Skocz do zawartości

MySkate I


kamcio540

Rekomendowane odpowiedzi

Jego gry są naturalnie zabezpieczone przed wszelkimi próbami uzyskania kodu...

 

A mi się gra spodobała. Może i grafika nie jest za ładna, ale nie to jest najważniejsze, nie? Robienie trików daje satysfakcję, a to o to chodzi w grach.

 

Żartowałem. Pała :)

 

Jakie hamstwo :D

Tak wgl. to się pisze przez "ch", bo tak mi google chrome każe? xD

Co do gry, nawet screenów mi się pobrać nie chce, zamiast je dać normalnie, to musiałeś w rar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tym to Ty zaprezentowałeś chyba najniższy poziom na forum.

 

Mylisz się, sprawdź MOJE GRY! :D A gra mi się bardzo podoba, grafika jest świetna, i te 3D... Muzyka jest idealnie dobrana, lecz trochę bym ją poprawił. Tło jest przyjemne, nie rzuca w oczy. 5/5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HASUDGVASUFHVbsdjfnds uwierzyliście? <_< 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, sprawdź MOJE GRY! :D A gra mi się bardzo podoba, grafika jest świetna, i te 3D... Muzyka jest idealnie dobrana, lecz trochę bym ją poprawił. Tło jest przyjemne, nie rzuca w oczy. 5/5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HASUDGVASUFHVbsdjfnds uwierzyliście? <_< 1.

 

 

Nie umiesz żartować, dawidds cię przebił bo nawet uwierzyłem w jego wypowiedź a tu muka na końcu :jezor: jednak nie podobalo mu się :blink:

Ciekawi mnie jakie kolory bloczków doda w pełnej wersji xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...

Wiadomo że nikt od razu nie był geniuszem, wiadomo że od czegoś trzeba zacząć, tylko po co zapowiadać gierki, które tak naprawdę są Twoim pierwszym spotkaniem z GM'em ?

Jak dla mnie nie ma sensu.

Ja GM'a mam chyba od 22 marca...

...nie siedzę non stop przed komputerem, bo szkoła itd. ale staram się w wolnych chwilach skleić coś dla siebie, popróbować co się stanie gdy zrobię to, a gdy zrobię tamto. Metoda prób i błędów często się opłaca. Może dla niektórych ten post to shit... Ok! Każdy ma swoje sposoby, każdy po swojemu poznaje interfejs oraz działanie GM'a.

Ale życzę by poznawał je najpierw dla SIEBIE.

Nie lepiej jest poćwiczyć a później zrobić coś porządniejszego ????

kamcio540 - zastanów się czy nie lepiej byłoby wydać coś co spodoba się chociaż małej grupce ludzi ???

Wiesz nie wiem co chcesz osiągnąć przez zrobienie tej gry, wiem że na pewno nie będzie to satysfakcja z Twojej pracy, bo wiem że nawet Ciebie stać na coś lepszego.

 

Jednakże czekam na "no to dopiero zapwiedz jeszcze duzo rzeczy bedzie" - dużo rzeczy... :)

Jak na razie moja ocena się nie zmienia.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamstwo pisze się przez CH - Chamstwo :)

Przez takich jak ty, kamcio540, to jak ktoś ma 10-11 lat, to już jest noob itp. Ja mam 11 lat, i co z tego? Jakoś umiem pisać poprawnie po polsku. Korzystam z Google Chrome, które podkreśla błędy, ale ja tego wcale nie potrzebuje. I może nie robię jakichś super gier, ale coś takiego...?

Ten "skejter" jest jakiś taki mały, muzyka wcale nie pasuje. Tło jest... pozostawię to bez komentarza. Screeny w .rar... Człowieku, wiesz, że jest coś takiego jak tinypic.com, albo imageshack.us?! I jeszcze gra w .GMK... To dlatego, że nie umiesz zapisać w .EXE, czy chcesz, żeby ktoś "nowy w GM'ie" zobaczył, jak zrobić coś TAKIEGO?

 

1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem zapisac w exe <_<

 

o jezu i nie widzisz ze to dopiero zapowiedz :huh:

 

Jeżeli to zapowiedź to tym bardziej nie powinieneś tego zapisywać i udostępniać w postaci pliku .gmk !

Gdyby to nie było takie beznadziejne to z pewnością ktoś by wykorzystał silnik zastosowany w Twojej grze.

Na przyszłość uważaj co i jak udostępniasz.

A co do screenów to nie będę tego komentował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy w nią zagram i sprawdze czy w creditsach jest choc o mnie wzmianka (3 problemy ci rozwiazalem!)((czuje sie okropnie urazony)) a poza tym gra jest idealna, zkompilowales ja, zabezpieczyles przed zagarnieciem sobie kodu, napracowales sie pewnie przy tych pieknych jednolitych zielonych kwadratach i przy kopiowaniu kodu. Oh ah ih jak to ocenic?? 5 za grafe, 4 za kod lacznie daje, yyyy, 5-4=1 super daje palencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
o jezu i nie widzisz ze to dopiero zapowiedz :huh:

Zapowiedź? Zapowiedź?

 

Rozreklamuj swoją jeszcze nienaradzoną grę :)

Piękna "reklama" dla tej gry.

 

zapowiedź

1. «ogłoszenie czegoś, co ma nastąpić»

2. «oznaka czegoś, co ma nastąpić»

A więc ma nastąpić brzydka gra z zielonymi kwadratami zamiast ziemi i z ohydnym tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, widać jegomość Kamcio za bardzo się nie stara... Ściągnijcie jego grę i popatrzcie w jakikolwiek kod... Widać że nawet nie raczył się nauczyć tylko użył beznadziejnej techniki kopiuj/wklej. Po czym to widać? Po kodzie obok którego pomocni gm-clanowicze dodają dopiski. Nie chce się nic nauczyć > zmusza nas do ciągłego odpowiadania na pytania > leje na nas ciepłym moczem nawet nie racząc wspomnieć że to woda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...