Skocz do zawartości

Zablokowane Gdzie znajdę obszerniejsze poradniki?


ss-d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś tygodnia działam w GM 8, przeczytałem wszystkie porady na tej stronce, szukałem gdzie indziej w necie i zazwyczaj pokazują/opisują to samo. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją w ogóle jakieś większe poradniki dla początkujących? Jeśli tak, to skąd można pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam angielskiego, czytałem to po PL. Pomogły mi te wszystkie poradniki, tutoriale, metoda prób i błędów. Ale wielu rzeczy nie łapię, nie chcę za każdym razem na forum z pytaniem lecieć. Widzę, że nawet w PYTANIACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH są o wiele bardziej zaawansowani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMclan jest największą nieanglojęzyczną stroną na świecie o tematyce GM'a :)

Odpowiedz teraz sobie na pytanie, czy gdzieś są jeszcze jakieś kursy po polsku.

Sądzę, że redakcja pracuje nad tutorialami w dużo mniejszym stopniu niż nad przykładami.

Na stronie jest też kilkadziesiąt przykładów z których na pewno czegoś się nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tak uczyłem : wpisywałem w code editorze różne słowka :instance,effect, draw itp i w okienku na dole editory wyskakiwały mi różne funkcje i zmienne. potem czytałem o tych funkcjach i zmiennych w helpie. :)

to nie lepiej od razu przeczytać helpa zamiast bawić się w wpisywanie słów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można nauczyć się matematyki ?

 

Po kolei, od najłatwiejszych, do najtrudniejszych zagadnień. Najważniejsze są ćwiczenia, nie gotowe przykłady. Dowiadujesz się jak brzmią funkcje, których potrzebujesz, i sprawdzasz jak co działa, ćwiczysz, ćwiczysz. Im więcej sam myślisz, tym więcej się nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...