Skocz do zawartości

Pomocnik Ucznia 1.0


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pomocnik Ucznia 1.0

 

Gatunek: Program/Aplikacja

 

Opis: Program do przechowywania ocen. Posiada także wbudowany notatnik. Dostęp do ocen jest zabezpieczony hasłem. Można zaprogramować maksymalnie 15 przedmiotów i do każdego dopisywać oceny. Niestety w tej wersji nie dodałem muzyki ani dźwięków i grafika w menu nie jest najlepsza,ale planuję to poprawić.

 

Download: >Kliknij<

Rozmiar pliku: Normalnie- 2,50 MB

Po kompresji- 1,45 MB

 

Uwaga: Proszę, aby po ściągnięciu umieścić grę i folder z plikami pomocy w jednym folderze. W przeciwnym wypadku pomoc w grze nie będzie działać.

 

Autorzy:

 

Programowanie:
Arekadiusz

Grafika:
Arekadiusz

Muzyka:
W tej wersji brak

 

Screeny:

 

 

pomocnik1.jpg

pomocnik2p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, mi się nie przyda, nie oceniam, nawet nie pobrałem, ale to się nie różni od zwykłego dzienniczka ( po za tym że jest na kompie ), ja wole oceny w dzienniczku zapisywać, moge na lekcji wyjąć, czy coś. Z resztą, samo zapisywanie ocen to nic ciekawego, dodaj jakiś przelicznik średniej, czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za duże jest wszystko

2. Grafika odrzuca

3. funkcje twojego programu może prawie całkowicie zastąpić Microsoft Excel

4. nieco niewygodna nawigacja

5. błąd podczas otwierania helpa w office'ach przez program

6. pomysł za bardzo oklepany

7. mało praktyczna aplikacja

 

Osobiście to wolę wziąść kartkę i napisać sobie oceny itd, potem powiesić to gdzieś. No chyba, że nie masz kartki a prad masz za 15zł miesięcznie to tylko wtedy ci się przyda. Praktycznie całość jest zlepkiem przykładów, w którym zostały skopiowane linijki by dodać więcej opcji. Postawił bym ci 2 jakby nie byłoby to takie duże, grafa była by lepsza. Narazie niestety pała. :sleep1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IamTheLaw :

Dziwne. U mnie wszystko z pomocą i officem jest w porządku.

 

To czemu u mnie nie działa? Patrz:

ERROR in
action number 1
of Mouse Event for Left Pressed
for object guoffice2003:

Cannot execute pomoc\Pomoc do programu Pomocnik Ucznia(Word 2003).doc

 

Archiwum rozpakowane było

 

Edit: Wyjąłem wszystko do 1 folderu bo w wypakowanym normalnie to samo było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupio!

ilość przedmiotów, ocen powinna być generowana dynamicznie

 

Fajnie jak byś zamieszał z jakimś API

 

Dodaj tym pozycjom w menu jakies maski, fajnie jak by do każdej oceny była inna kratka, wtedy łatwiej by Ci było liczyć średnią

Ogólnie uważam, że w dobie elektronicznego dziennika wprowadzonego przez librus Twój programik zginie w tłumie ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program mi się do niczego nie przyda , ale ocenić go mogę.

 

Program ogólnie mi się nie spodobał , mało w nim jest możliwości a po drugie nie ma sensu , bo po co mi on , jak np. oceny mogę zapisywać w notatniku a średnią obliczyć kalkulator . Grafika menu do niczego , brak oceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać , iż u mnie nie chce działać kategoria "informację","notatnik" wyskakuję błąd:

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Mouse Event for Left Pressed

for object gunotatnik:

 

Cannot execute pomoc\informacje.txt

 

Nie wiem czy to bug czy to tylko u mnie , ale postanowiłem to zgłosić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Do późna w nocy robiłem pracę na plastykę. Między innymi trzeba było wycinać różne pierdoły z papieru, ale byłem już tak zmęczony że poszedłem spać i... zasnąłem z nożyczkami w spodniach! Sam nie wiem jak do tego doszło, ale rano... rano jakoś tak poruszyłem nogami, że nożyczki ... ucięły mi kawałek penisa! Wyskoczyłem jak szalony i wrzeszcząc z bólu zdjąłem spodnie i zobaczyłem... ehh nie będę tego opowiadać... Krew wszędzie tryskała! cały pokój mam we własnej krwi! Po jakimś czasie dało mi się zatamować krwawienie, a to był spory kawałek - jakieś 2mm z czubka, ale do rzeczy piszę o tym tutaj bo się wstydzę gdziekolwiek indziej. Dlaczego? Ponieważ wszędzie by mnie wyśmiali i powiedzieli, że sobie jaja robię, a ja na serio mam problem! Chciałbym wiedzieć czy nadal mogę mieć orgazm? Bo po tym jak się znieczuliłem spirytusem nie czuję w ogóle członka. Co mam w tej sytuacji zrobić? Nie pójdę do lekarza bo się wstydzę mogę zaufać tylko wam! Pomocy!

 

Powieś się

 

btw: niezły edit, ale failnąłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kto kogo oszukuje co? Normalnie oceniam a tu nagle o penisie mi kolo wywala z drugim gościem :/

Akurat was 2 jest? hmm cóż za zbieg okolicznośći? :/

No niezły zbieg, ale mam jeszcze lepszy: ciebie jest jeden, dobre?

 

cioko, cioko, cioko

 

 

 

ps. przypuszczam, że admini/modzi mogą ogarnąć jak wyglądał twój post przed editem. Zresztą zrobiłem screena, żebyś się nie wypierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Popierwsze nie odświeża się tak starych tematów, a po drugie jak będę miał czas to zrobię ci jakiś przykład logowania na jednym komputerze.

EDIT: A jak mam ci dac przykład w gm6?? Ja mam GM 8 Lite...

 

EDIT2:

Bidziu890: Nie wiem, nie chcem decydować za administratorów, niech sami to rozstrzygną(ja tylko zwróciłem mu uwagę).

Edytowane przez Mimek
Nie odpowiada się w edycji posta na post poniżej. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu to mało pomocny, wręcz mi osobiście utrudnia pracę. Grafika odpycha.

PS.

Pamiętajcie jak uważacie, że ktoś łamie regulamin to macie taką opcję "RAPORT"...

Moim zdaniem recenzje dla twórcy programu są zawsze ważne, ewentualnie może on zamknąć temat, ale to moje prywatne zdanie.

 

Edit 1. Ja osobiście używam opcji raport kilka razy dziennie :) I zauważyłem, że czasami moderatorzy przymykają oko, albo nie wyrabiają (szczególnie gdy chodzi o netykiete)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...