Skocz do zawartości

SSJ Cairo


Rekomendowane odpowiedzi

Link do gry(hiperłącze)

 

Nie każdy wie że główny bohater gier Cairo , Cairo 2, Cairo 3 , CairompOada 3d czyli Lincolm jest Super wojownikiem. JAk wiemy w I wszej częsci Cairo głównym wrogiem Lincolma były duchy pustoszące Cairo, w II częsci był to Wielki duch a w 3 ---> Marek Jajo.

Kto wie jacy jeszcze wrogowie będą chciali zdobyć Cairo ? Być moze będą dużo potężniejsi od poprzedników? Nic nie wiadomo....Tak więc przez ten czas w którym nie było nic mowy o tej kultowej grze, Lincolm ostro trenował.

Tak więc sprawdz swoje możliwości w grze/programie SSJ CAIRO i naciskając szybko klawisz 'J' zamień się kolejno w SSJ , SSJ ULTRA, SSJ2 i SSJ 3 . Osiągnij niewyobrażalną MOC.

 

SCREEN

ssjcairo.jpg

 

PAMIĘTAJ JESZCZE O KLAWISZU : J

W grze nigdzie o tym nie pisze jest napisane!

 

PS>

Jak zmienić temat z SSJ CAIRO na SSJ Cairo ??

 

Powiedzieć plose.

Tymon

 

edited by Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc drogi Szarku, po raz kolejny w swojej grze zastosowałeś system "Napindzialaj W Klawisza Ile Wlezie" (Olimpoada, Cairompiada [czy jak tam szło], Invincible Warrior [dobrze napisałem?] i możliwe że gdzieś jeszcze...). Nie lubię tego systemu, bo jest on IMO niewygodny, żeby nie powiedzieć wkurzający :P Aktualnie cierpię na ból nadgarstka, więc w grę długo nie pograłem (czyt. długo nie powaliłem bezmyślnie w klawisz J). Powiem tyle: SSJC to gratka dla fanów Cairo, lecz dla innych niepotrzebny gadżet. Dla mnie nudny w dodatku :/ No ale w końu coś tam skrobnąłeś, fajna graficzka :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Czy tobie czasem Bigshark sufit na łeb się nie spadł? :P Linka byś chociaż zapodał...

Mi się wydaje że jednak mu spadł ale nie dla tego, że nie podał linka, a dlatego że rodzą się w jego chorej głowie takie pomysły :P Normalnie tak się podnieciłem tą grą że aż cały tydzień siedziałem i szczęką szorowałem biurko doputy nie wytarłem w blacie dziury na wylot... tak to jest niesamowita gra, nie podnieciłem się tak od czasu gry w Cairo 3, które wypaliłem sobie na płycie i oprawiłem w złote pudełko tak aby każdy wiedział - to jest najlepsza gra na świecie. To się nazywa syndrom cairo. Tylko patrzeć jak po ulicy zaczną biegać pierwsze dzieci cairo, i zapewne będą gorsze niż inne pokolenie - dzici nesotrady - albowiem te drugie na całe szczęście siedzą tylko przed komputerem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tak się podnieciłem tą grą że aż cały tydzień siedziałem i szczęką szorowałem biurko doputy nie wytarłem w blacie dziury na wylot... tak to jest niesamowita gra

Brawo dla Gnyska :D Choć wiem że w przeszłości nie bardzo był skołonny do pochwał moich gier, był skryty w charakterze, nie chciał wyrazić swojej opinii to teraz zachował się jak prawdziwy GMkerowiec , pokazał swoje całkowite odczucia na temat tej gry, nie kryje zachwytu nad moją grą/programem. Jeszcze raz brawo!

 

Ale niestety nie dokońca jestem zadowolony z twojej postawy. BO:

Cairo 3, które wypaliłem sobie na płycie i oprawiłem w złote pudełko tak aby każdy wiedział - to jest najlepsza gra na świecie.

Oczywiście to jest jeszcze wporządku ale pamiętajcie że nawet najlepszych gier na świecie nie można wypalać dla innych. Nagrywarkom mówie NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...