Skocz do zawartości

Pure Indie Games [PIERWSI NA ŚWIECIE]


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

jamysle ze chodzilo munp. o takie jak feed na warsztacie, czy dawnym onecie, na gorze wraz z reszta contentu strony byly linki i opisy krotkie newsow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi właśnie newsy podobne do gamedev.pl/cdaction/gamecorner czyli np: informacja, że dajmy na to powstanie jakaś gra indie+trzeba newsa trochę rozwinąć: przykład http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86580,84...al_Carnage.html. Tylko jak np jest info o czymś co się nazywa minecraft (nie wiem co to ale zakładam, że to gra) to napisać kilka zdań dlaczego zakłada studio/jakiś nowy projekt/gra już się nie sprzedaje + dorzucić screen'a z tej gry. Tylko taką informacje traktować jako osobny news a nie all jedno zdanie w jednym newsie na sucho. (btw Ja bym wrócił do formatu cdaction/gamedev czyli newsy w jednej kolumnie). Recenzje są dość słabej jakości co jest wynikiem tego, że idziecie na ilość. Lepiej wrzucać 1 na dzień/dwa ale np: rozwinąć ja+dodać screeny z podpisami+poszukać podobnych gier+może zadać twórcy z 2/3 pytania itd Opcji jest mnóstwo ale przede wszystkim jakość nie ilość a przerwy między reckami/zapowiedziami wypełnić newsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Powiedz mi czy poziom recenzji ctp jest jako taki, czy celować znacznie wyżej (że wyżej to zawsze wiadomo)

W sumie postaramy się zamieszczać więcej newsów niż recenzji, dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy poziom recenzji ctp jest jako taki, czy celować znacznie wyżej (że wyżej to zawsze wiadomo)

W sumie postaramy się zamieszczać więcej newsów niż recenzji, dzięki za opinie.

 

 

Przede wszystkim podzielił bym jakoś recenzje przykład: http://www.cdaction.pl/news-15042/recenzja...-2010-x360.html

Gra opisuje sam gameplay, pasuje napisać jeszcze np: w wprowadzeniu coś o autorach/poprzednich wersjach/problemach z produkcją itp np: MajonezGames jest twórcą takich gier jak:

"Głową po betonie" czy "kup mi kredki", sama gra używa znanego silnika Supertech3d. Zanim włożyłem płytkę do napędu miałem głęboką nadzieje, że i tym razem majonez dostarczy nam powodów do wystawienia kolejnej wysokiej oceny a mi kilkanaście godzin świetnej rozrywki porównywalnej do rzucania przez okno kulami bilardowymi w nieświadomych przechodniów.. itd. Poczytaj różne recenzje, kup cdaction,zerknij na gamezone a zobaczysz o co chodzi.

 

Wiem, że próbujesz dawać jakiś wstęp: "Dziś dostałem do zrecenzowania przedpremierową wersję gry Catch The Pig, dzieło polskiego studia A&A Games. Przed odpaleniem gry przejrzałem pobieżnie ładnie przygotowanego pdfa z instrukcją do gry. Sterujemy standardową kombinacją – WSAD + myszka." ale musi być bardziej przemyślany. Ogólnie kierunek jest dobry ale dopracować konkretne(te na które ma być podzielona) częsci każdej recenzji i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie na forum jakiś button do cofania z powrotem na portal, albo po kliknięcu loga.

 

Dzisiaj to zrobimy, logo będzie cofało najprawdopodobniej na wortal.

