Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam do niego to, co już opisuję w tym wątku od kilku stron - jego stosunek do odbiorcy.

wrzucasz na niego w kazdym poscie i zdaniu, i co oczekujesz zeby jeszcze skulil glowe i przeprosil? Ciekawe jaki bylby Twoj stosunek do odbiorcy gdyby na Ciebie wszyscy wrzucali, daj juz spokoj, nie badz smieszny.

 

Powiem jeszcze tak mam 8 letnia siostre, sam jestem w wieku w ktorym coraz czesciej mysle juz o wlasnym potomku, wiem jak 'dziala' zycie, dzieci sie ucza wszystkiego od zera i nie mozesz wymagac od kilkumiesieczniaka zeby mowil. od 5 latka zeby jezdzil samochodem a od dwunastolatka zeby byl mistrzem programowania i grafiki. Nie kazdy jest jaklubem ktory chyba jako jedyny na tym forum w wieku 11 czy 12 lat robil naprawde fajne i przemyslane gry. Siostra nabazgrze byle co pare kresek, ladnie pomaluje i przychodzi sie pochwalic, to jej mowie ze sliczne i sie ciesze widzac ile jej to radosci daje. Ale o tym juz chyba nikt nie mysli, z**bmy wszystkich z blotem! chlopak sie stara i dobrze niech sie stara nie masz przymusu tego ogladac czytac czy testowac tak jak nie masz przymusu mu co chwile wrzucac, po prostu to robisz i to lubisz, co jakby sie glebiej zastanowic jest ogolnie rzecz biorac glupie i zenujace. Co ci to daje? chcesz zmieniac swiat na lepszy? (polecam zaczac od siebie), dowartosciowujesz sie? Fiut w gaciach rosnie? Myslisz ze Ty nie robiles glupot w jego wieku? Rozczaruje Cie robisz je nadal i bedziesz robil nadal czy sobie bedziesz zdawal sprawe czy nie, zreszta po zachowaniu wyglada na to ze wiele starszy wcale nie jestes. Czlowiek to istota ktora sie uczy na bledach i doswiadczeniach, pozwolmy ludziom popelniac bledy zeby mogli sie uczyc, a nie srajmy im na glowy zeby ciezej bylo im sie podniesc. Co to k*** za teksty podskoczysz a uderzysz glowa w dno, to ty sie moze lepiej rozejz za paralotnia bo biali nie potrafia tak wysoko skakac. Mile? Budujace? Moglbym zaczac Ci jechac w kazdym poscie, bo sam dajesz w kazdym zdaniu prawie powod zeby sie przyczepic ale nie bede tego robic, bo jak pisalem to najzwyczajniej w swiecie glupie i dziecinne. Gdyby ktos tak wrzucal na moja siostre czy przyszlego dajmy na to syna, bo w wieku 12 la odwazyl sie nie byc geniuszem programingu rysowania i designu - to powinienem znalezc, przyjechac, i obic morde nie patrzac na wiek wrzucajacego, nie dajac taryfy ulgowej. Ale zobaczylbym mlody pryszczaty ryj i wypadajace mleczaki i bym nie przypieprzyl bo to taki sam krzyczacy dzieciak ktory za pare lat spojrzy na to co pieprzyl zupelnie inaczej.

Cytujac Chrisa Rocka

"To tak jak grac z niedorozwinietym dzieciakiem w kosza i gwizdac mu podwojna. You've got to let some shit sly"

I tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo powiedz mi jak długo można wytrzymać? Już mówiłem Bedziomowi że ta wersja od starej się prawie nie różni grafika odpycha itd. on po to ją tutaj publikuje żebyśmy komentowali i wytykali błędy a on je poprawiał. Ale powiedz czy gracz nadal się zacina w ścianach? Dalej się wolno przekręca na boki? Boty są głupie (chociaż widać lekką poprawę).

 

Zamiast robienia nowych map zajmij się kodem. Nie rozumiesz to zapytaj TO FORUM W KOŃCU JEST OD TEGO! Inni użytkownicy nie muszą wchodzić do tego tematu, nikt ich nie zmusza. Jeśli najeżdżają na Ciebie to Ci powinno należeć na zadowoleniu właśnie tych użytkowników.

