Skocz do zawartości

Petycja do Google!


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą, głosujesz na PO i narzekasz na Polskę.

A na kogo głosować? Polską Partię Piratów? Polską partię palących konopie? Myślę, że jedyną (czemu nie) możliwością dla Polski jest Lewica, jednak ma szanse jak ... A PO aż tak do końca złe nie jest

 

Prawda taka, że sprzedałbyś swoją ojczyznę za wygodne życie...

Panowie spod znaku Pingwina dążą do sprawiedliwości, a nie do wygodnego życia, chociaż ... :>

 

Tak, utożsamiam się z chęcią posiadania wolnego i otwartego oprogramowania, przynajmniej każdy ma dostęp do tego samego (najlepiej jak za darmo, chociaż nie koniecznie to ma się z Otwartym Oprogramowaniem równać)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli jesteś za WOLNOŚCIĄ to głosujesz na JKMa, natomiast jeśli jesteś za tym, aby to państwo ustalało co możesz robić, a czego nie, to owszem, głos na PO, PPP, RPP, PJN, PIS, SLD, PSL nie jest głosem zmarnowanym.

 

Pytanie: Po co korzystasz z Linuxa, skoro i tak nigdy nie stanie się powszechnym w domostwach systemem? Odpowiedź: Bo jesteś za otwartym oprogramowaniem.

 

Pytanie: Po co głosować na Korwina skoro i tak nie ma żadnych szans? Odpowiedź: Bo popiera się jego poglądy.

 

Daruj więc sobie logikę "Nie głosuję na kogoś, bo i tak nie wygra..."

 

Oczywiście, coby nikt mi nie zarzucił, nie porównuję w żaden sposób Korwina do lewackiego gówna, hehe ;) .

 

 

 

 

A teraz koniec agitacji politycznej. Petycję oczywiście poparłem, mam nadzieję, że Google zrozumie, iż polscy developerzy wymiatają. Tyle ode mnie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając Linuxa wspierasz komunizm.

Pytanie zostało dawno temu rozwiane - W Komunie trzeba było żyć, a Linuksa nie musisz używać

 

Po co korzystasz z Linuxa, skoro i tak nigdy nie stanie się powszechnym w domostwach systemem?

No proszę, znasz Linuksa lepiej niż ja :D Przynajmniej lepiej od moich teorii

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zostało dawno temu rozwiane - W Komunie trzeba było żyć, a Linuksa nie musisz używać

Filozofia jest podobna. Masz ruch WO, która dzieli i zachęca do dzielenia się własnością (w tym wypadku intelektualną). Cały proces "wdrażania" tej wspaniałej, utopijnej myśli to już temat na historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tramur

Filozofia Zamkniętego oprogramowania jest podobna do kapitalizmu, dawać forsę i nie pyskować, poza tym mamy w d**** co ty chcesz, bo my musimy żyć, a ty musisz nam kasę dawać. Dzięki, zostanę przy moim "komunizmie"

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w kapitalizmie istnieje jakikolwiek przymus to ja nie wiem.

 

Fervi, nie obchodzą mnie twoje teorie, mówimy o faktach ;) . Jaki procent ludzi ma na PCcie, powtarzam, na PCcie, wgranego Linuksa? 1%? I skończ te polityczne pogaduchy, bo nic nie wiesz o swoim narodzie a zwłaszcza o samej polityce, co wyklucza ciebie automatycznie z owej dyskusji. Problemem jest tylko to, że sam ją zacząłeś. A jeszcze większym problemem jest fakt, że obrażasz Polaków prezentując tak niski poziom. To boli.

 

Poglądy Ferviego są może nietypowe jeśli chodzi o oprogramowanie, ponieważ włączył umysł i zaczął myśleć samodzielnie. Na temat polityki ma jednak zdanie takie jak 80% Polaków (to też nie mój domysł, tylko zaokrąglona suma wszystkich osób popierających PiS, PO oraz lewicę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze większym problemem jest fakt, że obrażasz Polaków prezentując tak niski poziom.

A może to, że porównuję Polaków do miejsca gdzie są? To boli, ale taka jest prawda.

 

1%

A ile z tych osób jest świadomych? 95%? Przynajmniej nie ma takich jaj jak gościu opisywał na SO, goście piszą kolokwium, prawie kończą, przy czym pokazuje im się, że się aktualizacje zainstalowały i czy chcą zrestartować i klikają tak - nie zapisując plików.

 

Po prostu powiedzmy szczerze, większość Windowsiarzy nie czyta co im komputer pokazuje i klikają Enter i są takie skutki.

 

Ja się cieszę, bo Linuksiarze to głównie świadomi ludzie, informatycy i nierzadko programiści. Nie potrzebuję mieć Super-Hiper-Microsoft-Office, który kosztuje tyle, że głowa boli, ani super Windowsa (którego de facto mam za free). Używam to co działa i jest tworzone przez ludzi - dla ludzi.