Chwilowo, w lewym dolnym rogu jest link Pure Indie Games, który cofa właśnie do wortalu ;)

 

Twoje rady Will też bierzemy na poważnie, układ w przypadku Nowych recenzji jest prawie identyczny z tym ze strony CD-A. Po prawej powiązane wątki, a nad nimi "konkrety" od redaktora, no i galeria (tutaj naprawiamy bo wkradł się błąd w skrypt...). Co do wstępów do recenzji, postaramy się o to w przypadku nowych recenzji. Ciągle się uczymy i na pewno z czasem będą na oczekiwanym przez Was poziomie :P

 

Tymczasem skupiamy się na nasłuchiwaniu Newsów ze świata gier niezależnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzcie przykładu z CD-A bo teraz zrobiło sie z tego siedlisko maniakalnych antypiratów, dzieci konsol i dopasowywanie do nich poziomu recenzji żeby zrozumieli przynajmniej połowę

Bierzemy jedynie przykład z budowy ich strony oraz informacji w stylu krótkich "newsów" tzw. "shortów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Myślę że to rozwiąże problem z przeszkadzaniem loga.

przemieszczenie.png

Od razu będzie wyglądać lepiej jak ta czarna niepotrzebna przestrzeń zniknie.

Dobrze pomyślane, spróbujemy tak ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyczepię do jednej rzeczy w jednej z recenzji:

Przyznam szczerze, że gdy pobierałem tę grę jakiś czas temu myślałem, że jest to jakaś prowokacja.

Nie lepiej powiedzieć, "jakiś żart" czy coś w tym stylu? Słowo "prowokacja" ma raczej zupełnie inne znaczenie niż to jakie chciałeś osiągnąć (wnioskuję z kontekstu zdania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja się przyczepię do jednej rzeczy w jednej z recenzji:

 

Nie lepiej powiedzieć, "jakiś żart" czy coś w tym stylu? Słowo "prowokacja" ma raczej zupełnie inne znaczenie niż to jakie chciałeś osiągnąć (wnioskuję z kontekstu zdania).

Znam znaczenie tego słowa i właśnie o nie chodziło ;)

Chociaż żart też mógłby pasować, ale to nie do końca to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anty:

To chciałeś ująć, że myślałeś, że ta gra skłoni Cię do szkodliwego postępowania? Że wywoła w Tobie szok i niekontrolowane zachowania? Że skłoni Cię do popełnienia przestępstwa?

Irytuje mnie nadużywanie słowa prowokacja do nazwania w ten sposób żartu, trollowania czy czegokolwiek innego temu podobnemu. Nie od tego jest to słowo, a tu na GMCLAN szczególnie stało się wręcz synonimem słowa "trollowanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Anty:

To chciałeś ująć, że myślałeś, że ta gra skłoni Cię do szkodliwego postępowania? Że wywoła w Tobie szok i niekontrolowane zachowania? Że skłoni Cię do popełnienia przestępstwa?

Irytuje mnie nadużywanie słowa prowokacja do nazwania w ten sposób żartu, trollowania czy czegokolwiek innego temu podobnemu. Nie od tego jest to słowo, a tu na GMCLAN szczególnie stało się wręcz synonimem słowa "trollowanie".

prowokacja* - prowokuje do czegoś, np do pisania "omg co za noob, jak to możliwe, że jesteś tak głupi" jak ktoś trolluje, więc nie widzę tu przeciwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tyle, że tej gry nie było na gmclanie i napewno nie była pisana dla czytelników z gmclanu specjalnie. Mogę zmienić na żart skoro aż tak to razi w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A takie pytanko czysto teoretyczne,

jakby była taka możliwość, że zamiast pigames.pl strona występowałaby pod adresem gamedev.pl/pigames albo gamedev.pl/indie to miałoby to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie :) . Co jak co, ale sam adres "gamedev.pl" już się zaraz z czymś innym kojarzy.

Też tak właśnie myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Znaczy jedynym plusem jest to, że mają 8000, czy ile tam użytkowników, ale myślę, że jakoś inaczej uda się wypromować stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Filar Społeczności

http://pigames.pl

 

Pure Indie Games powraca w nieco zmienionej (nie tylko graficznie) formie. Tym razem jesteśmy lepiej przygotowani, mamy większy zapał, który szybko nie wygaśnie oraz więcej czasu

W tej chwili czeka na Was kilka recenzji, trochę zapowiedzi i nowinek – liczba ta stale jednak rośnie. Postaramy się codziennie dostarczać Wam świeże newsy ze sceny gier niezależnych, żebyście zawsze byli na bieżąco!

 

Miłej lektury!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...