Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Przyczepiłbym się trochę do tych napisów na nagrobku, propa. Są "za ostre" według mnie, w stosunku do całej pracy. Rozmaż je troche :D.

Popieram, te napisy andrzej mikulski cośtam też tak trochę nie pasują stylowo, ale ogólnie ostatnie prace są mistrzostwem świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tu takie ćwiczonko, na pojedynek było, ale już nieistotne.

Tak mi się już nie chciało robić ręki, darujcie. Ogon też w sumie pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się czy nie powinnam usiąść do niej za tydzień jak już będę się mogła na nią patrzeć. To tu miałam ten problem z włosami, nie widziałam tych linii kolorowych, tylko czerń, już sobie poustawiałam monitor.

Oryginalna wersja jest niebieska.

 

SYRENKA8.jpg

 

syrenka9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propa: bardzo fajne, tylko bardzo biały błysk na szybie jest dla mnie za biały, akurat się na środku trafił. Ale szczegół.

 

cycki jak cycki, nie ma gorsetu, są muszelki, mi się tam podobają rzeknę nieskromnie. Cycków poprawiać nie będę. Brzuch za chudy, jak na bez gorsetu, za tydzień się wezmę za poprawki tego, muszę teraz dokończyć pewnego pana:/

Co tu by w nim poprawić by miał realistyczniejszą twarzyczkę?

 

HERMES197fd9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propa: bardzo fajne, tylko bardzo biały błysk na szybie jest dla mnie za biały, akurat się na środku trafił. Ale szczegół.

 

cycki jak cycki, nie ma gorsetu, są muszelki, mi się tam podobają rzeknę nieskromnie. Cycków poprawiać nie będę. Brzuch za chudy, jak na bez gorsetu, za tydzień się wezmę za poprawki tego, muszę teraz dokończyć pewnego pana:/

Co tu by w nim poprawić by miał realistyczniejszą twarzyczkę?

 

HERMES197fd9.jpg

usta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

czoło i to, że podbródek jest jakby miał głowę prosto, a twarz jakby miał przekrzywioną

 

nos też prosto, tylko oczy jakoś krzywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Shil co do syrenki to rzeczywiście przesadziłaś : D

 

Dita von Teese z nierealną talią i cyckami podniesionymi gorsetem nie pasują ni cholery do tego biustonosza

 

Propa, nie dawaj nam tu wszytskich artów, bo nie będziemy mieli niespodzianki w grze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Śmieszne nie, ale mądre na pewno. Wiem że za kilkanaście dni nikt już nie będzie o tym pamiętał, ale w tej chwili strzelanina w kinie jest dosyć nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bo to nie jest perspektywa tylko izometria?

 

ale fakt, bagażnik ma jedną złą linię

 

ogólnie bardzo fajna tekstura i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz ogarnalem watek z Denver, nie jestem na bieżąco. Wojzax jeśli już to jakieś kino tomi, kino bartek. coś takiego, nie od amerykańskie firmy z pompą :) Scene już mam wymyśloną grubą.. tylko znowu rysować to wszystko aaaargh

A i Arty artami, ale niespodzianek w grze to będzie więcej niż myślisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...