Skocz do zawartości

mechFox


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze moje propozycje: Karoten Fox (lis uzależniony od marchewek), Foxtrot , Run Fox, damn it! :)

A może by całkiem odejść od nazwy wywodzącej się bezpośrednio od lisa i nadać liskowi jakieś imię nawiązujące do historii z gry i z tego zrobić nazwę, jak to było w Crashu B.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zły przykład, bo 90% propozycji na nazwę opiera się właśnie na takim schemacie jak Crash Bandicoot.

Bandicoot to jamraj. Crash jest jamrajem więc drugi człon jego imienia wywodzi się bezpośrednio od tego właśnie zwierzęcia. Tak jak tutaj wszędzie mamy drugi człon "Fox" i kombinujemy ciągle nad pierwszym. Sytuacja stuprocentowo analogiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie nazwa strasznie nie podoba. Pasowalo by do jakiegos robota w stylu r2d2 a nie do sympatycznego lisa. Ja bym mu dal imie cos w stylu smarti albo smartguy, ew Cheezee.. nie wiem, jakies takie sympatyczne :) Croc, Sonic, Crash, gex, raiman, nawet Timon & Pumba <- oni wszyscy, i inni sympatyczni bohaterowie maja sympatyczne imiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jaklub, może zamknij ten temat do następnego updata, bo chciałbym wiedzieć jak coś się będzie działo ale czytanie tego chłamu to zwykłe marnotractwo czasu. 5 stron o nazwie powinno ci starczyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...