Skocz do zawartości

Omg gg się cofnęło!


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest to cholera jasna możliwe, że sobie włączam gg i nagle stan gg jest jak sprzed niecałego roku?!! Ta skórka jak rok temu, kontakty, archiwum. Straciłem tyle rozmów w archiwum, które były dla mnie ważne, w ogóle wielu znajomych nie mam na liście. CO DO CHOLERY? Nawet hasło inne, jacyś użytkownicy gg których już daaawno usunąłem... HALP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie było co jakiś czas uploadować listę znajomych na serwer gg.

Czasami wchodziłem na webgadu i miałem liste taką jaka być powinna, i chyba exportowałem liste, teraz nagle jak chce importować to mi pisze: Trwa importowanie listy z GADU CLASSIC jakie znowu Gadu Classic?! Ja miałem Gadu-Gadu 10!

Zaraz zobacze jak na webgadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W folderze Programfiles/GG czasem też są profile, zamiast w %APPDATA .

Btw. nie zmieniałeś czasem nazwy użytkownika (swojego profilu) w Windowsie ?

 

Edit: to co skasowałeś to prawdopodobnie był aktualny profil, skoro nadal widzi inne :D Wystarczyłoby je zapewne zamienić teraz miejscami i po kłopocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w folderze Gadu-Gadu 10 nie ma ani jednego pliku o rozszerzeniu .dat, w Documents and Settings również nie ma, a pomimo to w moim gg nadal są cholera jasna 3 konta, których nie mogę edytować, nie mogę usunąć bo spowrotem się pojawiają i mam zaznaczone żeby sie zapisywały wiadomości to archiwum i tak jest puste nic sie nie zapisuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf nie ogarniam.

Wcześniej właczałęm C:\Documents and Settings\lkjl\Gadu-Gadu i w tej ścieżce były pliki userów. Pomimo to że był tam dobry user to i tak pokazywały się w gadu gadu jakieś inne usery których w tym folderze nie było. Teraz nagle ten folder Gadu-Gadu zniknął, za to jest w Appdata. Włączyłem w Appdata - faktycznie były tam stare usery, usunąłem je i wkleiłem folder _cache i folder Ja, te które powinny być prawidłowo. Jaki efekt? Nadal są trzy usery, ale teraz dwa pozostałe usunąłem już, zostawiłem tylko to stare nieprawidłowe "Ja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahha nie ja NIE MOGE CHOLERA JASNA!

ZAPOMNIAŁEM że wyjąłem baterie z laptopa i go odłączyłem z prądu co spowodowało jego nagłe wyłączenie. No luzik, włączam komputer i co widze? GG mi wyskakuje i pyta czy mam już konto, czy chcę założyć nowe. Tak się wkurzyłem, jedyne co uratowało laptopa że go nie rozwaliłem to to że w %APPDATA% pomimo że żekomy użytkownik zniknął, to był jakiś w backup. Wchodze - w ogóle nie widzi tego użytkownika. Klikam "Mam już konto". Wpisuje numer, hasło, wszystko poprawnie, chce sie zalogować na profil nagle wyskakuje: Profil Mazo jest uszkodzony! I się usuwa. Zrobiłem to jeszcze raz, ustawiłem nazwe nie na Mazo tylko na Lolll, to się zalogowało na profil z tym że nie moge włączać okienek w kontaktach, zmienic opisu (OPIS MAM "MAM NOWE GG ZE STRONY blablalba") a jak okienko sie włączy bo ktoś napisał to moge pisać ale nie reaguje na enter i nie wysyła sie. Szlag mnie trafi zaraz.

 

Mam już dość. Producenta gg bym zaj***bał i mu na**rał do ryja. Znacie jakiś substytut gg? Może tlen? Albo to AQQ? Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...