 

Fervi

 

PS. No i na Linuksie gry działają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz sam się teraz pogrążyłeś mówiąc tym że Linuxa używa ta mniejsza część społeczeństwa bo używają go głównie informatycy i programiści, co by potwierdzało słowa Sernata

Po co korzystasz z Linuxa, skoro i tak nigdy nie stanie się powszechnym w domostwach systemem?

No proszę, znasz Linuksa lepiej niż ja Przynajmniej lepiej od moich teorii

 

Fervi

 

PS. No i na Linuksie gry działają ...

Taa jak jesteś pro uber haxiorem to może i ci zadziałają. Mi się jakoś mało windowsowych gier udało odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Już widzę minę Panów z Google'a szukających Polski na mapie :>

 

To ten kraj co przejmuje każdy film na youtube. I ten sam, dla którego Skype był kilka lat temu drugim rynkiem na świecie po Chinach a przed USA. Ten sam, gdzie ebay nie dał rady bo tak silne jest Allegro. Myślę, że wiedzą, iż da sie tu zarobić, póki jest luka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Linuksa używa 120% społeczeństwa, mówię, że mam teorie prognoz (ja to rozumiem) dzięki, którym w ciągu paru(nastu) lat Linux może niezłego kopa dostać

 

Fervi

 

@Wojo

To jaki ma?

Wiesz co fervi ? Nie obraź się ale narzekasz na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie mówię, że Linuksa używa 120% społeczeństwa, mówię, że mam teorie prognoz (ja to rozumiem) dzięki, którym w ciągu paru(nastu) lat Linux może niezłego kopa dostać

 

Fervi

 

Ta prognozę... będzie wiało albo lało. Jak będzie to dalej tempo podobne do tego co przez ostatnie 20 lat... no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prognozę... będzie wiało albo lało. Jak będzie to dalej tempo podobne do tego co przez ostatnie 20 lat... no.

 

Niby tak, ale jakby nie patrzeć, Linux już dawno prześcignął Windowsa w większości kwestii

 

Fervi

 

to jednak jako developerzy prezentujemy bardzo wysoki poziom

Co to znaczy "bardzo wysoki poziom"? Pewnie taki sam jak programiści w innych krajach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Niby tak, ale jakby nie patrzeć, Linux już dawno prześcignął Windowsa w większości kwestii

 

Niskiej ceny? Bo w żadnej innej. Problemy ze sterownikami, trudność instalacji, beznadziejny wygląd. Mac może i przegonił windowsa, ale nie linux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskiej ceny? Bo w żadnej innej. Problemy ze sterownikami, trudność instalacji, beznadziejny wygląd. Mac może i przegonił windowsa, ale nie linux.

 

- Problemy ze sterownikami; Jak się ma chiński sprzęt to tak, mi sam system zainstalował sterowniki, jedyne co trza było to do Optimus'a walnąć

- Trudność instalacji; No proszę cię, system sam się praktycznie instaluje i partycjonuje, jedyne co musisz wpisać to chyba język i użyszkodnika

- Beznadziejny Wygląd; KDE4 ma beznadziejny wygląd? Do czego to doszło ... Toż to był pierwowzór Windowsa

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech zainstalują Linuksa, a Windows (by się nie zmarnował) na Wirtualnej maszynie - I będzie git

 

Fervi

 

PS. Należy też stwierdzić, że Linux zaczyna być wdrażany w szkołach (w Polsce tutaj lipa, ale w innych krajach), a od szkół do używania w domku już niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

U nas w szkołach uczą obsługi Worda i Excela a i tak większość osób nie potrafi z nich skorzystać (nawet wyjustować tekstu). Więc to jest zły argument. Dlaczego ludzie formatują całe komputery? Bo nie potrafią przenieść danych na partycję i wtedy reinstalować systemu. A ty chcesz, żeby linuxa umieli zainstalować.

 

Btw. jeśli uważasz, że komputer Sony, z procesorem Intela i5 oraz kartą Radeon to chińszczyzna, to nie wiem co dla Ciebie jest normalnym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi linuks zainstalował jakiś crapne sterowniki do mojej karty dźwiękowej, jakość muzyki na linuksie była odczuwalnie gorsza niż na windowsie. Szukałem jakiś innych bez powodzenia. Po za tym miałem problem współdzieleniem pulpitu na 2 monitory na mojej karcie graficznej od Radeona ( HD 3800 ), która wcale taka stara nie jest.

Fervi przestań już wkręcać że linuks ma łatwiejszą obsługę bo sam się przekonałem o tym że tak nie jest i kitu mi nie wmówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...