 5

edit:

co te paski :(

danke, zmień sobie rendering w opcjach na 320x224

- If you encounter graphical glitches in the game, such as lines next to the tiles

and uneven assignments of objects, change the Rendering option to a lower resolution.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...