Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skały a na pewno trawa wyglądają jak jednolity kolor, to nie jest tekstura ;)

To chyba masz coś z ostrością monitora (albo jesteś ... :P) jak widzisz jednolity kolor na trawie i skale :)

 

edit:

Ed: Tzn. jednolity kolor to nie tekstura, o tak. Wiem, że na tym tym renderze skały i trawa są teksturą, ale wyglądają jak zwykły solidny kolor.

ten edit to nic innego jak odwracanie kota ogonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 3 ni jak nie nadaje się na teksturę, poza tym to model a nie rzeczywistość.

 

po drugie wciąż nie jest jednolite (pomimo że wziąłeś specjalnie z takiej powierzchni by wydawało się najbardziej jednolite) jak to żeś się upierał.

 

po trzecie nawet jakby to był czysty zielony napisałem że nie wszystko jest oteksturowane.

 

po czwarte tekstura którą dałem jest często wykorzystywana jako trawa.(no bardzej styl :P)

 

Nic innego jak chcesz wybrnąć z tego że żeś się pomylił ale przecież nie ma w tym nic złego więc nie wiem czemu przesz do przodu :)

 

edit

banjo kazooie na N64, Jakoś do twojego przykładu też nie pasuje

xbox_banjo_kazooie.jpg

mario 64

n64_super_mario_64_start.jpg

zelda oot

the-legend-of-zelda-ocarina-of-time-virtual-console-20070226043617627-000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nie wiem o co Ci chodzi znowu : /

 

Napisałem "To tu są tekstury w ogóle :P ?", bo ta tekstura trawy to jest rzeczywiście praktycznie jednolity kolor, z drobnymi "plamami" trochę odbiegającymi od koloru.

Później napisałem o co mi chodziło, czyli że trawa i skały wyglądają jak jednolity kolor.

A w trzecim poście to dodatkowo zobrazowałem.

 

No ale dobra, nie wiem gdzie, ale: pomyliłem się, masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nie wiem o co Ci chodzi znowu : /

 

Napisałem "To tu są tekstury w ogóle :P ?", bo ta tekstura trawy to jest rzeczywiście praktycznie jednolity kolor, z drobnymi "plamami" trochę odbiegającymi od koloru.

Później napisałem o co mi chodziło, czyli że trawa i skały wyglądają jak jednolity kolor.

A w trzecim poście to dodatkowo zobrazowałem.

 

No ale dobra, nie wiem gdzie, ale: pomyliłem się, masz rację :)

o różnicę pomiędzy teksturami a ich brakiem

 

w pierwszym poście pokazałem ci różnice pomiędzy brakiem tekstur a z teksturami

 

w drugim zrozumiałem o co ci tak naprawdę chodziło jednak, jest to błędne spostrzeżenie dlatego domyśliłem się że możesz mieć coś nie tak z ostrością monitora skoro widzisz jednolity kolor, każdy monitor widzi inaczej niestety taka prawda

 

poza tym nawet jednolity kolor to tekstura (jeśli używa się tekstury)

 

 

w trzecim po prostu odbiłem piłeczkę bo twój przykład był śmieszny i naciągany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o coś prostszego: http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Pora...0/690677046.jpg

Sorry ale nic lepszego nie znalazłem ;P Tylko, że z jednym "pyskiem" i mniejszą podstawą. Może być bez, jeśli byłbyś w stanie to zrobić miałbym dla Ciebie taką szerszą trochę propozycję(O ile oczywiście będziesz chciał jej wysłuchać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...