Skocz do zawartości

Zablokowane TeamSpeak 3


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować aby społeczność GMClan'u była także na TeamSpeaku co by umożliwiło większą i lepszą komunikację.

Sądząc po wielu avatarach z postaciami My Little Pony można by wejść na TS brony. Tylko aby potwierdzić abyście nie wchodzili tam tylko aby zobaczyć że jest, czy inne rzeczy. Potrzebuję paru odpowiedzi w których będzie coś napisane typu:

- TAK

- Tak, to będzie potrzebne

Lub na własną rękę możecie znaleźć IP ale preferowane jest dla was czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tylko chcę zaproponować szybszy sposób komunikowania się

ale po co taki sposób? po 1. nikt tam nie będzie siedział bez przerwy przecież, po 2. od czacikowania jest shoutbox, a chyba nie czujesz zbyt często nagłej potrzeby skontaktowania się z innymi kochasiami różowych kucyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pedalstwo aka dziecinada aka urojenie aka głupota aka poniacze szerz w rodzinie lub we własnej głowie. Tutaj są też ogarnięci ludzie.

Odpowiem w twoim stylu:

Nie. Aka pedalski to ty jesteś... dobra nie potrafię się aż tak zniżyć. Jeśli ktoś tutaj jest ogarnięty to nie ty, albowiem jest już dużo bronies w świecie a jeśli siedzisz tylko na tym forum i sądzisz że to "pedalski" serial i ludzie oglądający to także to uważasz tak o minimalnie 50% społeczności internetowej.

 

ale po co taki sposób? po 1. nikt tam nie będzie siedział bez przerwy przecież, po 2. od czacikowania jest shoutbox, a chyba nie czujesz zbyt często nagłej potrzeby skontaktowania się z innymi kochasiami różowych kucyków

J.W. - i jeszcze dodam że jak już wcześniej nadmieniłem iż to byłby szybszy sposób komunikowania się. Więc, tylko się pytałem jeśli nie to nie.

 

przebolejemy waszą stratę

Wy czyli kto? Reszta która się izoluje? ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Odpowiem w twoim stylu:

Nie. Aka pedalski to ty jesteś... dobra nie potrafię się aż tak zniżyć. Jeśli ktoś tutaj jest ogarnięty to nie ty, albowiem jest już dużo bronies w świecie a jeśli siedzisz tylko na tym forum i sądzisz że to "pedalski" serial i ludzie oglądający to także to uważasz tak o minimalnie 50% społeczności internetowej.

Ja mam nienajlepszą opinię o 95% otaczających mnie ludzi także mnei to nie dziwi.

 

Also jak będziesz starszy to pewnie inne będziesz miał zdanie o gejowaniu awatarkami.

 

 

@Chell: fajnie, że czytasz książki :lubieto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...