Skocz do zawartości

Lab Experiment Demo


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm gra nawet ok jak na te 17h, mogłaby mieć jakieś zakończenie, a i jest mały błąd, te teleporty jak pójdziesz do nich z za ścianą (za ekranem) to pomimo że jesteś poniżej jego i tak cię teleportuje i to w ścianę

 

znalazłem 2 achiwmenty choć 1 z nich ciężko nazwać achiwmentem, drugi hmm też nie wiem, specjalnie trudne do zdobycia nie były.

 

A gra może się podobać, ale mi nie przypadła do gustu. Po prostu nie lubię logicznych

Problematyczny jest tylko początek, potem ciężko to nazwać grą logiczną raczej zwykłą platformówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: D

 

A gra może się podobać, ale mi nie przypadła do gustu. Po prostu nie lubię logicznych, i tyle. Ale mechanika etc mi się podoba, powodzenia ;)

Cztery gwiazdy leco do Ciebie.

 

#1400

LOL jedyny logiczny element to znalezienie tej prostej sekwencji 4 grzybków żeby drzwi otworzyć -.- bedziom ogarnij.

Swoją drogą sekwencja mogła by się losować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, logiczną zagadką jest też podział. A przyciski chyba są nie widoczne, ona powinny się wciskać o 1 pixel w dół, i wyskakiwać jak jest zła kombinacja.

Podział nazwał bym zgadywanką że w ogóle idzie coś takiego wykonać a nie zagadką logiczną.

Przyciski zrób bardziej widoczne bo nie wiedziałem na początku co to jest i nie zauważyłem nawet różnicy czy są wciśnięte czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...