Skocz do zawartości

Zablokowane GMCLAN UPADL


IamTheLaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
A JA JEM CHLEB. CO ROBIĆ

Skojarzyło mi się z życieiśmierć, a co do tematu to też to zauważyłem, pro administracja ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz, czyli wracamy do rygoru? bo wiecie, jak byl, to marudziliscie, ze jest, jak nie ma, to marudzicie ze spimy - wam sie nie dogodzi po prostu, ale na zyczenie iamthelawa rygor wraca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz, czyli wracamy do rygoru? bo wiecie, jak byl, to marudziliscie, ze jest, jak nie ma, to marudzicie ze spimy - wam sie nie dogodzi po prostu, ale na zyczenie iamthelawa rygor wraca :)

No, bo już jak widze jak się bedziom albo ignis produkują się o jakiś laczkach czy innym syfie to szlag jasny trafia, krew nagła zalewa, tego się przeglądać nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz, czyli wracamy do rygoru? bo wiecie, jak byl, to marudziliscie, ze jest, jak nie ma, to marudzicie ze spimy - wam sie nie dogodzi po prostu, ale na zyczenie iamthelawa rygor wraca :)

bo rygory trzeba robić w odpowiednim czasie

 

który teraz jest

 

a ty iamthelaw dalej jedz chleb i czekaj tam, bo ja też chcę jeść chleb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
no patrz, czyli wracamy do rygoru? bo wiecie, jak byl, to marudziliscie, ze jest, jak nie ma, to marudzicie ze spimy - wam sie nie dogodzi po prostu, ale na zyczenie iamthelawa rygor wraca :)

Rygor zrobiliście na dwa dni i się skończył, learn konsekwencja pl0x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grr skończę dyskutować o laczkach skoro tak ciebie was to denerwuje bo jestem człowiek ugodowy i miły, ale na tym forum jest jeszcze sporo turd'u nienależącego do mnie. Swoją drogą (Nie wiem jak Bedziom) przepraszam każdego kogo tym uraziłem..

by dowiedzieć się o losach ktcyferki

... Żeby go potem wyśmiać. :) Nie ma co. Szlachetnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...