Skocz do zawartości

Phantasmat


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Niestety nie :(. Generalnie dość dużo, zwłaszcza że produkcja się sporo przeciągnęła. Stanowczo ponad budżet dostępny dla hobbysty, jeśli o to chodzi.

Dobra, rozumiem, a tak w porównaniu do Saqqarah (bez dodatków of kors) to więcej/mniej/podobnie?

Głównie mi chodzi o to jak wypada tworzenie przygodówki względem normalnych casuali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili niemal wszystkie casuale to przygodówki i hidden objecty. Ogólnie jakość idzie w górę, coraz większe firmy się za to biorą, trudno się przebić, więc koszta produkcji też idą do góry. Każda kolejna gra jest droższa, niezależnie czy to przygodówka czy match-3 jak Saqqarah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...

Dałby znać zaraz po premierze. Prawda, że pewnie czekał a się kto upomni i słusznie, bo satysfakcję to daje jak kto czeka. I na tę satysfakcję z całą pewnością zasłużył. Bo jam tak nie czekał dawno na wydanie jakiejś gry. Myślę, że przebije Machinarium. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie było co pisać. Ostatni post był mój i mówił, że premiera jest tuż po Nowym Roku - po co się miałem powtarzać, pisząc że to za kilka dni ;)? Do tego - standardowo przed premierą - jesteśmy wszyscy mega zajęci.

 

Swoją drogą - gra będzie od razu dostępna też po polsku. Cena będzie raczej standardowa - $9.95, czyli około 30 zeta.

 

EDIT: teraz wychodzi Edycja Kolekcjonerska - z dodatkową przygodą i różnymi bonusami w trochę wyższej cenie - $19.95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Naprawdę ładnie to wygląda. Gdybym sam miał takie zaplecze artystyczne pewnie bym w końcu z realizował projekty z zeszytów które odkładają się tonami.

Keep doing good work!

Zapłać tyle co oni to zaplecze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra oficjalnie wyszła na stronie Codeminion. Można pobierać i kupować. Jest polska wersja językowa dla zainteresowanych. Póki co sprzedajemy tylko Edycję Kolekcjonerską z dodatkowym gameplayem i bonusami w cenie $19.95. Za miesiąc wyjdzie edycja standardowa za $9.95.

 

Linki:

www.phantasmat.com

www.codeminion.com

 

Miłej zabawy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...