Skocz do zawartości

39dll nie można się połączyć


AlanW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Skontaktuj się z obsługą klienta, nie znam specyfiki oraz ustawień tej usługi. Dać się da, ale raczej nie ma opcji, żeby klientom odblokowywali porty, czy udostępniali zew. IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się jeszcze jedno pytanie ale problem podobny więc pisze w tym temacie: Da się jakoś otworzyć porty czy jak to działa bo na dałem kilku osobom z ,,normalnym'' internetem żeby sprawdzili na tej stronie http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ jaki mają otwarte i wszystkie tak jak u mnie są zamknięte. Czy to się nowe otwierają jak są potrzebne przy stawianiu serwera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W przypadku gdy kilka komputerów korzysta z tego samgo IP, czyli znajdują sie za routerem/switchem/firewallem/modemem, to porty są zablokowane i należy je przekierować z urządzenia na konkretną maszynę.

 

Teoretycznie otwarte porty masz w przypadku: Neostrada/UPC/Podobne, ich modem, jeden komputer bezpośrednio kablem ethernet/USB do ich modemu, bez opcji podłączenia więcej niż jednego sprzętu do tego modemu. W pozostałych przypadkach albo dostawca blokuje porty, albo sprzęt który posiadamy w domu pozwala je przekierować na konkretną maszyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wątpię żeby komuś chciało się szukać instrukcji od routera by sprawdzić czy mój program działa ale wiem przynajmniej jak wygląda problem (a jeszcze - jak nie ktoś nie ma kilku komputerów z 1 IP to powinien mieć jakiś port otwarty?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprawdzić swoje ip to nie przez jakieś durne strony, które wykryją ip twojego dostawcy tylko w start>uruchom>cmd>ipconfig

Wtedy będziesz mógł określić czy masz wewnętrzne czy zewnętrzne

Jak masz ruter to ustaw mu opcję DMZ na twój wewnętrzny adres ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...