Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dość niedawno wysłałam Huderowi PW, więc możliwe, że nie zdąży potwierdzić terminu przed 6:00. W związku z tym, że jutro raczej specjalnie mnie nie będzie przy komputerze, proponuję jako alternatywny termin od 18:00 jutro do 18:00 następnej niedzieli, ewentualnie jak Huder będzie bardzo chciał to od dwunastej do dwunastej (w same południa). To tak, jakby Huder tutaj przyszedł i chciał napisać że zatwierdza któryś z tych terminów pojedynków (albo i nie ^^').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, szkoda, ze nie mam gma - zrobilbym Wam z tylkow jesien sredniowiecza! :>

bedzie kiedys edycja duelu bez gma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuu nie zdążę :(

btw. chyba bym wygrał jak widzę grę uzjela ( bez urazy :) )

prawdopodobnie wrzucę ją po terminie bo miałem jakieś prezentacje do wykonania z infy i mi to 5 godzin zżarło

potem kolejna prezentacja z wosu którą dopiero kończe

mówiłem żebyśmy zaczęli w święta na początku listopada ale jak uzjel nie mógł to trudno

teraz tylko płakać :/ (dopiero bym mógł w następny weekend, bo nie wiedziałem że w piątek tyle roboty przyjdzie, aż nawet w LoL'a nie zdążyłem zagrać xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki wygrali Pietrz, Sheriff99 i Elevator. Ale to też oznacza że mamy pierwszego wyeliminowanego z konkursu, jest nim KonradGM. Serdecznie dziękuję za twój udział i życzę świetnych gier w przyszłości.

 

@Sheriff99 proszę zapomnij o Wurmer i szykuj się do następnego pojedynku.

 

Najbliższe pojedynki to: Adriann vs Sheriff99 i Bedziom vs Piedro. Są fajne tematy więc liczę na fajne gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie sheriff wygrał?

Myślałem że będą brane pod uwagę TYLKO oceny z GMClanu.

A Ty Threef pokazywałeś tą gre ludziom spoza forum.

Ciągle się zastanawiam, i pokazuję obie gry losowym ludziom.

Dlaczego?

W przypadku innych gier nie było potrzeby na wsparcie oceny ludzi spoza forum.

Mam nadzieję że otrzymam uzasadnienie dokonanego wyboru.

 

Może być jutro 17:00

@Moderatorzy

Przepraszam, Znowu! :(

 

Sklejone, no dobrze ostatnia szansa :* - Uzjel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piedro starałem się wybrać grę w którą włożono więcej pracy, chociaż wiem że gra Sheriff99 jest sklejona z przykładów, to żadna nie okazała się wystarczająco lepsza. Musiałem jednak zrobić test na grywalność. Wurmer jest okropnie zbugowana, klawiszologia jest okropna, ale znalazłem dwie osoby które zagrały razem i nie było aż tak źle. No dobra było, oboje się zablokowali. Ale jednak w porównaniu do twojej gry wypadło o wiele lepiej. Pyramid Picross skończył się w jednym wypadku ragequit-em. I tak naprawdę nikogo nie obchodziły 3 życia, każdy próbował zapamiętać klocki które już odsłonił.

Wybór nie był łatwy, ale ktoś musiał odpaść. :/

Jeszcze gdyby to było mało, to tu jest jeszcze jedna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...