Skocz do zawartości

Piosenka z Sylwestrowej mocy przebojów


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ja napisałem ciekawy temat na GM Clanie w sylwestra, niestety został usunięty ale możecie go znaleźć z googlach wpisując "pierdole już nie ćpam akodinuf" . Aha, 4 piwa i 18 acodinów bo kasy nie mialem. Pilem z Mirkiem, ten co zawsze najebany chodzi na pewno kojarzycie świrek na niego mówią hehe nieraz z nim mam śmieszne kapy co jak raz byliśmy u takiego kolesia ślepego to wyciągał kase z kieszeni i się pytał ile tu jest a my mu że na jabola starczy a starczylo na 2 i jednego se sami obaliliśmy xD albo co raz na takich górkach piliśmy piwa co je ukradliśmy ze stacji benzynowej to Mirek się sturlał najebany z tej górki i udawał że umarł a ja myślałem że serio umarł bo jeszcze troche na acodinach bylem hehe najlepiej jak ma się kaca acodinowego to wypić browara albo zapalić lufke to przechodzi i fest kapa szczęścia dobra ide spać bo mp3 mi się podładowało bo nie zasne jak nic nie gra albo nie gada a ja telewizora w pokoju nie mam a kompa nie mogę zostawiać włączonego bo mama ryczy że prąd a ja bez roboty to wiecie jak jest nic się nie dokładam a raz to taka laska najebana ale o tym nie opowiem bo to niezgodne z prawem a już mam zawiasy kurde dobra bo jeszcze zęby musze umyć trzymajcie się i pis znaczy nie te polityki tylko peace do jutra napisał bym wam jeszcze poopowiadał ale musze isć spać papa

1__mariolka627.jpeg

nie mogłem się powstrzymać

PS.przepraszam za łamanie regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja napisałem ciekawy temat na GM Clanie w sylwestra, niestety został usunięty ale możecie go znaleźć z googlach wpisując "pierdole już nie ćpam akodinuf" . Aha, 4 piwa i 18 acodinów bo kasy nie mialem. Pilem z Mirkiem, ten co zawsze najebany chodzi na pewno kojarzycie świrek na niego mówią hehe nieraz z nim mam śmieszne kapy co jak raz byliśmy u takiego kolesia ślepego to wyciągał kase z kieszeni i się pytał ile tu jest a my mu że na jabola starczy a starczylo na 2 i jednego se sami obaliliśmy xD albo co raz na takich górkach piliśmy piwa co je ukradliśmy ze stacji benzynowej to Mirek się sturlał najebany z tej górki i udawał że umarł a ja myślałem że serio umarł bo jeszcze troche na acodinach bylem hehe najlepiej jak ma się kaca acodinowego to wypić browara albo zapalić lufke to przechodzi i fest kapa szczęścia dobra ide spać bo mp3 mi się podładowało bo nie zasne jak nic nie gra albo nie gada a ja telewizora w pokoju nie mam a kompa nie mogę zostawiać włączonego bo mama ryczy że prąd a ja bez roboty to wiecie jak jest nic się nie dokładam a raz to taka laska najebana ale o tym nie opowiem bo to niezgodne z prawem a już mam zawiasy kurde dobra bo jeszcze zęby musze umyć trzymajcie się i pis znaczy nie te polityki tylko peace do jutra napisał bym wam jeszcze poopowiadał ale musze isć spać papa

Żal mi cię dzieciaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Były różne plemniki w moim otoczeniu. Jeden brałby akodiny, czyli frajer życiowy. Drugi pisałby nędzne tematy na gmc o znikomym sensie w nowy rok, czyli frajer życiowy. Trzeci chwaliłby się ile to wypił w sylwestra a o 18 jeszcze nawet by nie myślał, czyli frajer życiowy. Inny próbowałby w internecie zarobić miliard złotych. Wiesz, co napiszę, nie? Tak, frajer życiowy.

 

Jeśli się ze mną nie zgadzasz co do tych "frajerów życiowych" to spróbój to wszystko zsumować. Co wyjdzie? Frajer życiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego, wiele artystów ćpało, co rozwijało ich zmysły artystyczne.. I wyszli ponad Ciebie więc znikasz. Drugi, masz racje. Trzeci, nie należę do tych i sam tempie. Czwarty, ten który chciałby zarobić - Są ludzie którzy do tego doszli więc też odpadasz.

 

Za to Ty, jesteś szary jak asfalt .. Próbujesz się przypodobać guru niczym kameleon i myślę że to życiowe frajerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1. "pierdole juz nie cpam akodinuf" to chyba nie dzieło rozwiniętych zmysłów artystycznych

3. "Aha, 4 piwa i 18 acodinów bo kasy nie mialem"

4. Przykłady proszę

 