 

Jak na razie ta gra idzie w złym kierunku.

 

P.S. Wiem karolo trochę przy kozaczyłem ale co poradzę :D czasem się zdarzy że tracę temperament i pisze głupoty albo mówię. Cóż taki już jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucasz na niego w kazdym poscie i zdaniu, i co oczekujesz zeby jeszcze skulil glowe i przeprosil? Ciekawe jaki bylby Twoj stosunek do odbiorcy gdyby na Ciebie wszyscy wrzucali, daj juz spokoj, nie badz smieszny.

Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi o to, że rzucił się z motyką na słońce, prosi o krytykę, a jeśli mu taką wystawisz - psioczy na ciebie, gracze zgłaszają mu bugi i sugestie, które ignoruje lub odpowie "no i?", w okół swojej gry robi większą otoczkę niż była w okół Almory (blogi, strony na facebooku), poza tym argument "a w CS2D to niby jak było?" powoduje skierowanie czoła w kierunku blatu biurka.

 

nie mozesz wymagac od kilkumiesieczniaka zeby mowil. od 5 latka zeby jezdzil samochodem a od dwunastolatka zeby byl mistrzem programowania i grafiki.

Jeszcze raz mówię że nie wrzucam na niego za słabą grę, tylko za jego podejście i brodzik intelektualny. Sam widziałeś, że na początku w niego wierzyłem, ale patrząc co teraz wyprawia, gotuje się we mnie i para bucha uszami. I nie wiem co ma do rzeczy wiek, jeszcze raz powtórzę. Ja w pełni zgadzam się ze Skidem i Lawem, choć mogli w łagodniejszy sposób zwerbalizować myśli. Ale że jeden powie bedziowi, co poprawić, a drugiemu po kilku nieróżniących się od siebie wersjach puszczą nerwy i zacznie wrzucać na autora, to co poradzić - ludzie są różni.

 

I wyluzuj trochę - to tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drugiemu po kilku nieróżniących się od siebie wersjach puszczą nerwy i zacznie wrzucać na autora, to co poradzić

to wtedy możemy zaserwować mu

wyluzuj trochę - to tylko internet.

naprawdę, czytanie "ciekawych" postów na swój temat takich jak niektóre tutaj jest dla Bedzioma mało miłe i raczej nie motywuje go do prac nad grą. można zjechać grę, ale zjechać autora już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Jak dla mnie wszyscy przesadzacie.

 

Bedziom zdążył nabić tutaj 100k postów, ale nadal podstawowych rzeczy w GMie nie potrafi. Więc prośba: Zanim napiszesz, że czyjś post jest nie na temat, zastanów się chwilę, ile się nauczyłeś siedząc tutaj taką kupę czasu i pisząc głupoty. Z jednej strony piszesz do starszych "wypie***j", z drugiej płaczesz, gdy ktoś skrytykuje twoją pracę. Jesteś jak dzieciaczki "je**ące" policję, które to właśnie do niej się zwracają, gdy ktoś im coś ukradnie. Ciekawe jest to, że przeciętny użytkownik GMClanu w czasie, gdy ty chamsko odpowiadałeś na konstruktywną krytykę na forum, stworzyłby już naprawdę porządną grę. Ale trzymaj tak dalej. Moja osobista opinia: Jesteś rozpieszczonym dzieckiem. Weź to do siebie i przemyśl.

 

Explosivo: za ostro podchodzisz do dzieciaka, ale na pewno twoja krytyka nie jest bezpodstawna i Bedziom nie ma prawa jej nazywać nierzetelną.

 

Propaganja: Zrozum: albo Bedzioma oceniamy jako potencjalnego twórcę gier, albo jako 12-letnie dziecko, które stworzyło grę. Większość "ma serce" i wybrało drugą opcję. Ale to nie znaczy, że każdy będzie teraz mu słodził i pisał jaki to on nie jest. Widzimy, że nie robi żadnych postępów i pyskuje gdy coś mu się zarzuci, dlatego też potępiamy jego zachowanie.

