Skocz do zawartości

Zablokowane 12 zarabiających portali


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, Rael, już to przerabialiśmy

Ciebie o zdanie nikt nie pytał.

Pozdrawiam

Hehe, dziękujemy, dobranoc.

"Potencjalnego klienta nikt o zdanie nie pytał"

Pozdrawiam

Nie masz ukończonych 18 lat, więc "nic nie jest twoje" formalnie ;) . Nie jesteś potencjalnym klientem, tylko potencjalnych hejterem. Na twoim miejscu czas, który przeznaczasz na dowartościowywanie się na forach internetowych przeznaczyłbym na odrobienie pracy domowej, pomoc mamie przy kuchni, tacie przy warsztacie, itd. Jesteś niezdolny do takich rzeczy? To rób gry. Nie pasuje ci Rael? To go sobie zablokuj. Internet jest zły? Nie korzystaj.

 

Przez takich jak ty TVN/Radio Maryja/rząd szuka pretekstów do cenzury internetu... Żal w cztery litery ściska ;/ .

 

Nie wyskakuj z pseudo-argumentami, bo co niby możesz w temacie powiedzieć? Pojechać po czyjejś osobie? Naucz się trochę kultury, szacunku do starszych, pracy innych i przede wszystkim trzymać język za zębami. Inaczej nie będziesz miał lekko w życiu. Zastanów się chwilę zanim napiszesz kolejny przesiąknięty ironią post ze zdrobnieniami nicków innych, starszych i bardziej ogarniętych od ciebie ludzi, bo ironia jest niesamowitą bronią, ale w rękach mądrych ludzi. U ciebie doszukiwanie się inteligencji jest syzyfową pracą. Może i ona istnieje, ale za każdym razem ją gdzieś skrywasz pisząc na tym forum. Żałosny sposób znalazłeś na zwrócenie na siebie uwagi.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że cokolwiek do ciebie dotarło, peace & love,

Sernat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się trochę kultury, szacunku do starszych, pracy innych i przede wszystkim trzymać język za zębami. Inaczej nie będziesz miał lekko w życiu.

W internecie jest nieco inna hierarchia :) Ja tam Chella lubię ;x Jak z resztą każdego na tym forum. I wybacz ale wypominanie czyjegoś wieku nie jest zbyt miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest nieco inna hierarchia :) Ja tam Chella lubię ;x Jak z resztą każdego na tym forum. I wybacz ale wypominanie czyjegoś wieku nie jest zbyt miłe.

Czasem można i sobie porobić jaja, ale fakt, który mnie przeraża to ten, że on pisze to wszystko na serio. Prowokuje do niepotrzebnych kłótni, wtrąca się tam, gdzie nikt go nie potrzebuje. Nie jest, jak się określił "potencjalnym klientem", więc nie powinien niczego tu szukać. Okej, raz mu się zdarzyło, nie ma sprawy. Ale takie bezczelne pyskówki w stylu "przerabialiśmy to" do dwa razy starszej osoby - no są po prostu śmieszne, kiedyś nie do pomyślenia. Polska jest państwem, które od zawsze opiera się na konserwatywnych wartościach. Miłe czy nie, przestrzegać ich trzeba lub po prostu wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Ignis: +1

 

W Internecie wiek nie ma znaczenia, jeśli ktoś młodszy od ciebie jest mądrzejszy i umie Cię przegadać to nie wyciągaj tego lamerskiego argumentu, jakim jest wiek :P

Jakby miał w profilu 30 lat to byście pokornie wysłuchiwali jego uwag jako starszego i mądrzejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zamykam temat bo to nie ma sensu. Skoro portale generują 3000 złotych miesięcznie zysku, to po co je sprzedawać, skoro mogą zarabiać? Ano, bo tego zysku nie przynoszą. Mam w sieci doświadczenie od 8 lat i gówno zarobiłem, poza pracą zawodową, więc mi tu nie pitol. I do tego z tą licencją i kopią znów... daj se już człowieku siana i nie rób wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...