Skocz do zawartości

Tel. z Androidem do ok. 1000 zł


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Hej, jak w tytule, szukam telefonu z Androidem do około 1000 zł.

 

Póki co te dwa modele zwróciły moją uwagę:

 

HTC Desire - http://htcpartner.pl/podstrona.html?id=14&a=specyfikacja

 

Galaxy S Plus - http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-...HKDTPL-features

 

Jakieś doświadczenia z nimi? Wady, zalety, uwagi, który lepszy?

 

A może jakiś inny?

 

 

W tej dziedzinie jestem kompletnym nowicjuszem i do teraz żyłem sobie ze starym sony eriksonkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Samsunga, ale to taka moja opinia. Za bardzo nie patrzyłem na telefony do 1000zł jak kupowałem swój, więc innych nie podam. ( No może Xperia Neo V, którą ma kumpel, 700zł kosztuje teraz chyba )

 

Samsung ma nowszy, wyżej taktowany procek. Większy wyświetlacz, hmm ... Tutaj masz dokładnie podane:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5020/4258/0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeszcze nad tym się zastanawiam http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_ray-3972.php

 

Tylko, czy na 3,3" ekraniku można filmy oglądać? Tak w porównaniu do tego 4" samsunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bież z większym wyświetlaczem.

Miałem LG GT540 z 3" wyświetlaczem, zmieniłem na Galaxy S i nie żałuję. Jak patrze na telefony z miejszymi ekranami to wydają mi się takie malutkie i nie poręczne.

min 4", z rozdzielczością conajmniej 480x800.

 

Na stronie http://forum.android.com.pl możesz dowiedzieć się więcej o poszczegulnych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oddaję 1000 głosów na Samsunga Galaxy S, tyle że oryginalnego, nie jakiegoś plusa srusa.

Czemu? Skoro w plusie procek lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć 100zł (albo kup używanego za jakieś 950zł) i kup LG Swift 3D, jedyne minusy to 512MB RAMu, i kiepska bateria. Sam go mam, i jeszcze żadna gra czy aplikacja z Marketu nie przycinała. Poza tym masz kamerę 3D (w 2D 1080p, w 3D 720p), konwerter gier, dedykowane menu w 3D, dwurdzeniowy procek 1GHz, 8GB wbudowanej pamięci, wyświetlacz 4,3". Filmy ogląda się bardzo dobrze, a format MKV odtwarza bez najmniejszej ścinki (chyba nie muszę wspominać, że z AVI radzi sobie równie dobrze?). Telefon niby duży, ale dobrze leży w dłoni, a po kilku dniach można się przyzwyczaić.

Ja go dorwałem na Allegro za 1049zł, teraz to nie wiem jakie są ceny, ale myślę, że w tych granicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem zwolennikiem symbiana "belki" polecam Galaktykę S jeśli koniecznie android. Musisz zwrócić uwagę na to że często te wszystkie taktowania jaki to nie mają szybki procek jest chwytem marketingowym (patrz Nokia 500 i jej wspaniały 1Ghz którego komórka nie wykorzystuje chociaż w 50%) jednak w przypadku tego Szrotsunga naprawdę czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużo czasu na szerszą argumentację, sorry. SGS Plus nie jest lepszy od SGS, przynajmniej tak wnioskuję po opiniach znajomych, moich obserwacjach i ogólnych domysłach, mogę się mylić. Ogólnie SGS już trochę ma. Może dasz radę załatwić SE Xperia Play? Mistrzostwo, którego nie da się opisać słowami :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurde, fajna sprawa z tego co widzę ale szkoda, że to wygląda jak telefonik sprzed 5 lat za 200 zeta / zabawka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy przyjaciel ją ma. w BF czy Minecrafta grało się naprawdę fajnie. W realu wcale nie wygląda najgorzej, jakość wykonania jest porzadna, slider jak slider, po pewnym czasie dziala slabiej.

Bierz Samsunga Galaxy S Plus, wyświetlacz AMOLED robi swoje, 1,4GHz procek, 4GB pamięci, wszystko na nim lata pięknie. Kupiłem i nie żałuję ani złotówki

Tu moja szybciutka argumentacja: wyświetlacz AMOLED, owszem, nie ma konkurencji na rynku (dlatego tak wielbię samsungi), aczkolwiek SE odwalił kawał porządnej roboty, nie wiem jak ta technologia w Xperii Play się dokładnie nazywała - Bravia? Kolory są niezłe, pod słońcem da się coś zobaczyć. 1,4GHz procek, ale nie ma takiego potencjału jak ten z Xperii Play, można to łatwo sprawdzić grając sobie w gry z dedykowanego sklepu dla Xperii Play. 4GB pamięci to w dzisiejszych czasach żaden ewenement :P .

 

Wybór należy do Ciebie. Jeśli wolisz zabaweczkę, bierz Xperię, jeśli chcesz solidny telefon z najlepszym wyświetlaczem pod słońcem - bierz SGSa. A jak wiadomo, w high-endowych smartfonach to jeden z najważniejszych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...