 

Chell: Pozostaje gratulować konsekwencji życiowej. Jechali ciebie, to ty będziesz jechał innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca :) Teraz czekamy na nową wersję Shota, po to ten temat :D

I Sernat, jeżeli było tam zdanie o mojej skromnej osobie to ze 'słodzeniem' chyba przesadziłeś. Ale to moje zdanie.

Pisałem raczej ogólnikowo, chodzi mi po prostu o brak pewnej konsekwencji. Jeśli jest za młody na tak szczerą krytykę - ok. Tylko w takim razie niech nie pisze do co drugiej osoby "odp*** się", bo próbuje pozbyć się wszelkich wad nałożonych na jego wiek, a skorzystać ze wszystkich zalet młodzieńczego okresu życia. Nie ma tak fajnie ;) . Za wszystko co robisz bierzesz odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widzę taki problem, że niektórzy po odpowiedziach Bedzioma na w miarę normalną krytykę zamiast go zignorować lub próbować mu wytłumaczyć, że to co przeczytał powinien wziąć sobie do serca, zaczęli na niego najeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sernat - ok, liczę się z Twoim zdaniem, ale pozwól, że odpowiem wg. mojej opinii, ok? :)

 

1. Bedziom zdążył nabić tutaj 100k postów, ale nadal podstawowych rzeczy w GMie nie potrafi.

2. Więc prośba: Zanim napiszesz, że czyjś post jest nie na temat, zastanów się chwilę, ile się nauczyłeś siedząc tutaj taką kupę czasu i pisząc głupoty.

3. Z jednej strony piszesz do starszych "wypie***j",

4. z drugiej płaczesz, gdy ktoś skrytykuje twoją pracę.

5. Jesteś jak dzieciaczki "je**ące" policję, które to właśnie do niej się zwracają, gdy ktoś im coś ukradnie

6.. Ciekawe jest to, że przeciętny użytkownik GMClanu w czasie, gdy ty chamsko odpowiadałeś na konstruktywną krytykę na forum, stworzyłby już naprawdę porządną grę. Ale trzymaj tak dalej.

7. Moja osobista opinia: Jesteś rozpieszczonym dzieckiem. Weź to do siebie i przemyśl.

 

1. Niecały 1k. No i zależy co dla kogo jest podstawowe.

2. A pisałem gdzieś o tym, że coś jest nie na temat? :) Jak tak, to sorry.

3. Wiesz co? Bycie ode mnie starszym o kilka lat dla mnie nic nie znaczy. 14-19 lat? Wow, brawo, życiowe osiągnięcie. Ale co z tego? Hmm? Szacunek dla starszych powiadasz... Tylko, że te kilka latek nic nie znaczy. Nic. Zwłaszcza na forum internetowym. To, ze masz (to oczywiście przykład) 25 lat nie znaczy, że będę do Ciebie pisał per "proszę Pana" itd. A jak masz 19 lat, to już w ogóle będę miał do Ciebie taki sam szacunek jak dla 10-xx latka. Zwłaszcza w internecie.

4. Nie, nie płaczę. Piszę, żeby skonkretyzować.

5. Wut. Zapytać o pomoc w GM nie wolno, tak?

6. Chamsko? Ok, tu się zgodzę, milutki nie jestem. Ale KONSTRUKTYWNĄ krytykę? Gdzie tu widzisz, żebym na taką krytykę odpowiadał agresją, hę? :)

7. Nie, nie jestem rozpuszczony. Przynajmniej tak nie uważam - nie mam żadnej konsoli, nie dostaję 30zł kieszonkowego, mamusia nie robi mi kanapek do szkoły ( :P ), jadę na odziedziczonym po wujku sprzęcie sprzed 7 (jak nie więcej >.<) lat, mam telefon kupiony za dosłownie złotówkę (przy kupowaniu numeru była oferta "telefon za złotówkę!"). Nie uważam, że mam złe życie, ale nie uważam, żebym był rozpuszczony. Oczywiście to też zależy, jak kto na co patrzy.

do co drugiej osoby "odp*** się"