Nie możesz powiedzieć że jestem szary jak asfalt jeśli ze mną nigdy nie gadałeś twarzą w twarz. Tj. możesz, ale nie musi to mieć żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. I nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jesteście pojechani, to mój świat i moja rzeczywistość i mogę was stąd usunąć kiedy zechcę, rznijcie się dalej jebusy co tracą czas na jebanie kogoś bezwartościowego dla samych siebie, kłaniajcie się póki mam litość, acz kolwiek mój pan każe mi być równym z każdym z was dlatego zostawiam was przy życiu lecz co z nim zrobicie to wasza sprawa, najlepiej zróbcie coś by Polska była lepsza, bo jak na razie utknąłem tutaj. Największy idiota może wygrać nieoficjalny spór kiedy ma wyjebkę na drugiego człowieka, a dzieje się tak ponieważ sprawiedliwość na tym świecie zostanie przywrócona dopiero gdy każdy uświadomi sobie gdzie leży prawda. Wyjdźcie z tego syfu, nie warto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po prostu nie masz już argumentów :)

To nie żaden twój świat tylko rzeczywistość. To nie jakaś gra na silniku Source że wpiszesz sobie w konsoli np. "gravity -10" i latasz. Tu są pewne normy i prawa, do których trzeba się stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe macie krzywe głowy skoro wyżywacie się na kimś przy choć najmniejszym powodzie, macie tak chujowe życie że wyżywacie się na kimś niepierdolniętym, jesteście tak chujowi że musicie wyładowywać swe frustracje gdy nadarzy się choć malutka ku temu okazja, idźcie poruchać zwierzynę zamiast nakurwiać słowotokowo niepotrzebnie gdy robione są smiechowce niedorzeczne.. Jesteście bardzo przywiązani do systemu, system wam układa głowy na półkach, system z tych półek korzysta lecz nieświadomie cierpią ofiary prostoty. A co do argumentów bo ktoś tam sypnął takie zdanie, wiesz.. nie mam tak rozjechanej psychiki żeby uświadamiać ofiarą że jestem lepszy, nie muszę niczego udowadniać. Wasze mózgi są prawie nic nie warte, są warte porzucenia i rozłożenia się w układzie ziemiowym. Pozdro dla ziemniaków co żywią się waszymi szarymi mózgami.

 

@edit

BytX już o Tobie rozmawialiśmy, nie masz prawa bytu ( Byt = X ) zmień nick na ( BytV ( Byt = V )) I wtedy mi zarzucaj swoje wyimagiczniowane teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
hehe macie krzywe głowy skoro wyżywacie się na kimś przy choć najmniejszym powodzie, macie tak chujowe życie że wyżywacie się na kimś niepierdolniętym, jesteście tak chujowi że musicie wyładowywać swe frustracje gdy nadarzy się choć malutka ku temu okazja, idźcie poruchać zwierzynę zamiast nakurwiać słowotokowo niepotrzebnie gdy robione są smiechowce niedorzeczne.. Jesteście bardzo przywiązani do systemu, system wam układa głowy na półkach, system z tych półek korzysta lecz nieświadomie cierpią ofiary prostoty. A co do argumentów bo ktoś tam sypnął takie zdanie, wiesz.. nie mam tak rozjechanej psychiki żeby uświadamiać ofiarą że jestem lepszy, nie muszę niczego udowadniać. Wasze mózgi są prawie nic nie warte, są warte porzucenia i rozłożenia się w układzie ziemiowym. Pozdro dla ziemniaków co żywią się waszymi szarymi mózgami.

szacunek wśród rówieśników, czasem nie ma nic w lodówce, yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe macie krzywe głowy skoro wyżywacie się na kimś przy choć najmniejszym powodzie, macie tak chujowe życie że wyżywacie się na kimś niepierdolniętym, jesteście tak chujowi że musicie wyładowywać swe frustracje gdy nadarzy się choć malutka ku temu okazja, idźcie poruchać zwierzynę zamiast nakurwiać słowotokowo niepotrzebnie gdy robione są smiechowce niedorzeczne.. Jesteście bardzo przywiązani do systemu, system wam układa głowy na półkach, system z tych półek korzysta lecz nieświadomie cierpią ofiary prostoty. A co do argumentów bo ktoś tam sypnął takie zdanie, wiesz.. nie mam tak rozjechanej psychiki żeby uświadamiać ofiarą że jestem lepszy, nie muszę niczego udowadniać. Wasze mózgi są prawie nic nie warte, są warte porzucenia i rozłożenia się w układzie ziemiowym. Pozdro dla ziemniaków co żywią się waszymi szarymi mózgami.

 

@edit

BytX już o Tobie rozmawialiśmy, nie masz prawa bytu ( Byt = X ) zmień nick na ( BytV ( Byt = V )) I wtedy mi zarzucaj swoje wyimagiczniowane teorie.

 

Ban, papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Borek, właśnie mu pokazałeś że wielki Gnys ma poszufladkowane nasze mózgi :C

Muszę jednak przyznać że Burn wprowadził trochę śmiechu do mojego życia szarego jak beton

 

Szczerze, nawet nie czytałem całego tematu, wystarczyło mi kilka jego postów. Po prostu tego typu postów i zachowania nie tolerujemy, nawet jeżeli miał rację. Tak naprawdę to jeszcze kilka osób powinno na forum bana dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z tym, że mógł mieć rację, to trochę przesadziłeś. On raczej opisywał coś w stylu swojego własnego matrixa, w którym on jest królem, tym lepszym i tym uświadomionym, podczas gdy my jesteśmy stadem baranów. Tak, rozbawiło mnie to :)

 

i nie wiem czemu tak złowrogo łypałeś spode łba na mój gdy pisałeś to o banach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...