Skocz do zawartości

Thief: Rise of the metal age


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niewierni... :] Myślą że nie pracuje nad gierką...

 

Rzucam parę zrzutów ekranu:

 

Screen1

 

Screen2

 

Screen3

 

Screen4

 

Do gry nie wprowadziłem jeszcze oświetlenia więc jest nieco jasno :3

 

Screeny pochodzą z lokacji gdzie będzie się odbywać pierwsza misja... A co do misji to sadze że będzie ich ok. 8 lub 10. Pokazuje jeszcze screen z menu głównego.

 

Co ty dajesz?? Thief a tu tak jasno? A gdzie obiecany engine z cieniami! Jak by ten thief wygladal tak jak tamto co dales na poczatku bylo by po prostu pieknie!

Jeśli potrzebujesz jakiś grafik or something, morcznych jak w thiefie to wal do mnie śmiało. Co jak co ale thief nie powinien być taką jasną grą. Jako wierny fan thiefa moge cos zrobic dla twojego bądź co bądź ambitnego projektu (a ambitnych projektow nam w tym momencie potrzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, hihi, ja dopiero pracuję nad tą grą a screeny dałem po to, by "Niewierni" =^-^= zobaczyli że jest jakiś postęp...

 

Co do silnika zaciemnienia i w ogule oświetlenia :lol: To lux wszystko w swoim czasie... Cierpliwości... Nie zdajesz sobie sprawy co ja musze w tym engine pozmieniać by wszystko było tak jak ja chce...

 

EDIT: Pozatym piszesz jakbyś nie zauważył mojego zdania... A mianowicie:

 

"Do gry nie wprowadziłem jeszcze oświetlenia więc jest nieco jasno :3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj także pory dnia - urozmiaci to nieco rozgrywkę.

 

Pamiętaj też, że cienie nie mogą być w tej grze "cyfrowe" - jest cień (0)/nie ma cienia (1). Musi być taka "skala". Z tym może być problem, ale możesz np. pobierać odległości od najbliższego źródła światła i sumować to z jasnością poziomu (coś takiego) - i tylko rysować pasek jasności ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo.. mój błąd rzeczywiscie nie zauwazylem :) Ale jeśli potrzebujesz jakis luz sprite-ów zawsze możesz się zgłoscić. MAm doświadczenie w robienu skradanek z widokiem z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 6.06.06 :lol: Dosyć dużo już zrobiłem, lecz pewno data wydania się trochę przesunie, ale tylko o parę dni sadze że jeszcze w tym miesiącu grę rzucę na GMC. Zostało jeszcze opracowanie misji co jest kwestią... dwóch dni... ?

 

zrób własną grafikę bo ta z rpg makera jest uhhh... :/

Nie... nie umiem tworzyć grafiki... i wiem że przez to data wydania by się ciągnęła... Uczę się na błędach, wiem jak to było z FuuN2D którego nawet nie skończyłem... mam grafie wiec korzystam i tyle =3

zobaczymy jak wyjdzie z oświetleniem

A o tak:

Fotka1

Fotka2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem wcześniej data wydania nieco się przeciągnie :P Ale prace trwają, nie zaprzeczę obijałem się, a czasami nie mogłem ze względu na inne sprawy (np. szkoła). Gdyby nie te czynniki gra już by tu byłą wcześniej. Postaram się wydać jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no widze że oświetlenie nic nie pomaga, ja bym dał ostre ściemnienie tam gdzie nie ma światła.

 

Jeśli nie zmienisz spritów to gra może być genialna ale i tak będzie z niej shit i nic więcej.

 

zastanów się nad innym rzutem, już Ci polecałem top down, izometrzyczny tez byłby bardzo dobry.

Na bank mrocznej gierki nie zrobiłbym w rzucie używanym w kolorowych piękniutkich grach RPG na gameboya :/ wtf.

 

Jak jesteś fanem thiefa to powinienes to widziec?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę że jak zmienię sprity to cała robota na marne ? To tak dla waszej informacji =3 Gra będzie taka jaką zaplanowałem zrobić. Co do wydania to się proszę nie niepokoić bo już tuż, tuż... ^^"

Dlaczego cała robota na marnę? Przecież jak zmienisz sprity, to mechanice nic się nie stanie. Czy ty chociaż próbowałeś sam je narysować, czy po prostu uznałeś, że nie umiesz i sobie skądś pożyczysz? Gra zapowiada się na prawdę dobrze, ale ta grafa która jest obecnie, kompletnie nie pasuję do Thiefa.

 

A co do daty premiery to nie musisz się tak spieszyć. Lepiej popracuj nad tą grafiką. Jak robiłem jeszcze gry w TGF to też myślałem, że grafik to ze mnie nie będzię. I nadal nie wychodzi mi to najlepiej, ale jakoś sobie radzę. Któregoś pięknego dnia po prostu spróbowałem narysować ludzika od góry. Wyszedł średnio, ale na pewno było to lepsze niż korzystanie z gotowych grafik. Od tamtej pory zawsze wszystko rysuję sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...