WTF. Ja tak tylko do 2 osób - do IamTheLawa i Explosivo. Do Ciebie, SKiDa, Jakluba itd. tak nie piszę, nie wiem, czy zauważyłeś :)

 

@up - zgadzam się i tak dopowiem ode mnie - skoro jesteście tacy starci, mądrzejsi i w ogóle we wszystkim lepsi, to reprezentujcie to również zachowaniem, ok? Bo to rozwiązanie pt. hejt jest łatwiejsze, wiem to, ale skoro jesteście tacy świetni, to użyjcie tego trudniejszego - wytłumaczcie jak pięciolatkowi albo ignorujcie. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sernat - ok, liczę się z Twoim zdaniem, ale pozwól, że odpowiem wg. mojej opinii, ok? :)

 

 

 

1. Niecały 1k. No i zależy co dla kogo jest podstawowe.

2. A pisałem gdzieś o tym, że coś jest nie na temat? :) Jak tak, to sorry.

3. Wiesz co? Bycie ode mnie starszym o kilka lat dla mnie nic nie znaczy. 14-19 lat? Wow, brawo, życiowe osiągnięcie. Ale co z tego? Hmm? Szacunek dla starszych powiadasz... Tylko, że te kilka latek nic nie znaczy. Nic. Zwłaszcza na forum internetowym. To, ze masz (to oczywiście przykład) 25 lat nie znaczy, że będę do Ciebie pisał per "proszę Pana" itd. A jak masz 19 lat, to już w ogóle będę miał do Ciebie taki sam szacunek jak dla 10-xx latka. Zwłaszcza w internecie.

4. Nie, nie płaczę. Piszę, żeby skonkretyzować.

5. Wut. Zapytać o pomoc w GM nie wolno, tak?

6. Chamsko? Ok, tu się zgodzę, milutki nie jestem. Ale KONSTRUKTYWNĄ krytykę? Gdzie tu widzisz, żebym na taką krytykę odpowiadał agresją, hę? :)

7. Nie, nie jestem rozpuszczony. Przynajmniej tak nie uważam - nie mam żadnej konsoli, nie dostaję 30zł kieszonkowego, mamusia nie robi mi kanapek do szkoły ( :P ), jadę na odziedziczonym po wujku sprzęcie sprzed 7 (jak nie więcej >.<) lat, mam telefon kupiony za dosłownie złotówkę (przy kupowaniu numeru była oferta "telefon za złotówkę!"). Nie uważam, że mam złe życie, ale nie uważam, żebym był rozpuszczony. Oczywiście to też zależy, jak kto na co patrzy.

 

WTF. Ja tak tylko do 2 osób - do IamTheLawa i Explosivo. Do Ciebie, SKiDa, Jakluba itd. tak nie piszę, nie wiem, czy zauważyłeś :)

 

@up - zgadzam się i tak dopowiem ode mnie - skoro jesteście tacy starci, mądrzejsi i w ogóle we wszystkim lepsi, to reprezentujcie to również zachowaniem, ok? Bo to rozwiązanie pt. hejt jest łatwiejsze, wiem to, ale skoro jesteście tacy świetni, to użyjcie tego trudniejszego - wytłumaczcie jak pięciolatkowi albo ignorujcie. Tyle ode mnie.

Cóż, ciekawa forma odpowiedzi ;) ...

 

1. Wyolbrzymienie.

2. Moja rada.

3. Oczywiście, że te kilka latek dużo znaczy.

 

A teraz, tak na marginesie, mógłbym wrócić do tej konsekwencji - przecież mamy nie krytykować twojej gry, bo masz 12 lat. Co to za różnica, czy stworzyłby ją 12-latek, czy 19-latek ;) ?

 

W jakim wieku byś nie był, i tak stwierdzisz, że osiągnąłeś już maksimum życiowego doświadczenia, a ja z roku na rok leję ze swojej postaci sprzed kilku lat. Dojrzałość emocjonalna człowieka pełnoletniego jest kompletnie inna niż dziecka, chyba każdy to potwierdzi.

