Skocz do zawartości

PODZIEMIA&PODZIEMIA


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Tło stronki jest za wąskie pod fullhd rozdzielczość, do tego te przyciski z menu górnego są na nim słabo widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche, zginalem w sumie szybko, na pierwszej trudniejszej pulapce stracilem wszystkie moneciaki :( Podoba mi sie klimat, mechanika i wszystko oprocz muzyki. Muzyka niszczy uszy!!!!!

colorer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propson, od dwóch tygodni nie słuchałem żadnego kawałku z gry więc już w sumie nie pamiętam jaka była. Ale postaram się ogarnąć. Noł ajdija co się stało z blogiem.

 

@Morro, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj się ze wszystkim uporam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan ja osobiscie uwazam ze grafika jest na tyle retro ze muzyke powinienes wstawic jakas bardziej nowoczesna (dobra nie tyle nowoczesna co nie 8-bit style) zeby to zrownowarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Japan ja osobiscie uwazam ze grafika jest na tyle retro ze muzyke powinienes wstawic jakas bardziej nowoczesna (dobra nie tyle nowoczesna co nie 8-bit style) zeby to zrownowarzyc.

Używając tej logiki u siebie w tripie powinieneś wstawić 8-bitową muzyczkę. Tak to chyba nie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając tej logiki u siebie w tripie powinieneś wstawić 8-bitową muzyczkę. Tak to chyba nie działa ;)

nie chodzi o logike tylko o klimat. 8 bitowa muzyka rozpieprza uszy, jej brak za to nie rozpieprza. Gry z oldschoolowa grafika i normalnymi dzwiekami pasuja do siebie lepiej niz gry z newshcoolowa grafika i 8 bitowym pierdzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbka nowego-starego soundtracku. IMO równie przyjemne dla ucha co normalne dźwięki https://gmclan.org/uploader/4365/dnd.mp3

 

A przed chwilą spędziłem prawie dwa lata czasu w grze chodząc po świecie i levelując mojego hazardzistę. Fakt, że właściwie wszyscy wrogowie zaczeli wyrzucać unikalne przedmioty naprawdę wzbogacił rozgrywkę.

 

Parę screenów:

screen001.png

screen002.png

 

Edit: A klikając w reklamy na stronie do której linka podał flak bardzo mnie uszczęśliwiacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie, ta muzyczka za bardzo daje po uszach.

 

btw.

Few days ago some strange man with yellow number 13 on his blue outfit have arrived in the city. He asked about some guy named GECK and said something about being 'a chosen one'. Afterwards, he tickled everyone from behind and quickly ran out. If anyone sees him please contact

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmclan.org/up4365_4_DUNGEONS_OF_DOOM.html

F5 i F6 to ciągle zapis gry,

VB - nowy system zapisu,

C - reset.

 

I to chyba tyle :)

 

No i skoro muzyka już jest uploadnięta będzie mi łatwiej fixy na bieżąco słać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może ściągnę nawet, ale co do muzy to może wzoruj się (albo ripoffuj) na Chrono Trigger z NESa. Genialna ścieżka dźwiękowa jak na 4 mb.

 

 

EDIT: ojezu ale mnie wkurzyła ta gra, po pierwsze 2 razy kliknąłem c, czy coś koło tego co spowodowało powrót do menu, nie wiedziałem jak przeczytać gazetę, pod escapem jest insta-wyłączenie gry. To jest kompletnie nie grywalne 4meh, jakieś podstawy by się przydały, żeby ten interfejs był przyjazny dla użytkownika. I ta godzina ładowania menu za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...