 

4. Niezrozumienie.

5. Niezrozumienie.

6. To chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o to, kto tu hejtuje ;) .

7. Zwracam honor.

 

No i epilog: Nie rozumiesz pojęcia "hejting". Hejtingiem może być np. nieśmianie się ze śmiesznego dowcipu. No i hejting jest zawsze na siłę. Tutaj nic nie jest na siłę - gra ma tyle negatywnych recenzji, że nie można powiedzieć, że jest dobra :D . Swoją drogą cwaniaczku, to napisałeś do mnie już kiedyś owy wulgaryzm, więc nie pisz, że jest inaczej :D .

 

Pis jou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz, tak na marginesie, mógłbym wrócić do tej konsekwencji - przecież mamy nie krytykować twojej gry, bo masz 12 lat. Co to za różnica, czy stworzyłby ją 12-latek, czy 19-latek ;) ?

Mi przecież chodziło o szacunek w wypowiedziach, nie o kryteria oceniania :P

No i epilog: Nie rozumiesz pojęcia "hejting". Hejtingiem może być np. nieśmianie się ze śmiesznego dowcipu. No i hejting jest zawsze na siłę

A to sorrki, wydawało mi się, że "hejting" pochodzi od angielskiego "hate" czyli "nienawiść", co za tym idzie "hating" > "hejting" > nienawidzenie ;) Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

Swoją drogą cwaniaczku, to napisałeś do mnie już kiedyś owy wulgaryzm, więc nie pisz, że jest inaczej :D

Whoops, sorry :)

Tutaj nic nie jest na siłę - gra ma tyle negatywnych recenzji, że nie można powiedzieć, że jest dobra :D

To też zależy od tego, kto co lubi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się towarzysze:

Offtopic dopuszcza się w sytuacji, gdy:

Nowy wątek uznano za ciekawy i nie nosi znamion bezsensownego spamu czy trollingu,

Nowy wątek nie koliduje w zbyt dużej mierze z głównym wątkiem,

Główny wątek został wyczerpany lub obiektywnie wyczerpać się go nie da.

Szczególnie punkt 2 i 3

Obecnie nic nowego o grze powiedzieć nie można a Bedziom nie koliduje ze swoją własną grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ludzie... Jak dla mnie wszyscy przesadzacie.

 

Bedziom zdążył nabić tutaj 100k postów, ale nadal podstawowych rzeczy w GMie nie potrafi. Więc prośba: Zanim napiszesz, że czyjś post jest nie na temat, zastanów się chwilę, ile się nauczyłeś siedząc tutaj taką kupę czasu i pisząc głupoty. Z jednej strony piszesz do starszych "wypie***j", z drugiej płaczesz, gdy ktoś skrytykuje twoją pracę. Jesteś jak dzieciaczki "je**ące" policję, które to właśnie do niej się zwracają, gdy ktoś im coś ukradnie. Ciekawe jest to, że przeciętny użytkownik GMClanu w czasie, gdy ty chamsko odpowiadałeś na konstruktywną krytykę na forum, stworzyłby już naprawdę porządną grę. Ale trzymaj tak dalej. Moja osobista opinia: Jesteś rozpieszczonym dzieckiem. Weź to do siebie i przemyśl.

 

Explosivo: za ostro podchodzisz do dzieciaka, ale na pewno twoja krytyka nie jest bezpodstawna i Bedziom nie ma prawa jej nazywać nierzetelną.

 

Propaganja: Zrozum: albo Bedzioma oceniamy jako potencjalnego twórcę gier, albo jako 12-letnie dziecko, które stworzyło grę. Większość "ma serce" i wybrało drugą opcję. Ale to nie znaczy, że każdy będzie teraz mu słodził i pisał jaki to on nie jest. Widzimy, że nie robi żadnych postępów i pyskuje gdy coś mu się zarzuci, dlatego też potępiamy jego zachowanie.

 

Chell: Pozostaje gratulować konsekwencji życiowej. Jechali ciebie, to ty będziesz jechał innych...

 

Tym postem ogromnie u mnie zaplusowałeś. A co do uwagi na mój temat - muszę przyznać że źle podszedłem do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...